Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 734 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#261 PostWysłany: 06 Sty 2015 20:34 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 280
Loty: 2
Kilometry: 3 632
Krajów: 3 / 1.4%
niebieski
ziolo1988 napisał(a):
tak jeżeli pojawisz się w porze obiadowej, to zdążysz na obiad jeżeli check in zrobisz o 23 to raczej nici z obiadu i kolacji... a jeżeli wyjezdzasz np. o 6 to też trudno, żeby zobili ci śniadanie...


nie wiem czy mnie zrozumiałeś, w opcji HB pobyt zaczyna się obiadokolacją a kończy śniadaniem (no chyba że nie zdążysz na dane posiłki), a w opcji FB? czym się zaczyna a czym kończy pobyt?? przy normalnym zakwaterowaniu/wykwaterowaniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#262 PostWysłany: 06 Sty 2015 20:47 

FB zaczyna się od obiadu.
A co dają, to zależy od klasy hotelu. Ale przeważnie już jakieś konkrety. Mięso, ryba itp.
W nawiązaniu do polecanych noclegów z krytym basenem.
Salina w Quawrze nie jest zła. Ale Riviera w Melieha to jednak inna liga. O wiele wyżej. Chociaż oba mają 4 gwiazdki.
Riviera nowa i bardziej elegancka.
Jest teraz jakaś super promo na niemieckich stronach. Wrzucał to @Szumny.
I chyba wychodzi też poniżej 20€ i to ze śniadaniem.
Góra
 PM off
helka2003 lubi ten post.
helka2003 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#263 PostWysłany: 07 Sty 2015 12:14 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 134
Loty: 34
Kilometry: 68 143
Krajów: 11 / 5.1%
Ktoś wie może od kiedy będzie można rezerwować pokoje w The Bugibba Hotel?
Ktos pisał ze maja remont.

Wszystko juz jasne.
Hotel, który nazywał sie The Bugibba Hotel zmienił nazwę na Blue Sea Bugibba Hotel & Apartments

Cytuj:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Drugi raz na Malcie.
#264 PostWysłany: 17 Sty 2015 15:52 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 134
Loty: 34
Kilometry: 68 143
Krajów: 11 / 5.1%
Witam

W maju poprzedniego roku bylem na Malcie, grupa 4 osobowa mieszkalismy w hotelu The Bugibba Hotel. Jak dla mnie bylo ok. Placilem 177 funtow za 7dni. Miala byc jedna sypialnia a byly dwie. To co potrzebowalem czyli aneks kuchenny byl wyposazony bardzo dobrze. Co do samej Bugibby to tez bylem zadowolony bo uwazam ze to swietne miejsce wypadowe (blisko "PKS" :))

Teraz w maju jedziemy jeszcze raz i zastanawiam sie czy jechac znow do The Bugibba Hotel czy gdzies indziej.

Moze znacie jakies fajne miejsca noclegowe lub miejscowosci gdzie mzoe byc rownie fajnie lub lepiej :) ?

Co do standardu to jak dla mnie TBH jest wystarczajacy i nie potrzebuje do szczescia lepszego (jedzenie robimy sami wiec musi byc z aneksem)

Bede wdzieczny za kazda wskazówke.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#265 PostWysłany: 20 Sty 2015 22:44 

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 58
Hej my byliśmy w tym https://www.booking.com/hotel/mt/blue-s ... ed5;dcid=2

też ma aneks, cena za dwie osoby za 3 noce to bylo około 250 zł.
Image
Image
_________________
weekendtrips.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#266 PostWysłany: 21 Sty 2015 10:42 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 134
Loty: 34
Kilometry: 68 143
Krajów: 11 / 5.1%
a ma ktoś wiedze jak rezerwowac ten hotel by miec kuchnie i pokoj z balkonem z widokiem na morze?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#267 PostWysłany: 24 Sty 2015 19:04 

