Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 562 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#261 PostWysłany: 17 Paź 2013 22:05 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Krajów: 9 / 4.2%
Najbliższa stacja metra to chyba Spagna (metro A). Można do tego placu dojść od schodów hiszpańskich właśnie, przez ulicę z drogimi butikami (Via Condotti) i dalej w kierunku rzeki.
Na co dzień na Piazza Borghese są charakterystyczne małe budki ze starymi książkami, grafikami, itd.
Sereny Aurieli nie znam, ale może chodzi o Serenę Autieri? Bo jeśli to ta, to owszem, jest znaną aktorką. Pozdrawiam również :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#262 PostWysłany: 14 Lis 2013 12:55 

Rejestracja: 14 Lis 2013
Posty: 41
Loty: 15
Kilometry: 40 275
Krajów: 8 / 3.7%
witam chce zabrać żonę do Rzymu , jakie hotele polecacie ? znalazłem lot z poznania 29.03- 1.04.2014 w cenie 720 zł
czy szukanie hotelu w okolicach Watykanu to dobry pomysł, ni byłem nigdy w Rzymie chciałem coś w dobrej lokalizacji
na bookingu ceny zaczynają się za 3 doby od 600-700 zł za pokój ze śniadanie . Z góry dziękuje za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#263 PostWysłany: 16 Lis 2013 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1380
Loty: 33
Kilometry: 39 451
Krajów: 7 / 3.3%
srebrny
Dość odległy termin na szukanie już (jeśli kupisz lot to wstrzymaj się może z hotelem bo jesli kupisz opcję bezzwrotną i np anulują Ci lot to zostaniesz na lodzie). Rozumiem, że to wielkanoc więc ceny będą wysokie na przeloty.
Co do noclegu to niekoniecznie blisko Watykanu, praktycznie całe stare miasto jest warte spacerów i zwiedzania więc bylebyś miał coś w tej okolicy lub blisko do metra i będziesz zadowolony. Nie warto przepłacać chyba, że chcesz mieć świetny widok z okna ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#264 PostWysłany: 16 Lis 2013 10:09 

Rejestracja: 14 Lis 2013
Posty: 41
Loty: 15
Kilometry: 40 275
Krajów: 8 / 3.7%
Witam to jeszcze nie Wielkanoc , (przypada koło 20)
zauważyłem że ceny patrząc na mapę w okolicy Watykanu są niższe niż na prawo od Watykanu za rzeka Tyber tam ceny są znacznie wyższe.
Czy apartament za śniadaniem lub hotel na 3 doby (2os) w cenie 900-1000 zł to dobra cena ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#265 PostWysłany: 16 Lis 2013 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1380
Loty: 33
Kilometry: 39 451
Krajów: 7 / 3.3%
srebrny
Jeśli to nie wielkanoc to się jeszcze wstrzymaj wg mnie. To czy cena Ci odpowiada to już Twoja opinia i każdy sądzi inaczej. Ja płaciłem po około 60zł za osobę za noc z własną łazienką w okolicy santa maria maggiore i byłem zadowolony, Rzym ma tyle do zaoferowania, że tylko przychodziłem tam tylko spać po całym dniu spacerów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#266 PostWysłany: 26 Lis 2013 12:21 

Rejestracja: 07 Sie 2012
Posty: 14
My właśnie wróciliśmy z 3 dniowego pobytu w Rzymie i mogę polecić po nim hostel "Real Paradise". Położony 3 minutki spacerem do Termini. Cały hostel to po prostu 3 pokojowe mieszkanie, w którym przedpokój stanowi recepcję. Właściciel (Hindus) pojawił się tylko 2 razy- aby dać nam klucze i aby zmienić pościel i ręczniki. Pokoje (a przynajmniej ten, w którym spaliśmy) są duże, mają szczelne okna, ogrzewanie/wiatrak, telewizor, wygodne łóżka. Śniadanie w cenie pokoju podawane w pobliskiej kawiarni.
Łazienka i kuchnia wspólne dla wszystkich pokoi, ale gdy byliśmy nie było nikogo oprócz nas.
Cena bardzo przystępna- za 2 osoby za 2 noce płaciliśmy 60 euro + 8 euro opłaty miejskiej. I tu uwaga, trzeba płacić gotówką.
Hostel można zarezerwować na bookingu.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#267 PostWysłany: 26 Lis 2013 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
srebrny
Gosia2811 napisał(a):
... Śniadanie w cenie pokoju podawane w pobliskiej kawiarni...

kawa, rogalik i soczek?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#268 PostWysłany: 26 Lis 2013 13:22 

Rejestracja: 07 Sie 2012
Posty: 14
Dokładnie, typowo włoskie śniadanie. Na jego obronę dodam, że wybór rogalika, jak i napoi był duży, a kawa naprawdę była bardzo dobra i stawiająca na nogi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#269 PostWysłany: 28 Lis 2013 23:15 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 109
Wybieram się do Rzymu grupą 8 osobową nigdy tak wielką paczką nie jechałem, korzystał ktoś z ich usług ApartmentsApart.com

Gdyby ktoś miał jakieś doświadczenie w tej kwestii, to jestem otwarty na propozycję dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#270 PostWysłany: 06 Gru 2013 13:50 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1560
Loty: 1029
Kilometry: 1 596 894
Krajów: 130 / 60.8%
niebieski
Rzym w 3 dni (w pigułce)
http://turystyka.wp.pl/gid,16221152,tit ... leria.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#271 PostWysłany: 28 Gru 2013 16:33 

Rejestracja: 15 Mar 2012
Posty: 90
Hoł hoł hoł po świętach. Spał ktoś z Was może w tym hostelu: http://www.mejplacehostel.com/ ?

