Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 734 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#321 PostWysłany: 13 Mar 2015 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 198
Loty: 6
Kilometry: 7 056
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
Teoretycznie chyba trochę więcej autobusów z Buġibby bezpośrednich, ale za to z Gżiry w większość miejsc bliżej.
Zależy co chcesz robić. Jeśli zależy Ci na plażach to bliżej z Buġibby, zwiedzanie z Gżiry.
_________________
Paweł Choiński
Blog - https://www.moja-malta.pl i przewodnik - https://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#322 PostWysłany: 13 Mar 2015 16:23 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 428
niebieski
Też lecę w kwietniu i zarezerwowałem pierwsze 2 noclegi w Bugibba, 2 następne w Sliemie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#323 PostWysłany: 17 Mar 2015 18:04 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 44
Loty: 11
Kilometry: 11 822
Krajów: 6 / 2.8%
Może ktoś stał przed podobnym wyborem, co wybrać: Blue Sea St. George's Park/La Vallette Resort w Saint Julianʼs czy Blue Sea Bugibba Hotel & Apartments w Buġibba? Zależny mi na dobrym dostępie do autobusów, żeby dojechać w każdą cześć wyspy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#324 PostWysłany: 17 Mar 2015 18:38 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2652
Loty: 168
Kilometry: 361 697
Krajów: 35 / 16.4%
platynowy
Wystarczy zerknąć na mapę żeby zobaczyć,że z Saint Julianʼs jest wszędzie bliżej, tym bardziej, że na mapach są pokazane przystanki autobusowe.
Lenistwo.

p.s. podany hotel w StJ ma kiepskie noty na bookingu (5,4) a na Malcie tak niska ocena hotelu to naprawdę musi być tragedia.


Ostatnio edytowany przez jar188, 17 Mar 2015 18:41, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#325 PostWysłany: 17 Mar 2015 18:41 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 153
Ciężka decyzja, jedna i druga miejscówka ma swoje + i - . Paceville bliżej stolycy i bardziej centralnie położona więc bliżej na południe natomiast Bugibba lepszy punkt wypadowy na północ. Dostęp do autobusów na podobnym poziomie, licz na przesiadki. Sprawdź jak z dojazdem teraz z lotniska ale ja bym brał Buggibe ;) Niech się też inni wypowiedzą.
_________________
Pozdrawiam Piotrek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#326 PostWysłany: 17 Mar 2015 18:47 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2652
Loty: 168
Kilometry: 361 697
Krajów: 35 / 16.4%
platynowy
Bugibba bliżej północy wyspy czyli bliżej czego ??? Jaki znowu punkt wypadowy????
Plaż i przeprawy promowej na Gozo?
Jeżeli ktoś chce mieć dobry dostęp do zwiedzania całej wyspy to im bliżej głównej pętli autobusowej w Vallecie tym lepiej i szybciej.
Jeżeli ktoś chce plażować to północ wyspy jak najbardziej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#327 PostWysłany: 17 Mar 2015 18:56 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 93
Loty: 19
Kilometry: 24 852
Krajów: 9 / 4.2%
Tak jest - plaż przede wszystkim.

Ja mieszkałem w Bugibbie i jako baza wypadowa było świetnie - nie było żadnego problemu z podróżowaniem niemal po całej wyspie - nawet w miejsca takie, jak Marsaxlokk. Z głównego przystanku autobusowego nie było problemu się dostać nawet na lotnisko o 5 rano. Jak dla mnie okolicy Valetty to tylko skupisko ludzi, samo miasto też na jednorazowy wypad. Paczewile to skupisko głośnych angielskich youngsterów, fajne miejsce na zjedzenie czegoś i wypad do klubu, ale też się szybko znudziło. Ceny noclegów w Bugibbie na przystępnym poziomie - bodajże 800zł za osobę na 14 dni zapłaciłem za hotel w wysokim sezonie.

