Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Temat o ESTA: visa-waiver-program-co-i-jak,766,145377
Gdzie zostawić rzeczy

Warszawa: U fotografa na przeciwko za dyszkę zostawisz nawet wielka walizkę.

Historia wizyt w USA: https://i94.cbp.dhs.gov/I94/#/history-search

Linie lotnicze, które zwracają za bilety, w przypadku nie otrzymania wizy do USA
http://www.fly4free.pl/nie-otrzymales-w ... -za-bilet/

Nie jesteśmy biurem pośrednictwa w wypełnianiu wniosków wizowych!

https://pl.usembassy.gov/pl/vwp-faq-pl/
Odnowienie wygasłej wizy:

https://www.ustraveldocs.com/pl/en/rene ... ew-my-visa

Jak mogę podróżować do USA? O: Każdy podróżny, który ma ważną wizę może nadal z niej korzystać. Osoba posiadająca ważną wizę nie musi ubiegać się o zezwolenie ESTA. Podróżujący z wizą mogą przebywać na terenie USA do 6 miesięcy, zależnie od decyzji oficera imigracyjnego na granicy USA.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3269 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 164  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2741 PostWysłany: 30 Sie 2019 08:02 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6257
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Krajów: 42 / 19.6%
Aga_podrozniczka napisał(a):
pazur napisał(a):
. Bo chyba większość ludzi myśli, że po zniesieniu wiz polecą sobie do NjuJorku :D jak do przysłowiowego Bergamo.

Dlaczego nie? Nie bylam w Bergamo, bo za daleko na lotnisko z tanimi liniami i drogi parking na tanim lotnisku... Natomiast bylam w Nowym Jorku na paru weekendach, jak byly dobre promocje.


OT. Oj tam od razu do NYC. Na taką Florydę czy do LAX to można sobie polatać na weekendy bez większej spinki ;) Poza zakupami mamy: plażę, NBA, NHL, NFL, MLB oraz MLS.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2742 PostWysłany: 30 Sie 2019 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 595
Loty: 80
Kilometry: 171 925
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
neverstopexploring napisał(a):
Tabuny chętnych do pracy w u s i a dziś? No nie żartujcie :mrgreen: kilka razy dalej od Polski niż taka Holandia a jak dużo większą siłę nabywczą posiada niby w u s i a taki hydraulik czy inny zawód?


Nikt nie mówi, że wyjadą tabuny ludzi, to nie 2004r. Jednakże przy bezrobociu na poziomie 3,8% wyjazd każdego Polaka w wieku produkcyjnym to strata dla gospodarki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2743 PostWysłany: 30 Sie 2019 09:28 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
mikuś...nie wiem w jakim jesteś wieku ale Twoja narracja zdecydowanie przypomina mi wspomnienia lat ,,pięknego" socjalizmu polskiego. Nie uszczęsliwiaj ani ludzi ani swojego kraju na siłę.Jak tak bardzo już chcesz porządkować wszystko zacznij...od siebie i może ...wystarczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2744 PostWysłany: 30 Sie 2019 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 595
Loty: 80
Kilometry: 171 925
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
Tyle, że ja nigdzie się nie wybieram, a bardzo chciałbym by np. transport który chce komuś zlecić, będzie miał kto w Polsce obsłużyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2745 PostWysłany: 30 Sie 2019 11:46 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9541
srebrny
Zawsze będzie miał kto - o ile godziwie zapłacisz.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2746 PostWysłany: 02 Wrz 2019 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3613
srebrny
Cytuj:
Cieszę się, że Polska zbliża się do spełnienia kryteriów objęcia programem ruchu bezwizowego; Stany Zjednoczone nominują Polskę do tego programu, gdy zostaną spełnione kryteria - powiedział wiceprezydent USA Mike Pence na wstępie rozmów polskiej i amerykańskiej delegacji.

przepraszam...wzruszyłem się i łzy mi pociekły
poczułem się jak niechciane dziecko , które właśnie znalazło wujka
co prawda wujek przychodzi tylko nocą i jak coś chce ale....
_________________
Image

kliknij pomógł
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2747 PostWysłany: 02 Wrz 2019 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 595
Loty: 80
Kilometry: 171 925
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
Tu w tytule jest błąd https://www.bankier.pl/wiadomosc/Pence- ... 30991.html - właściwe słowo to "Nara".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2748 PostWysłany: 02 Wrz 2019 13:52 

Ojej, znowu nic z tego ni wyszło :D
Góra
 PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2749 PostWysłany: 02 Wrz 2019 14:10 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3790
srebrny
umowmy sie, ze te wizy nie maja zadnego wiekszego strategicznego znaczenia, chodzi wylacznie o efekt propagandowy dla politykow, ktorzy oglosza sukces, najlepiej przed wyborami. kto chce pojechac do USA, to pojedzie. temat napompowany jakby to byl glowny cel MSZ.

