Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 562 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#221 PostWysłany: 19 Lis 2012 11:16 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
też będę spał w BB maggiore w połowie stycznia , rezerwowałem przez booking 3 za 47 euro , ale lecimy w 5 osób z 2 małych dzieci i zastanawiam się czy będą się czepiać ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#222 PostWysłany: 20 Lis 2012 20:57 

Rejestracja: 10 Lut 2012
Posty: 101
Warunki b&b maggiore z booking.com:

Bezpłatnie! Wszystkie dzieci do lat 4 - pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.

Bezpłatnie! Wszystkie dzieci do lat 2 - pobyt bezpłatny, na łóżeczkach niemowlęcych .

Maksymalna liczba łóżeczek niemowlęcych w pokoju to 1.

Jakiekolwiek dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne są jedynie na życzenie i muszą zostać potwierdzone przez hotel.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#223 PostWysłany: 21 Lis 2012 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 109
No i okazało się jednak, że obsługa BB Maggiore sie walnęła. Odpowiedzieli mi na maila (po czterech dniach - niezły refleks :D ), że mogą mi zwrócić kasę. Ale teraz to już mam gdzies ten zwrot, po każdym przewalutowaniu jestem do tyłu. No, ale przynajmniej przyznali się do błędu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#224 PostWysłany: 27 Lis 2012 00:44 

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 92
Czy ktoś był w muzeum watykanu i warto zobaczyć za 15Euro ? Czy moze koloseum lepsze do zwiedzania ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#225 PostWysłany: 27 Lis 2012 01:04 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 545
niebieski
Nie byłem ani tu, ani tu, ale daję głowę że muzea watykańskie są ciekawsze niż koloseum. Amfiteatr Flawiuszy i tak możesz dokładnie obejrzeć z zewnątrz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#226 PostWysłany: 27 Lis 2012 01:45 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 515
Loty: 153
Kilometry: 249 194
Krajów: 28 / 13.1%
niebieski
Byłem tu i tu.Polecam obie atrakcje tj muzea watykańskie i colloseum.Szczerze to miałbym problem z wyborem jednej z nich.Na colloseum byłem napalony od samego początku więc musiałem tam być.Tym bardziej,że mając kartę roma pass wszedłem za darmo.Co do muzeów watykańskich tylko o nich czytałem przed wyjazdem.Na pięć dni pobytu w Rzymie,jeden dzień poświęciłem na Watykan.tzn Bazylika Św.Piotra i muzea.Co do muzeów to jest tam taki przepych dzieł zgromadzonych na przestrzeni tysiącleci,że ból głowy.Zaskoczyła mnie obecność Bitwy pod Wiedniem J.Matejki,a najbardziej miejsce wyboru papieży czyli Kaplica sykstyńska ze swoim Sądem ostatecznym M.Anioła.Najlepiej jakbyś zrobił tak jak ja,czyli colloseum za darmo a muzea zapłacić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#227 PostWysłany: 28 Lis 2012 10:44 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
Czy jest w ogóle sens porównywać Koloseum i Muzea Watykańskie? Moim zdaniem warto jest zobaczyć i to, i to. Koloseum zrobiło na mnie ogromne wrażenie, zresztą tak samo, jak Muzea.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#228 PostWysłany: 08 Gru 2012 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4975
srebrny
Korzystaliście może z noclegów:
www.pensioni-roma.com

Proszę o opinię nt warunków i lokalizacji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#229 PostWysłany: 27 Gru 2012 16:29 

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 43
Witam.

Czy ktoś korzystał z noclegow hotelu http://www.booking.com/hotel/it/albergo ... _confemail ?? proszę o opinie, i w jaki sposob najtanszym kosztem dostac sie do hotelu z Lotniska po godz 22?


pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#230 PostWysłany: 28 Gru 2012 08:18 

Rejestracja: 10 Lut 2012
Posty: 101
kolec napisał(a):
Witam.

