Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#221 PostWysłany: 25 Paź 2015 18:04 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 746
Loty: 352
Kilometry: 854 931
Krajów: 58 / 27.1%
niebieski
Może po prostu do odlotu jest więcej niż 24 godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#222 PostWysłany: 25 Paź 2015 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2587
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Krajów: 40 / 18.7%
@lukasz666 napisala, ze jedzie na lotnisko, wiec raczej niedlugo odlot ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#223 PostWysłany: 25 Paź 2015 18:27 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
Zawsze jeszcze można próbować na stronie Lufthanry, Austriana albo (o ile się nie mylę) milesandmore.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#224 PostWysłany: 27 Paź 2015 12:18 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 290
niebieski
I wyjasnienie zagadki:

zrobilam wywiad wsro lokalnej spolecznosci, ktora regularnie lata na trasie BRU-WAW i dowiedzialam sie co nastepuje:

BRU i Geneva to sa porty lotnicze, gdzie LOT on-line check-in wykontraktowal do jakiegos obcego providera. Slowem - korzysta z cudzen aplikacji IT na potrzeby on-line check-in. Na kilkanascie osob, ktore odpowiedzialy na moj roblem, 6 on-line check-in nie dzialal i wszystkie 6 mialo podwojne nazwisko. Co wiecej pozostale osoby byly w stanie przejsc przez wszystkie ekrany tej aplikacji, ale na ekranie koncowym wyswietla sie czasami napis "On-line check-in not possible currently from Brussels". W kazdym badz razie wiekszosc odprawia sie w okienku na lotnisku.

Czyli to nie ja jestem IT-lebiega :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#225 PostWysłany: 27 Paź 2015 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
Moja dziewczyna czesto lata LOTem na trasie BRU - WAW i jeszcze nigdy nie udalo sie zrobic checkin online. Na Firefox i Chrome pojawia sie info o przestarzalym certyfikacie i strona zostaje zablokowana.
Na Internet Explorer na ostatnim etapie pojawia sie informacja, ze checkin online niemozliwy i uprasza sie o pojscie do okienka ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#226 PostWysłany: 03 Lis 2015 20:43 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 343
Loty: 2
Kilometry: 2 559
Krajów: 2 / 0.9%
niebieski
Pierwszy raz LOT-em, dotychczas tylko Wizzair i Ryanair... Czy odprawa internetowa przebiega podobnie, czy są jakieś istotne różnice np. więcej danych do wprowadzenia? Czy mogę odprawić się wieczorem w domu a kartę pokładową wydrukować następnego dnia w dzień w pracy ? Gdyby nie udało się wydrukować przed wyjazdem na lotnisko to czy na lotnisku mogę wydrukować, gdzie, ile czasu przed odlotem ? Czas mam ograniczony,w dzień pracuję, po południu dojazd do Warszawy a wieczorem wylot, na lotnisku będę 1,5 h przed odlotem, może inne pomocne wskazówki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#227 PostWysłany: 03 Lis 2015 20:47 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1240
Loty: 116
Kilometry: 157 931
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
odpraw się na lotnisku na stanowisku i już. 1,5 godziny to dużo czasu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#228 PostWysłany: 03 Lis 2015 20:49 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3969
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Krajów: 14 / 6.5%
@wulkan
Możesz odprawić się dopiero na lotnisku. Tak jak napisano powyżej, 1,5h to dużo czasu.

