Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#301 PostWysłany: 11 Sie 2016 07:02 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 600
Loty: 167
Kilometry: 299 995
Krajów: 20 / 9.4%
niebieski
Szybciej wejdę, szybciej wyjdę , dzieciak będzie miał radochę z niezakłóconego widoku, bo takie mam preferencje. Moge mieć powód do zadowolenia ? Czy dlatego ze ty nie widzisz w tym żadnych plusów to nie ja rownież nie powinienem ?:)


Ostatnio edytowany przez krasnal 11 Sie 2016 09:45, edytowano w sumie 2 razy
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#302 PostWysłany: 11 Sie 2016 08:28 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 746
Loty: 352
Kilometry: 854 931
Krajów: 58 / 27.1%
niebieski
kupiłem wczoraj bilety na LOT na stronie mytrip.com; najpierw dostałem maila z potwierdzeniem rezerwacji, a potem już maila z e-tiketami; natomiast numer rezerwacji nie wchodzi ani na stronie lot.pl ani na checkmytrip; ktoś ma jakiś pomysł, o co chodzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#303 PostWysłany: 11 Sie 2016 11:22 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4704
Loty: 551
Kilometry: 1 234 871
Krajów: 131 / 61.2%
złoty
może to jakiś wewnętrzny numer rezerwacji mytrip, a nie z amadeusa.
poszukaj w mailu innego PNR
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#304 PostWysłany: 11 Sie 2016 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Krajów: 35 / 16.4%
Zbanowany
niebieski
Sprawdź po numerze e-tix na stronie http://www.saudiairlines.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#305 PostWysłany: 11 Sie 2016 17:23 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1868
niebieski
Straszny bajzel z tymi odprawami na stronie LOT jest. Niby jest napisane, że odprawa 24h przed odlotem a ja bez problemu odprawiłem się ok 33h wcześniej. Do wyboru na cały samolot tylko 3 miejsca. W tym 2 w rzędzie ewakuacyjnym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#306 PostWysłany: 11 Sie 2016 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Od pewnego czasu system blokuje wybór większości miejsc. I nie jest to spowodowane wyważaniem samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#307 PostWysłany: 11 Sie 2016 17:33 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1868
niebieski
A kiedy miejsca wracają do systemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#308 PostWysłany: 11 Sie 2016 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Ostatnio nawet przy check-in'ie nie dało się nic zmienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#309 PostWysłany: 11 Sie 2016 18:05 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4704
Loty: 551
Kilometry: 1 234 871
Krajów: 131 / 61.2%
złoty
ja ten problem miałam już rok temu lecąc do Kanady - odprawiałam się jako jedna z pierwszych, a do wyboru nie było żadnych miejsc, nawet nie można było wybrać miejsc obok siebie, a wręcz system rozrzucał po całym samolocie. Infolinia nic nie pomogła, a na lotnisku to w ogóle była już gomora. Na lot powrotny miałam do wyboru tylko 2 miejsca w ostatnim rzędzie.
To samo było w czerwcu tego roku - 4osoby na 1 rezerwacji i żadnych miejsc do wyboru, tylko te przydzielone przez system.
Na jutrzejszy lot też już się odprawiłam - 35h przed, ale tu niespodzianka - można było wybierać spośród ok 15 miejsc :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#310 PostWysłany: 11 Sie 2016 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 566
Kilometry: 887 588
Krajów: 58 / 27.1%
niebieski
Zauważyłem, że ilość i nazwijmy to jakość miejsc zależy od taryfy w jakiej kupiliśmy bilet.
Najgorsze miejsce są oczywiście w economy promo. Moją teorię udało mi się potwierdzić przy min. locie do Kiszyniowa gdzie mając w.w. przy odprawie online miałem 5-6 miejsc, a na drugiej rezerwacji w economy saver 3/4 samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#311 PostWysłany: 11 Sie 2016 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
To raczej nie jest regułą. Przy najtańszej taryfie O i OLCI miałem niedawno do wyboru pierwsze rzędy, mimo zapełnionego samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#312 PostWysłany: 11 Sie 2016 23:14 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 746
srebrny
Też uważam, że nie ma tu reguły. Wczoraj odprawiałem się w taryfie Crazy do ZAG i miałem w zasadzie do wyboru wszystkie miejsca od 4 rzędu do końca samolotu, a odprawiałem się jako pierwszy. Na pewno nie będą dostępne miejsca zapłacone wcześniej a reszta to moim zdaniem loteria...
Kilka razy tez zdarzyło mi się odprawiać wcześnie a do wyboru miałem tylko kilka rozrzuconych po całym samolocie miejsc o czym z resztą już wcześniej w tym wątku pisałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#313 PostWysłany: 12 Sie 2016 06:39 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 746
Loty: 352
Kilometry: 854 931
Krajów: 58 / 27.1%
niebieski
irkolo napisał(a):
Sprawdź po numerze e-tix na stronie http://www.saudiairlines.com
nie wchodzi, ale to nie wina akurat tego biletu, bo mam też inne bilety na LOT (kupione dawno i widoczne na stronie lot i chceckmytrip) i tez nie wchodzą;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#314 PostWysłany: 12 Sie 2016 08:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Krajów: 35 / 16.4%
Zbanowany
niebieski
Moje są widoczne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#315 PostWysłany: 15 Sie 2016 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1377
Loty: 144
Kilometry: 194 250
Krajów: 29 / 13.6%
Zbanowany
niebieski
Jak kogoś to interesuje to Ja właśnie odprawiłem się na jutrzejszy lot GDN-WAW i maiłem do wyboru prawe rzędy w 15, 16 i 19, 20 całe wszystkie 4 siedzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#316 PostWysłany: 05 Wrz 2016 22:01 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Wydaje mi się, że znam odp, ale się upewnie