Ogólnie będę w lutym w Rzymie i szukam czegoś względnie taniego dla 4 osób (do 20 euro od osoby). Z góry dzięki za pomoc. Posty wyżej czytałem ale w sumie nic specjalnego nie znalazłem :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#272 PostWysłany: 03 Sty 2014 19:24 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 36
Wybieram sie w 4 osoby do Rzymu w styczniu: Czy ktoś spał w poniższych hotelach?
W sumie jak zawsze urodzaj hoteli w podobnym standardzie i cenie i badź tu mądry w którym spać. Dzięki za podpowiedź.

http://www.booking.com/hotel/it/sweetsuite.html
http://www.booking.com/hotel/it/be-first.pl.html
http://www.booking.com/hotel/it/novecento-roma.pl.html
http://www.booking.com/hotel/it/la-casa-di-amy.pl.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#273 PostWysłany: 03 Sty 2014 23:52 

Rejestracja: 18 Lis 2013
Posty: 34
jakubciu napisał(a):


hotel całkiem przyjemny, choć nasz pokój był ekonomiczny co oznacza że był dosyć mały (choć kto w Rzymie spędza czas w pokoju;)), inne pokoje na piętrze były większe, w pokoju bardzo dobrze działające ogrzewanie, śniadanie na słodko - rogaliki, bułki, dżem, nutella, płatki mleko, kawa, herbata, czasem owoce, na dachu hotelu taras na którym rosną drzewa cytrynowe :)
niedaleko do stacji metra Manzoni, w podobnej odległości supermarket, pieszo na Termini może ze 20 minut
ogólnie za cenę 175 pln za dwójkę hotel warty uwagi

sprawdź jego cenę na http://www.cheaptickets.com z użyciem kodu SPARKLE (-20%) co da cenę za dwójkę 47$
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#274 PostWysłany: 04 Sty 2014 00:21 

Rejestracja: 23 Gru 2012
Posty: 299
Loty: 225
Kilometry: 284 723
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
dzymek napisał(a):
Hoł hoł hoł po świętach. Spał ktoś z Was może w tym hostelu: http://www.mejplacehostel.com/ ?

Ogólnie będę w lutym w Rzymie i szukam czegoś względnie taniego dla 4 osób (do 20 euro od osoby). Z góry dzięki za pomoc. Posty wyżej czytałem ale w sumie nic specjalnego nie znalazłem :P



za 20 od osoby daje 80 euro za tyle caly apartament mozna miec
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#275 PostWysłany: 04 Sty 2014 01:24 

Rejestracja: 15 Mar 2012
Posty: 90
Spoko szukam i jakoś trafić na to nie mogę więc jak możesz to poratuj linkiem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#276 PostWysłany: 04 Sty 2014 01:27 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 277
Rok temu byłam w American Place, ale w tym roku ceny są sporo wyższe.:( Wychodziło 40 coś euro dla dwóch osób ze śniadaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#277 PostWysłany: 04 Sty 2014 17:29 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 25
Loty: 16
Kilometry: 13 011
Krajów: 6 / 2.8%
Jak Rzym (nawet teraz) to polecam Plus Camping Roma. Sam byłem latem w tych namiotach u nich, znajomi byli zimą w domku i wszyscy byliśmy zadowoleni. Świetny dojazd do centrum (autobus z Campingu do Watykanu, albo do najbliższej stacji metra i potem kto jak chce). Dojazd z Fiumicino oraz Ciampino także dosyć wygodny, chociaż z przesiadką.

Na miejscu basen i 2 jacuzzi, za free, market, restauracja i świetna atmosfera. Naprawdę polecam.
_________________
[b]Zbazowany w Wietnamie - https://wczasywazji.pl//b]
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#278 PostWysłany: 05 Sty 2014 00:13 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 66
Ja mogę polecić http://www.ai2papi.it/en/home.html.
Korzystaliśmy w ubiegłym roku w na początku lutego.
Blisko Watykanu, łatwy dojazd z lotniska ( bez przesiadek ze stacji metra Anagnina).
Minusy to brak większego sklepu w okolicy i słabe ( włoskie) śniadanie.

Jeśli chodzi o kwestie ceny to należy koniecznie napisać maila i wtedy powinniście spokojnie zmieścić się w podanym budżecie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#279 PostWysłany: 05 Sty 2014 13:19 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 846
niebieski
co myślicie o takim noclegu??

http://travel.groupon.pl/31607591

pozdrawiam
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#280 PostWysłany: 05 Sty 2014 13:40 

Rejestracja: 10 Lut 2012
Posty: 101
Zależy w jakim terminie chcesz jechać, porównaj z cenami w booking, na luty za noc mają 59 euro, więc cena podobna, a nie trzeba się przejmować warunkami grouponu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 562 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group