Przez internet możesz odprawić się najwcześniej na 24h przed odlotem. Możesz wydrukować kartę pokładową w domu/pracy/gdziekolwiek, w automacie na lotnisku lub przy stanowisku odprawy. Możesz też po prostu ściągnąć plik na telefon.
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#229 PostWysłany: 06 Sty 2016 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 45
Loty: 61
Kilometry: 322 327
Krajów: 16 / 7.5%
Cześć
To mój pierwszy post. Nie pytam się na razie w temacie odprawy, jeszcze nie czas.
Potrzebuję natomiast info - na stronie PLL LOT jest czat ? Chcę tam uzyskać odpowiedzi.
Jakoś nie widzę - w której części na stronie, nie ma w kontaktach i biurze prasowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#230 PostWysłany: 06 Sty 2016 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 294
Loty: 598
Kilometry: 996 691
Krajów: 81 / 37.9%
niebieski
Dwa tygodnie temu przy odprawie na lotnisku zostałem poproszony o potwierdzenie zakupu bagażu rejestrowanego który dokupiłem sobie do swojej rezerwacji na stronie LOT-u. Przyznam, że zaskoczyła mnie ta sytuacja :) ale pani po drugiej stronie grzecznie mnie uświadomiła, że muszę posiadać owy dokument... Po kilku minutach udało się jej odnaleźć w systemie, że jednak wszystko jest w porządku. W drodze powrotnej sytuacja ta sama ale zakończyła się po szybkim telefonie do centrali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#231 PostWysłany: 10 Mar 2016 19:44 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 545
niebieski
Naprawdę lecąc Lot-em mogę się odprawić dopiero 24 godziny przed odlotem? Pierwszy raz lecę linią inna niż LCC i moim zdaniem to głupota, bo chciałbym sobie to szybciej samemu zrobić w domu, a będę musiał na lotnisku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#232 PostWysłany: 10 Mar 2016 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1673
Loty: 766
Kilometry: 1 302 130
Krajów: 98 / 45.8%
srebrny
W większości linii "normalnych" czyli nie low-costowych można odprawić się online dopiero 24-30 godzin przed odlotem. Natomiast odprawa na lotnisku jest bezpłatna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#233 PostWysłany: 10 Mar 2016 21:41 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 545
niebieski
Po namyśle, nazwanie tego głupotą to przesada, ale uważam to za pewną niedogodność. Osobiście wolę mieć wszystko przygotowane przed wyjazdem, a akurat będę miał 2 godziny na przesiadkę, pewnie się wyrobię bez kłopotu z tą odprawą, ale pewniej czułbym się mając już kartę w ręku i móc ten czas wykorzystać lepiej.

Oczywiście ma to pewnie związek z tym, że taryfy są bardziej elastyczne i wcześniejsze odprawy mogłyby blokować miejsca czy coś, ale dla mnie to spory minus.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#234 PostWysłany: 10 Mar 2016 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1673
Loty: 766
Kilometry: 1 302 130
Krajów: 98 / 45.8%
srebrny
No to się odpraw online. Nie masz smartphona?
Góra
 Profil Relacje PM off
kleyo uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#235 PostWysłany: 14 Mar 2016 18:30 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 545
niebieski
Mam smartphona. Czyli mam się odprawić i kartę zostawić sobie w formie pdf na telefonie? Tak ma zrobić każdy za pasażerów na swoim telefonie?

Alternatywą jest odprawienie się na lotnisku w automacie, tak? Wtedy muszę podać nazwisko i numer rezerwacji czy coś jeszcze?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ted07 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#236 PostWysłany: 14 Mar 2016 18:39 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Odprawa na lotnisku i online check-in się nie wyklucza - osobiście lubię wybrać sobie miejsce, ale też lubię te karty pokładowe ładne, bo je zbieram :P (polecam drukować z granatowych automatów, tam mają takie ładne na grubym papierze, a nie jak kartka w zeszycie za 0.50 zł)
Numer rezerwacji i nazwisko, opcjonalnie nr karty M&M, o ile rezerwacja jest podpięta, lub nr e-tix (ale PNR łatwiej imo zapamiętać)
Góra
 Profil Relacje PM off
kleyo uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#237 PostWysłany: 31 Mar 2016 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 843
Loty: 58
Kilometry: 80 607
Krajów: 15 / 7.0%
srebrny
Mam zarezerwowaną krajówkę w LO, jednak chciałbym dokupić bagaż rejestrowany. W jaki sposób najlepiej to zrobić, jak wygląda płatność? Rozumiem, że muszę dokupić bagaż przed odprawą?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#238 PostWysłany: 31 Mar 2016 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1522
Loty: 39
Kilometry: 45 226
Krajów: 11 / 5.1%
niebieski
na 100% możesz kupić podchodząc do check-in OW bodajże 60pln .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Benias uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#239 PostWysłany: 14 Kwi 2016 19:19 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
michzak napisał(a):
Odprawa na lotnisku i online check-in się nie wyklucza - osobiście lubię wybrać sobie miejsce,

Mi ostatnio nawet to się nie udaje, bo za każdym razem jak wchodzę, to wszystkie miejsca już wybrane, a ja jak zwykle jestem usadzony z drugą połową osobno w różnych rzędach. Co ciekawe, wbrew wcześniejszym obawom, ani Ryanair ani Wizzair takich świństw nie robią. Zresztą cały proces odprawy w Locie, z możliwością "aż" 24 godziny wcześniej strasznie mnie drażni...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#240 PostWysłany: 14 Kwi 2016 19:20 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Czasem działa wcześniej - mój rekord to kiedyś wejście na odprawę 31h przed i patrzę, że już mogę się odprawić :D

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 44  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group