3 os na rezerwacji, czy może się jedna odprawić przez neta i załatwić sobie kartę tylko dla siebie, żeby nie zablokować odprawy innym pasażerom? (w sensie, czy będą mieli inni kłopot, jeśli np. ja się odprawię przez neta, a reszta później na lotnisku)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#317 PostWysłany: 05 Wrz 2016 22:28 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1819
niebieski
Nie próbowałem identycznej sytuacji, natomiast wielokrotnie odprawiałem się przez internet, ale nie drukowałem kart w domu, tylko prosiłem o wydrukowanie ich w check-inie. Raz się odprawiłem przez internet, wybrałem miejsce, a w czasie odprawy na lotnisku dostałem nawet inne siedzenie.

Ale może niech wypowie się ktoś, kto był w tej samej sytuacji, co przedmówca.
Góra
 Profil Relacje PM off
marta_marta_ lubi ten post.
michzak uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#318 PostWysłany: 05 Wrz 2016 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2015
Posty: 132
Możesz, wchodząc w odprawę dla rezerwacji, na której jest więcej niż jedna osoba, zaznaczasz które osoby chcesz odprawić.
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
michzak uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#319 PostWysłany: 07 Wrz 2016 15:37 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 522
niebieski
Witajcie,

bardzo często podróżuję, ale wyłącznie liniami Wizzair i Ryanair.
Za tydzień będę wracać z rodziną z Poznania do Warszawy PLL LOT
Wydrukowałam e-tickets i co dalej?
Jak z odprawą? Mogę odprawić się w internecie? Ile dni wcześniej?
Czy istnieje możliwośc bezpłatnej odprawy na lotnisku w Poznaniu? (mam 2 godziny przesiadki między lotami)
To mój pierwszy raz LOTem więc bardzo prosze o pomoc?
Pzdrw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#320 PostWysłany: 07 Wrz 2016 15:41 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26094
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
http://www.lot.com/pl/pl/odprawa

i

http://www.lot.com/pl/pl/przydatne-informacje-odprawa
Góra
 Profil Relacje PM off
Tufli lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 44  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group