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 58
W komentarzu podczas rezerwacji? Ale nie masz wtedy pewności..
Czasem jak rezerwujesz nap na bookingu to masz inne stawki za pokoj z widokiem i jak taki zaklepiesz to masz widok.
_________________
weekendtrips.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#268 PostWysłany: 24 Sty 2015 20:22 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 343
Loty: 2
Kilometry: 2 559
Krajów: 2 / 0.9%
niebieski
Pod koniec lutego b.r. - jeżeli nie na kanary to alternatywnie polecę po raz trzeci na Maltę. Preferuję noclegi w Bugibba - skromne ale kompletne apartamenty Falcon ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#269 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:42 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 280
Loty: 2
Kilometry: 3 632
Krajów: 3 / 1.4%
niebieski
Czy ktoś był na Gozo w
Kempinski Hotel San Lawrenz Luxury
lub Calypso Hotel
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#270 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:46 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 67
Był ktoś w Panorama Hotel Mellieħa, Malta ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#271 PostWysłany: 11 Lut 2015 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 206
Loty: 30
Kilometry: 37 700
Krajów: 11 / 5.1%
niebieski
filipdutka.pl napisał(a):
dwakola napisał(a):
Ktoś jest w stanie ocenić na podstawie własnych wrażeń hotel Bayview w sliema?

Czystość to taki maltański *** standard, czyli jest ok, ale lepiej się nie przyglądać. Seaview super, chociaż mógłby być nieco bardziej na stolicę. Jeden minus - okna chodzą fatalnie i są nieszczelne, więc jak masz lekki sen, to nie pośpisz, bo w nocy bo The Strand ludzie lubią szaleć furami, busy itd. Inland view na tyle na ile znam topografię mapy na śmietniki albo bloki.
Przystanek blisko. Basen mały, to spa to też mocno symboliczne, no ale jest :) Ja potraktowałem to w zeszłym jako miejsce do przekimania i uważam że przepłaciłem. Za niższą cenę można znaleźć coś bardziej na północ, bliżej St. Julians. Ta miejscówka jest niby na The Strand, ale przy komunikacji pieszej to trochę zadupie, bo do najbliższej dobrej knajpy (nie licząc Millenium Kebab) jest spory kawałek.

Ja mam zupełnie inne wrażenia z tego hotelu. Co prawda nie byłam w sezonie ale w zeszłym tygodniu.
Pokoje bardzo czyste (wręcz pod prysznic chodziłam bez klapek) i codziennie sprzątane. Meble nowiusieńkie, aż pachnące. Lokalizacja rewelacyjna. Zaraz obok przystanku autobusowego, z którego odjeżdząją aut. w kier. Valetty (10 min) i promu na Gozo. Jedzenia i sklepików naokoło mnóstwo najróżniejszych.
Załączam fotki
Image

Image

Image

Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulsa lubi ten post.
Tulsa uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#272 PostWysłany: 14 Lut 2015 17:19 

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 170
Moya - a napisałabyś proszę jaki rodzaj pokoju miałaś i np. w jakiej części hotelu? ze zdjęć wygląda super - chciałabym zarezerwować pokój w takim stylu więc myślę żeby rezerwować bezpośrednio w hotelu i poprosić o taki pokój jaki Ty miałaś, a Ty gdzie rezerwowałaś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#273 PostWysłany: 14 Lut 2015 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 206
Loty: 30
Kilometry: 37 700
Krajów: 11 / 5.1%
niebieski
Rezerwacja na Travel Republic (Studio Apartment with Kitchenette and Balcony (2-3), Self Catering ).
To był pokój nie w głównym budynku tylko w drugim. (Hotel ma dwa budynki).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#274 PostWysłany: 14 Lut 2015 23:25 

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 170
okej, bardzo Ci dziękuję za informację, ciekawe czy udami się zarezerwować ten sam pokój
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#275 PostWysłany: 15 Lut 2015 02:19 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 842
niebieski
helka2003 napisał(a):
ziolo1988 napisał(a):
tak jeżeli pojawisz się w porze obiadowej, to zdążysz na obiad jeżeli check in zrobisz o 23 to raczej nici z obiadu i kolacji... a jeżeli wyjezdzasz np. o 6 to też trudno, żeby zobili ci śniadanie...


nie wiem czy mnie zrozumiałeś, w opcji HB pobyt zaczyna się obiadokolacją a kończy śniadaniem (no chyba że nie zdążysz na dane posiłki), a w opcji FB? czym się zaczyna a czym kończy pobyt?? przy normalnym zakwaterowaniu/wykwaterowaniu.


