Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#281 PostWysłany: 10 Cze 2016 19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1578
Loty: 700
Kilometry: 942 651
Krajów: 77 / 36.0%
niebieski
sobo napisał(a):
2) to masz większe możliwości niż pracownicy LO. Bo oni często nie mogą wcześniej jej niż 24h.
Tak właśnie jest. W zeszłym miesiącu leciałem LO przez WAW.
Pierwszy lot we wtorek o 10:20. Drugi lot w środę o 15:20.
Rano we wtorek mogłem wybrać miejsca i odprawić się on-line na oba loty.
Wybrałem miejsca, ale odprawiałem się tradycyjnie na lotnisku.
A na lotnisku okazało się, że pracownik LO może mnie odprawić tylko na wtorkowy lot.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Micha-ek lubi ten post.
 
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#282 PostWysłany: 11 Cze 2016 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2433
Loty: 204
Kilometry: 251 203
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
a ten drugi LO był z WAW ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#283 PostWysłany: 11 Cze 2016 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1578
Loty: 700
Kilometry: 942 651
Krajów: 77 / 36.0%
niebieski
Tak, z WAW. I oczywiście oba loty na jednej rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tokajka lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#284 PostWysłany: 18 Cze 2016 13:14 

Rejestracja: 02 Sie 2014
Posty: 50
Zauważyłem przy rezerwacji biletu dziwną rzecz. Przy wyborze Economy Simple pojawia się znaczek "brak posiłków", przy Economy Saver posiłki już są. O co tu chodzi? LOT i tak nie ma typowych posiłków, chyba, że nie dają wafelka i wody w Simple? :lol:

A co do tej odprawy 35 godzin przed odlotem to prawda, sam sprawdzałem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#285 PostWysłany: 18 Cze 2016 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6427
HON fly4free
O to, że na stronie LOT od zawsze jest taki burdel, że żadnej informacji tam zawartej nie można uznać za pewną... w tym przypadku to oczywiście również blef, jeden i drugi dostanie za friko prince polo i kubeczek wody.
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#286 PostWysłany: 20 Lip 2016 02:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2016
Posty: 2
Mam problem.. mam kupiony bilet z LOT i kiedy wchodzę na swoją rezerwację i próbuję zmienić dane- tzn wpisać nr paszportu, datę ważnosci, obywatelstwo itp i klikam "zapisz dane" przekierowuje mnie do mojej rezerwacji i wyświetla sie "błąd systemu, skontaktuj się z administratorem", niczego nie zapisuje a lot mam za 3 dni.. i nie wiem, czy wpisanie wszystkich danych będzie możliwe dopiero w czasie odprawy czy coś jest nie tak? Napisałam maila do LOTu ale odpowiedz moze im zająć do 3 dni.. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#287 PostWysłany: 20 Lip 2016 03:19 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3564
srebrny
Po ostatnim upgrade strona LOT jest bezużyteczna w tym względzie.
Możesz zmienić te dane tutaj: https://www.lufthansa.com/online/portal ... id=1000340
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#288 PostWysłany: 20 Lip 2016 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2016
Posty: 2
Dzięki! Zrobiłam tak i już troche sie uspokoiłam. Ale to jest głupie.. gdzie jest jakakolwiek informacja? Skąd inni mają wiedzieć? Oczywiście na maila jeszcze nie odpowiedzieli. A jak pisałam do administratora danych, okazało się że taki mail nie istnieje :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#289 PostWysłany: 21 Lip 2016 23:15 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 36
anonim1 napisał(a):
obibok napisał(a):
Co w praktyce oznacza, że jeśli nie masz dostępu do internetu / drukarki, w drodze powrotnej stoisz w kolejce. Porażka; tanie linie tu plusują.