Jeśli chodzi o transport i nocleg:
Bugibba >>>>>>>>>> Paceville / Valetta


Ostatnio edytowany przez No_Remorse_, 17 Mar 2015 19:11, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#328 PostWysłany: 17 Mar 2015 19:00 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 153
jar188 napisał(a):
Jeżeli ktoś chce plażować to północ wyspy jak najbardziej.

Właśnie tego,
jar188 napisał(a):
Plaż i przeprawy promowej na Gozo?

no i jeszcze tego.
_________________
Pozdrawiam Piotrek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Nocleg Malta
#329 PostWysłany: 18 Mar 2015 12:59 

Rejestracja: 27 Maj 2014
Posty: 11
Witam :)

pod koniec maja wybieramy się z chłopakiem na Maltę obecnie szukam noclegu.. nie zależy mi na luksusach, ale na hotelu w którym nie będzie problemu z bezprzewodowym internetem! WI-FI to dla nas podstawa:) jak będzie jakis miły basen też bło by super.
KolejnA sprawa myślimy nad noclegim BB żeby chociaz sniadania miec na miejscu - tlyko zeby dało sie to zjesc.. a nie że okaże się, że tknąć się tego nie ma i tak będzie trzeba robić samemu bądź iśc na miasto :)

Okolice, które Nas interesują to St Paul's Bay.

Nasz budżet na 7 noclegów dla 2 osób 1400 zł - czyli tak 100 zł za dobe ( w opcji ze sniadaniami) w opcji bez śniadania to tak myślę, że ok 900-1000 ZŁ.

PROSZĘ O POMOC!:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#330 PostWysłany: 18 Mar 2015 13:10 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26094
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
A co sami znaleźliście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#331 PostWysłany: 18 Mar 2015 13:38 

Rejestracja: 27 Maj 2014
Posty: 11
Bella Vista Hotel ... ale opnie widze ze kiepskie i to bardzo...

-- 18 Mar 2015 13:58 --

Zastanawiam się nad : https://www.booking.com/hotel/mt/damian ... 2015-06-03

Czy ktoś był może w tym obiekcie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#332 PostWysłany: 18 Mar 2015 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 198
Loty: 6
Kilometry: 7 056
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
jar188 napisał(a):
Bugibba bliżej północy wyspy czyli bliżej czego ??? Jaki znowu punkt wypadowy????
Plaż i przeprawy promowej na Gozo?
Jeżeli ktoś chce mieć dobry dostęp do zwiedzania całej wyspy to im bliżej głównej pętli autobusowej w Vallecie tym lepiej i szybciej.
Jeżeli ktoś chce plażować to północ wyspy jak najbardziej.


Buġibba ma pewną zaletę w porównaniu do San Ġiljan, ma więcej autobusów, którymi można bezpośrednio dojechać do miejsc najczęściej odwiedzanych przez turystów. Oczywiście pewnie w część miejsc szybciej dostaniemy się z San Ġiljan, ale częściej z przesiadkami.
_________________
Paweł Choiński
Blog - https://www.moja-malta.pl i przewodnik - https://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#333 PostWysłany: 18 Mar 2015 17:15 