Czy ktoś korzystał z noclegow hotelu http://www.booking.com/hotel/it/albergo ... _confemail ?? proszę o opinie, i w jaki sposob najtanszym kosztem dostac sie do hotelu z Lotniska po godz 22?


pozdrawiam


Hotel ma dosyć dobre opinie, na booking możesz polegać. Z jakiego lotniska chcesz jechać?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#231 PostWysłany: 02 Sty 2013 01:42 

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 43
rzym ciampino ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#232 PostWysłany: 04 Sty 2013 00:59 

Rejestracja: 23 Gru 2012
Posty: 299
Loty: 225
Kilometry: 284 723
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
z Ciampino masz duzo opcji conajmniej do 12 w nocy kiedy laduja ostatnie samoloty

albo autobuski Acotral bilet 1.20 € do metra anagnina, nastepnie metro do Termini 1.50 €
albo beposrednio do Termini autobusem Terravision za 4 euro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#233 PostWysłany: 06 Sty 2013 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Jeśli chodzi o nocleg w Rzymie to w sierpniu spałem w hotelu, przy samym Termini, który prowadzi bardzo sympatyczna i pomocna Polka Edyta. Pokoje są codziennie sprzątane, jest bardzo przyjemnie i przytulnie. W pokojach jest wifi, telewizor, klimatyzacja, własna łazienka (prysznic) i wspólna kuchnia, z której można korzystać bez ograniczeń np zrobić można obiad. W cenę wliczone jest lekkie śniadanie typu bułka, dżem, sok, mleko, kawa, herbata. Ja płaciłem za pokój dwuosobowy 50 euro w sierpniu.

Link do stronki http://www.rome-bed-breakfast.eu
kontakt w sprawie rezerwacji i informacji również można prowadzić przez facebooka z Panią Edytą (ja tak własnie zrobiłem :) )

Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#234 PostWysłany: 08 Sty 2013 13:39 

Rejestracja: 13 Wrz 2011
Posty: 42
Witam,

Na koniec stycznia mamy wykupione ze znajomymi (6 osób) lot na Fiumicino. Polecicie jakiś nocleg niedaleko? Wiadomo - bliżej centrum, z tym że dobrze jakbyśmy jechali z lotniska np. 1 autobusem :) Może jakieś mieszkanie? To we Włoszech popularne? Jak nie to hotel czy hostel :)

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#235 PostWysłany: 13 Sty 2013 11:53 

Rejestracja: 29 Mar 2011
Posty: 281
Loty: 10
Kilometry: 28 060
Krajów: 9 / 4.2%
niebieski
też coś szukam na Rzym ... 25-28.01 (2osoby)

no ale zerkalem tak ok 360pln na 3noclegi to takie minimum chyba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#236 PostWysłany: 17 Sty 2013 17:13 

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 1
Radzę odwiedzić Prestigia.com, jest bardzo wygodne! Istnieje wiele hoteli w centrum Rzymu, a ceny są niskie :)
_________________
http://albergoromacentro.it
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#237 PostWysłany: 31 Sty 2013 01:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 211
Loty: 117
Kilometry: 110 182
Krajów: 18 / 8.4%
niebieski
też przyłącze się do poszukujących,

bardziej szukam czegoś tańszego, aniżeli wygodnego ;) lokalizacja też bez znaczenia, byle w Rzymie
ciekawi mnie czy są tam jakieś tanie hostele/motele?

a termin to 15-20 luty
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#238 PostWysłany: 01 Lut 2013 01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1380
Loty: 33
Kilometry: 39 451
Krajów: 7 / 3.3%
srebrny
Sprawdź cenę Maggiore B&B, ja niedawno za dwie noce dla dwóch osób zapłaciłem 64 euro plus podatek miejski. lokalizacja wg mnie dogodna bo do głównej stacji kolei/metra termini 300 metrów i zabytki 5 minut spacerem.
Luksusów jakiś szczególnych nie ma, ale nie mam się do czego przyczepić :) nawet mini lodówka jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#239 PostWysłany: 04 Mar 2013 01:48 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Krajów: 19 / 8.9%
bizqit napisał(a):
też przyłącze się do poszukujących,

bardziej szukam czegoś tańszego, aniżeli wygodnego ;) lokalizacja też bez znaczenia, byle w Rzymie
ciekawi mnie czy są tam jakieś tanie hostele/motele?

a termin to 15-20 luty


Dokladnie w tym terminie mieszkalem we Freedom Traveller hostel - tanio, wygodnie, super lokalizacja, polecam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#240 PostWysłany: 12 Mar 2013 02:07 

Rejestracja: 03 Kwi 2011
Posty: 3
Szukam noclegu w Rzymie dla 2 osób, w dniach 12-14 kwietnia.

pozdrawiam
K.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 562 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group