Widać, że wychowałeś się na "tanich" liniach i wszystko co odbiega od "standardu" tanich linii jest "porażką":)


Ale to naprawdę jest porażka.
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#290 PostWysłany: 25 Lip 2016 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1377
Loty: 144
Kilometry: 194 250
Krajów: 29 / 13.6%
Zbanowany
niebieski
Witam wstyd się przyznać, ale pierwszy raz będę leciał Polskim LOT-em i to na trasie GDN-WAW. Jednak jak to mówią kto pyta nie błądzi. Krótki piłka czy lecąc LOT-em w taryfie LOT Economy Simple, trzeba odprawiać się on-line i wydrukować kartę tak jak to jest w Ryanie czy Wizz? Czy normalnie do check-inu udaje się z dowodem?
Góra
 Profil Relacje PM off
marta_marta_ lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#291 PostWysłany: 25 Lip 2016 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6427
HON fly4free
Nie trzeba, można na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off
marta_marta_ uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#292 PostWysłany: 26 Lip 2016 07:59 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Chociaż warto się odprawić przez internet, żeby sobie móc miejsce wybrać ;) a później jak chcesz mieć ładną kartę pokładową stanąc w kolejce po kartę i odebrać na lotnisku
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#293 PostWysłany: 26 Lip 2016 09:01 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2924
Loty: 154
Kilometry: 151 837
Krajów: 25 / 11.7%
srebrny
Ja miałem w zeszłą niedzielę ciekawą sytuację z wyborem miejsc. Ok 36h przed lotem, jak tylko otworzyła się odprawa online chciałem wybrać miejsca obok siebie dla dwóch różnych rezerwacji. Niestety na każdej z nich widziałem tylko jedno wolne miejsce na cały samolot (dla jednej rezerwacji 2D, dla drugiej 13C), a cała reszta była zajęta. A w rzeczywistości np. cały rząd 5 był wolny, jak również kilka innych pojedynczych miejsc. Czym to mogło być spowodowane? Krajówka Dashem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#294 PostWysłany: 26 Lip 2016 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2433
Loty: 204
Kilometry: 251 203
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
mały booking -> wyważenie samolotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#295 PostWysłany: 26 Lip 2016 20:46 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 543
Loty: 348
Kilometry: 434 201
Krajów: 61 / 28.5%
srebrny
Coś chyba jest na rzeczy z wyborem miejsc :roll: , próbowałem 35 godzin przed lotem, gdy tylko odprawa była możliwa, wybrać sobie miejsca na locie LCA- WAW, niestety dostępne były tylko dwa w całym samolocie, a mi system przydzielił miejsca rozrzucone po samolocie (4 na jednej rezerwacji). Na lotnisku przy odprawie obsługa bez problemu zmieniła mi w na 4 w jednym rzędzie. Obłożenie lotu na poziomie 75%. Dwa tygodnie wcześniej na locie tam zupełnie nie miałem żadnej możliwości wyboru, ale ponieważ miałem miejsca obok siebie, nie było o co kruszyć kopii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#296 PostWysłany: 27 Lip 2016 21:30 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 58
Loty: 113
Kilometry: 222 169
Krajów: 27 / 12.6%
U mnie podobnie. Na lotach do i z VNO podczas odprawy oprócz przydzielonych miejsc było może z jedno lub dwa wolne. Natomiast samolot obłożony gdzieś w 80%. W jedną stronę system przydzielił nam miejsca po obu stronach korytarza. Obsługa sama z siebie przy bramce zmieniła na obok siebie. Kiedyś na początku odprawy spokojnie można było wybrać miejsca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#297 PostWysłany: 27 Lip 2016 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6427
HON fly4free
Odprawiałem się ostatnio wlaśnie do i z VNO jakieś 20-22h przed lotami i w obu prdypadkach miejsc do wyboru do koloru co tylko dusza zapragnie. Rezerwacja także dla 2 osób.
Ogólnie latam LOT regularnie i nigdy nie miałem problemu, który ostatnio poruszacie... dziwne.
Góra
 Profil Relacje PM off
marta_marta_ lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#298 PostWysłany: 03 Sie 2016 16:22 

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 1
Oczywiście możesz ale nie musisz tego robić. Na miejscu może też pójść to sprawnie np ja korzystałem z Portu Lotniczego Bydgoszcz i miałem tam szybką odprawę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#299 PostWysłany: 11 Sie 2016 00:07 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 600
Loty: 167
Kilometry: 299 995
Krajów: 20 / 9.4%
niebieski
Moja pierwsza odprawa w Lot i miłe zaskoczenie na trasie do Londynu - duzo miejsc do wyboru włącznie z 4 rzędem ( bilety kupione w economy promo) w Ryanie za 4 rząd płacił bym EXTRA haracz a tu można przebierać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#300 PostWysłany: 11 Sie 2016 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6427
HON fly4free
A co takiego niezwykłego ma w sobie ten 4. rząd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 44  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group