Ponieważ godziny "checkout" dla każdego obiektu przypadają przed środkowym posiłkiem, więc w dniu wyjazdu przysługuje nam tylko śniadanie, natomiast w dniu przyjazdu mamy lunch nawet gdy godzina "checkin" się z nim pokrywa.

Jeśli chodzi o przepadające posiłki, to prawie każdy hotel po wcześniejszym zgłoszeniu oferuje "lunch box" (u nas się kiedyś mówiło "suchy prowiant"), w praktyce woda mineralna, soczek, kanapki, owoce, batonik itp. Czasami można na to liczyć nie tylko przy przyjeździe/wyjeździe, ale nawet całodziennej wycieczce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#276 PostWysłany: 15 Lut 2015 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7699
Loty: 15
Kilometry: 58 252
Krajów: 10 / 4.7%
srebrny
Odnośnie posiłków, to też zależy także od hotelu.
Akurat przykład z Malty ;) wykupione HB, czyli zaczynam obiadokolacją a kończę śniadaniem, do hotelu dotarłem ok. 22, i okazało się, że pierwszy posiłek nie przepadł i po wymeldowaniu mogę zjeść jeszcze lunch ostatniego dnia (recepcjonistka sama to zaproponowała przy check-in).
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#277 PostWysłany: 15 Lut 2015 12:08 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 280
Loty: 2
Kilometry: 3 632
Krajów: 3 / 1.4%
niebieski
gmak napisał(a):
helka2003 napisał(a):
ziolo1988 napisał(a):
tak jeżeli pojawisz się w porze obiadowej, to zdążysz na obiad jeżeli check in zrobisz o 23 to raczej nici z obiadu i kolacji... a jeżeli wyjezdzasz np. o 6 to też trudno, żeby zobili ci śniadanie...


nie wiem czy mnie zrozumiałeś, w opcji HB pobyt zaczyna się obiadokolacją a kończy śniadaniem (no chyba że nie zdążysz na dane posiłki), a w opcji FB? czym się zaczyna a czym kończy pobyt?? przy normalnym zakwaterowaniu/wykwaterowaniu.


Ponieważ godziny "checkout" dla każdego obiektu przypadają przed środkowym posiłkiem, więc w dniu wyjazdu przysługuje nam tylko śniadanie, natomiast w dniu przyjazdu mamy lunch nawet gdy godzina "checkin" się z nim pokrywa.
.


to ciekawe co piszesz, a co w opcji FB przy zakwaterowaniu 1 dniowym? przepada środkowy posiłek???
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#278 PostWysłany: 15 Lut 2015 13:07 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 842
niebieski
mashacra napisał(a):
Odnośnie posiłków, to też zależy także od hotelu.
Akurat przykład z Malty ;) wykupione HB, czyli zaczynam obiadokolacją a kończę śniadaniem, do hotelu dotarłem ok. 22, i okazało się, że pierwszy posiłek nie przepadł i po wymeldowaniu mogę zjeść jeszcze lunch ostatniego dnia (recepcjonistka sama to zaproponowała przy check-in).


No przecież to nie jest sprzeczne, bo hotel może mieć gest i zawsze pójść gościowi na rękę. Mi się kiedyś zdarzyło, że po nocnej podróży wpadliśmy rano tylko zostawić bagaże, a dostaliśmy od razu klucze i na pytanie czy można dokupić śniadanie - darmowe zaproszenie do jadalni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#279 PostWysłany: 15 Lut 2015 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7699
Loty: 15
Kilometry: 58 252
Krajów: 10 / 4.7%
srebrny
Nigdzie nie napisałem, że sprzeczne :P podałem tylko przykład, że interpretacja "ogólna" albo z jednego hotelu nie musi wykluczać innych możliwości ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#280 PostWysłany: 03 Mar 2015 15:35 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 504
Loty: 12
Kilometry: 12 344
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
Mam pytanko do osób, które miały wykupioną opcję ze śniadaniami - jakie mieliście śniadania - English breakfast czy szwedzki stół?
I drugie pytanie - warto rozbijać pobyt 10dniowy na Maltę i Gozo? Jedziemy 2+2maluchy, nastawiamy się na zwiedzanie, ale w miarę możliwości dzieciaków i trochę pluskania w wodzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 734 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 37  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group