Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#321 PostWysłany: 08 Wrz 2016 08:33 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 522
niebieski
Bardzo dziękuję Zeus za pomoc

ale nadal pozostaje problem otwarty. Jutro wylatuję, wracam za tydzień. Odprawę będę mogła zrobić dopiero na 24 godz. przed odlotem. Nie wiem, czy za granicą będę miała do dyspozycji internet z drukarką.
Czy przed wylotem mogę odprawić się bezpłatnie na lotnisku? Gdzieś czytałam, że jest taka mozliwość
Będę ogromnie wdzięczna za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off
marta_marta_ lubi ten post.
 
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#322 PostWysłany: 08 Wrz 2016 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5597
Loty: 169
Kilometry: 241 913
Krajów: 37 / 17.3%
niebieski
Tak, możesz odprawić się bezpłatnie na lotnisku.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marta_marta_ lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#323 PostWysłany: 18 Wrz 2016 22:42 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3564
srebrny
Apropos dyskusji o wyborze miejsc w LOT -dzisiaj odprawiałem się na LOT POZ-WAW:
rezerwacja w klasie W + *G - dostępne wszystkie miejsca
rezerwacja w klasie O - dostępne 2 miejsca w 17 rzędzie.

seq 2 i 3 - więc jednak LOT różnicuje dostępne miejsca w zależności od klasy rezerwacyjnej

Dodatkowo przy próbie check-in dla 2 osób jednocześnie widoczne są wszystkie miejsca, ale przy próbie zmiany miejsca dla osoby w klasie O komunikat - zmiana miejsca nie jest możliwa
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#324 PostWysłany: 19 Wrz 2016 18:16 

Rejestracja: 11 Sie 2013
Posty: 57
Loty: 272
Kilometry: 672 768
Krajów: 33 / 15.4%
Mam drobny problem, którego infolinia LOT nie potrafi mi wyjaśnić. Odprawiam się do USA. Podczas odprawy online zadane jest pytanie o: kraj wystawienia wizy i kraj wydania wizy. Jak rozumiem krajem wystawienia jest USA a krajem wydania Polska, czy się mylę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#325 PostWysłany: 19 Wrz 2016 20:19 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1868
niebieski
@SPLDER
Mega słaby ten wybór miejsc przy odprawie online. Ani to kasy LOTowi przyniesie ani zadowolenia klientów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#326 PostWysłany: 20 Wrz 2016 22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5445
Loty: 155
Kilometry: 317 243
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
To do wiekszego zamotania u mnie, bilety do MXP w szalonej srodzie. W drodze do seq. 5/6 i tylko dla miejsca do wyboru. Na powrocie seq. 11/12 i do wyboru prawie caly samolot. Tak wiec w tym przypadku teoria o taryfach troche nie pasuje...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#327 PostWysłany: 20 Wrz 2016 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 125
Loty: 858
Kilometry: 1 271 423
Krajów: 48 / 22.4%
Różnicę miejsc do wyboru robi spięcie rezerwacji ze statusem min. FTL-a przed wyborem opcji zmień miejsce. Ten sam lot z BCN, ta sama taryfa, seq.1 osoba bez statusu 3 miejsa do wyboru, seq.2 z FTL i 60% dostępnych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#328 PostWysłany: 21 Wrz 2016 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8100
platynowy
nie jestem pewien, czy pytam w dobrym wątku - jeśli nie, bardzo proszę o przeniesienie :-)

W przyszłym miesiącu lecą za mile na trasie GDN-WAW-DUS-NRT. Jest to generalnie lot w C, ale odcinek GDN-WAW nie ma klasy C i podejrzewam, że na karcie pokładowej będzie chyba wskazana klasa Y. W potwierdzeniu rezerwacji mam:
GDN-WAW - X ekonomiczna,
WAW-DUS - I biznes,
DUS-NRT - I biznes.

Jak w takim wypadku wygląda sprawa wejścia do saloniku w GDN? Przysługuje mi, czy nie?

Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#329 PostWysłany: 21 Wrz 2016 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Klasa X - award ticket
Przy locie w biznesie przysługuje wejście do saloniku. W razie wątpliwości zadzwoń na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#330 PostWysłany: 22 Wrz 2016 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8100
platynowy
Już znalazłem - pkt 3 wszystko wyjaśnia :-)

http://www.airport.gdansk.pl/UserFiles/LOT_-_Lounge_kontraktowe_-_zasady_wstepu_-_MAR_2015(1).pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#331 PostWysłany: 15 Paź 2016 16:28 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2292
Loty: 44
Kilometry: 65 890
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
mobilne karty pokładowe lot z aplikacji nie chcą sie dodać do Wallet na IOS...
Ktoś spotkał sie z takim problemem?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#332 PostWysłany: 15 Paź 2016 16:47 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5671
srebrny
tropikey napisał(a):
W przyszłym miesiącu lecą za mile na trasie GDN-WAW-DUS-NRT. Jest to generalnie lot w C, ale odcinek GDN-WAW nie ma klasy C i podejrzewam, że na karcie pokładowej będzie chyba wskazana klasa Y. W potwierdzeniu rezerwacji mam:
GDN-WAW - X ekonomiczna,
WAW-DUS - I biznes,
DUS-NRT - I biznes.
fajnie, a ile taka przyjemnosc kosztowala Cie doplat ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#333 PostWysłany: 15 Paź 2016 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8100
platynowy
Cześć,

235 zl. :-)

Szczegóły opisałem tu:

viewtopic.php?p=763856#p763856
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#334 PostWysłany: 15 Paź 2016 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
gruby_inversia napisał(a):
mobilne karty pokładowe lot z aplikacji nie chcą sie dodać do Wallet na IOS...
Ktoś spotkał sie z takim problemem?

To prawie nigdy im nie działało. Najlepiej prześlij sobie przez SMS. Amadeus wyśle Ci linka do pobrania BP.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#335 PostWysłany: 15 Paź 2016 21:35 

AX77 napisał(a):
Różnicę miejsc do wyboru robi spięcie rezerwacji ze statusem min. FTL-a przed wyborem opcji zmień miejsce. Ten sam lot z BCN, ta sama taryfa, seq.1 osoba bez statusu 3 miejsa do wyboru, seq.2 z FTL i 60% dostępnych.
hm ja tydzień temu sie odprawiałam 36h przed lotem, seq 1, FTL, do wyboru 4 miejsca w samolocie w rzędzie 19... do tego odprawa w WAW to jakaś żenada. Nawet kwit bagażowy trzeba sobie samemu wydrukować w automacie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#336 PostWysłany: 15 Paź 2016 22:03 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5671
srebrny
ile godzin przed odlotem moge sie odprowic w MUC na lot LO do WAW ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#337 PostWysłany: 15 Paź 2016 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
23h
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#338 PostWysłany: 15 Paź 2016 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 3028
Loty: 901
Kilometry: 809 273
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
23 w aplikacji LOTu. Jeśli chcesz wcześniej to można próbować np przez LH. Potrafi przepuścić wcześniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#339 PostWysłany: 15 Paź 2016 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 3028
Loty: 901
Kilometry: 809 273
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
Chyba ze pytałeś o żywa odprawę. Wtedy 23h
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#340 PostWysłany: 16 Paź 2016 12:17 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5671
srebrny
ok dzieki. a ile godzin przed odlotem moge nadac bagaz na lotnisku w Monachium na lot LOT do Warszawy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 44  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group