cos mam wrazenie, ze im bardziej politycy o to zabiegaja, tym gorzej... jeszcze tylko trzeba kupic pare samolotow, smiglowcow, gazu skroplonego, oplacic kilka mld $ za baze, i bedzie dobrze...
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2750 PostWysłany: 02 Wrz 2019 14:13 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Wyjdzie , wyjdzie :P Tylko o wisience na torcie musi poinformować sam Donald a nie jego zastępca co by Naród Polski mógł triumfalnym okrzykiem zainspirować Polonię Hamerykańską do ponownego głosowania na odpowiednią personę :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2751 PostWysłany: 02 Wrz 2019 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1415
niebieski
Ile źródeł, tyle wersji. Mi to już wszystko jedno, byle wprowadzili VWP przed '24 kiedy wygasa mi "B1/2" w paszporcie. :P

Mike Pence napisał(a):
Polska zbliża się do uzyskania statusu kraju bezwizowego Polska osiągnęła już sytuację, w której może uczestniczyć w programie zniesienia wiz - powiedział wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence na konferencji prasowej po spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą.
Mike Pence napisał(a):
- Chciałbym podkreślić, że Polska osiągnęła już sytuację, w której może uczestniczyć w programie zniesienia wiz. Jak już mówiłem, musi nastąpić jeszcze certyfikacja i Polska wkrótce dołączy do tego programu - mówił wiceprezydent Pence.

Source: https://www.tvn24.pl/mike-pence-i-andrz ... 133,s.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2752 PostWysłany: 02 Wrz 2019 14:47 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3790
srebrny
alleluja

Cytuj:
Współczynnik odmów wjazdu do USA dla Polaków spadł poniżej 3 procent – dowiaduje się „Rzeczpospolita” ze źródeł amerykańskich.

Cytuj:
Nie jest jasne, czy Pence ogłosi przystąpienie naszego kraju do program Visa Waiver. Bardziej prawdopodobne jest, że zostanie to odłożone do wizyty Donalda Trumpa w naszym kraju w nadchodzących tygodniach.


https://www.rp.pl/Polityka/190909913-Sp ... o-USA.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2753 PostWysłany: 02 Wrz 2019 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3613
srebrny
żeby którykolwiek z naszych"polityków" posiadał nabiał, to by powiedział:
słuchaj Donald, dla nas te wizy są w sumie ok, wiadomo jakie mamy czasy, ale mi tu suweren rzyć zawraca, wiec żeby senat był syty i Polonia cała, to zróbcie promocyjna cenę 10$/wizę i będzie ok.
DIL?
_________________
Image

kliknij pomógł
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2754 PostWysłany: 02 Wrz 2019 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 5944
Loty: 768
Kilometry: 1 121 779
Krajów: 83 / 38.8%
HON fly4free
@becek do polityki!

el sueño de la razon produce monstruos
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2755 PostWysłany: 03 Wrz 2019 08:31 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Wg "Rz" wskaźnik odmów spadł już poniżej 3 % i najpóźniej latem 2020 pojedziemy bez wiz do USA.

https://fakty.interia.pl/prasa/news-rzeczpospolita-latem-2020-r-polacy-pojada-do-usa-bez-wiz,nId,3183173
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2756 PostWysłany: 03 Wrz 2019 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3613
srebrny
Cytuj:

Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.

Józef Stalin
_________________
Image

kliknij pomógł
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2757 PostWysłany: 03 Wrz 2019 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5206
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
srednio mnie interesuje czy TVN/TVP bedzie trabilo czyja/jaka jest to zasluga

mnie to ulatwi dlugo odwlekany wyjazd do USA i szczerze kibicuje by zabawa w te upierdliwe wizy sie juz zakonczyla :)
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2758 PostWysłany: 03 Wrz 2019 09:18 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3732
Loty: 40
Kilometry: 97 863
Krajów: 11 / 5.1%
srebrny
A ja przekornie powiem ze jestem zly.
Rok temu kupilem 4 wizy i kasa poszla sie .... ;)

Nie wygodzisz ;)

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2759 PostWysłany: 03 Wrz 2019 09:23 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Musisz często latać, to Ci się powolutku zwróci inwestycja w wizy, w porównaniu do ESTA. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2760 PostWysłany: 03 Wrz 2019 09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3773
srebrny
Z tego co zauważyłem to największymi przeciwnikami zniesienia wiz, tu na forum, są ludziska, których jankesi spruli z kasy za wydanie wizy.
Ja tam też kibicuję żeby znieśli.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3269 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 164  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group