Rejestracja: 03 Paź 2012
Posty: 115
Loty: 24
Kilometry: 59 276
Krajów: 9 / 4.2%
San Pawl il-Baħar zdecydowanie odradzam bylem tam z rodzina i nie polecam nic tam nie ma autobusy stawaly jak chcialy czasami trzeba bylo 1h czekac na przystanku zeby sie jakis zatrzymal po kilku dniach mielismy dosc i wynajelismy samochod z Bugibby.
_________________
Real Women
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#334 PostWysłany: 18 Mar 2015 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 198
Loty: 6
Kilometry: 7 056
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
Jeśli chodzi o autobusy w San Pawl i w Mellieħa to zwłaszcza w lato może się zdarzać, że te jadące do Valletty są już zapchane przy Għadira Bay więc nie będą się zatrzymywać. :(
_________________
Paweł Choiński
Blog - https://www.moja-malta.pl i przewodnik - https://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#335 PostWysłany: 18 Mar 2015 19:11 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2652
Loty: 168
Kilometry: 361 697
Krajów: 35 / 16.4%
platynowy
Jeżeli chodzi o dobrze skomunikowane miejsce (hałas na pewno nie większy niż w wielu polskich miastach) to polecam jednak Sliemę i okolice. Bardzo ładne nabrzeże.
Jak już miałbym wybierać spokojne miejsce na nocleg to wybrałbym nie Bugibbę i tamtejsze rejony a Gozo, które jest nie porównywalnie bardziej ciche,spokojne,urokliwe i z dojazdami nie ma problemu, wszędzie blisko i dobrze skomunikowane ( w obrębie wyspy).

Przede wszystkim każdy musi się sam zastanowić na czym najbardziej mu zleży i wybrać jakiś kompromis.
Góra
 Profil Relacje PM off
TK_88 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#336 PostWysłany: 19 Mar 2015 11:13 

Rejestracja: 27 Maj 2014
Posty: 11
ardian napisał(a):
San Pawl il-Baħar zdecydowanie odradzam bylem tam z rodzina i nie polecam nic tam nie ma autobusy stawaly jak chcialy czasami trzeba bylo 1h czekac na przystanku zeby sie jakis zatrzymal po kilku dniach mielismy dosc i wynajelismy samochod z Bugibby.



A w jakim okresie byliście ? bo ja wybieram sie na koniec maja, więc chyba wielkich tłumów nie powinnoi tam być - zalezy mi na dobry i szybkim połączeniu z Golden Bay :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#337 PostWysłany: 19 Mar 2015 20:51 

Rejestracja: 03 Paź 2012
Posty: 115
Loty: 24
Kilometry: 59 276
Krajów: 9 / 4.2%
Byliśmy w lipcu może przed sezonem będzie o wiele lepiej
_________________
Real Women
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#338 PostWysłany: 26 Mar 2015 09:38 

Rejestracja: 07 Lip 2014
Posty: 51
Cześć :) Wybieramy się z mężem na Maltę we wrześniu, dokładny termin jeszcze nie znany :) Mam pytanie dotyczące noclegów, w jakiej miejscowości / części wyspy najlepiej szukać noclegu? Powiem tak: imprezować specjalnie nie chcemy raczej odpocząć, spędzić leniwie czas i nie patrzeć na zegarek ;) Jednak nie jesteśmy w typie całodobowych plażowiczów, więc chciałabym też mieć możliwość jeśli będę miała ochotę łatwo i szybko poruszać się po wyspie komunikacją. Samochodu wynajmować nie planujemy. Przypuszczalnie spędzimy na Malcie 10 dni i zastanawiam się czy np. warto mieć kilka noclegów na Gozo a resztę na Malcie? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki, które pomogą mi zorganizować wyjazd i zoptymalizować moje plany :)

Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#339 PostWysłany: 26 Mar 2015 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2014
Posty: 156
Loty: 17
Kilometry: 29 684
Krajów: 10 / 4.7%
Jeżeli będziecie na Malcie 10 dni, ja bym obstawił 6 dni na Malcie, a 4 na Gozo, albo w stosunku 5/5.
Co do noclegów, to tutaj nie pomogę ale warto prześledzić wątek :)
_________________
"Panie, Islandia to mi z ręki jadła" - fotorelacja Islandia 2015
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#340 PostWysłany: 26 Mar 2015 09:52 

Rejestracja: 07 Lip 2014
Posty: 51
No właśnie tak mi się wydaje rozsądnie podzielić czas między Maltę a Gozo. A jak to jest z promem na Gozo, trzeba kupić bilety online czy nie ma problemu z kupnem przed podróżą na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 734 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 37  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group