Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 562 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#281 PostWysłany: 05 Sty 2014 15:21 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 846
niebieski
margarita888 napisał(a):
Zależy w jakim terminie chcesz jechać, porównaj z cenami w booking, na luty za noc mają 59 euro, więc cena podobna, a nie trzeba się przejmować warunkami grouponu.


koniec marca, dwie osoby dorosłe + dziecko

jakieś pomysły??

pozdrawiam
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#282 PostWysłany: 09 Sty 2014 15:35 

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 24
Ja właśnie zarezerwowałem sobie apartament w Rzymie na majówkę przez serwis airbnb.com. Korzystam z tego serwisu już drugi raz. Wszystko działa perfekcyjnie. Proszę poczytać opinie o wynajmujących i sprawdzić dogodna dla siebie lokalizację. Ja wziełęm lokal trochę na uboczu, z dala od turystów za 210 zł.

https://www.airbnb.pl/rooms/870905?guests=2&s=0ae9

https://www.airbnb.pl/rooms/1799281?guests=2&s=0ae9

https://www.airbnb.pl/rooms/953210?guests=2&s=eb52

https://www.airbnb.pl/rooms/2080506?guests=2&s=eb52

https://www.airbnb.pl/rooms/1890360?guests=2&s=eb52

https://www.airbnb.pl/rooms/1013804?guests=2&s=eb52
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#283 PostWysłany: 09 Sty 2014 21:54 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 36
mirlu napisał(a):
jakubciu napisał(a):


hotel całkiem przyjemny, choć nasz pokój był ekonomiczny co oznacza że był dosyć mały (choć kto w Rzymie spędza czas w pokoju;)), inne pokoje na piętrze były większe, w pokoju bardzo dobrze działające ogrzewanie, śniadanie na słodko - rogaliki, bułki, dżem, nutella, płatki mleko, kawa, herbata, czasem owoce, na dachu hotelu taras na którym rosną drzewa cytrynowe :)
niedaleko do stacji metra Manzoni, w podobnej odległości supermarket, pieszo na Termini może ze 20 minut
ogólnie za cenę 175 pln za dwójkę hotel warty uwagi

sprawdź jego cenę na http://www.cheaptickets.com z użyciem kodu SPARKLE (-20%) co da cenę za dwójkę 47$


Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#284 PostWysłany: 20 Sty 2014 22:27 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 3
Czy ktoś orientuje się czy autobus kursujący spod Camping Village Roma zalicza się do darmowych przejazdów z Roma Pass?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#285 PostWysłany: 20 Sty 2014 22:50 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1302
niebieski
kepo napisał(a):
Czy ktoś orientuje się czy autobus kursujący spod Camping Village Roma zalicza się do darmowych przejazdów z Roma Pass?


zalicza się
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#286 PostWysłany: 08 Lut 2014 04:05 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 18
Nocował ktoś w Domu Polskim? Wiem, że jest dość daleko od centrum, ale jednocześnie, że to jedna z tańszych opcji noclegowych w Rzymie.
_________________
http://ania-patryk.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
borkowicz lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#287 PostWysłany: 11 Lut 2014 15:44 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2
Czy był ktoś ostatnio w rzymie? jak ta powódź, deszcze? można normalnie się przemieszczać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#288 PostWysłany: 11 Lut 2014 16:44 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Krajów: 9 / 4.2%
jdd napisał(a):
Czy był ktoś ostatnio w rzymie? jak ta powódź, deszcze? można normalnie się przemieszczać?


Piszę z Rzymu i oświadczam, że opowieści o powodzi są grubo przesadzone. W centrum wszystko odbywa się normalnie, nie ma żadnych utrudnień.
Powódź dotknęła głównie peryferie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#289 PostWysłany: 11 Lut 2014 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 151
Loty: 16
Kilometry: 20 944
Krajów: 8 / 3.7%
Będę jutro dam znać jak sprawa wygląda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#290 PostWysłany: 11 Lut 2014 19:30 

Rejestracja: 18 Lut 2011
Posty: 195
Spalam w Domu Polskim kilka lat temu.
Zalety-naprzeciwko duzy supersam,do dyspozycji kuchnia(cztery kuchenki czteropalnikowe,kilka lodowek,naczynia wszelkie),duza jadalnia,ogrod,wystarczajaca liczba łazienek (jeśli ma się pokoj bez),cicho i bezpiecznie.Na korytarzach, mnogość pamiątek po Pawle Janie II.Mozna wykupić sniadania i obiadokolacje,oraz odebranie z lotniska busem Domu Polskiego.
Wady-powrot na nocleg do 23-ej,pozniejsze niemile widziane (zamknieta brama).A poza tym autobusy i kolejka koncza jazde i chyba tylko taxi zostaje.Na dojazd do centrum traci się około 40 minut.
Mam porównanie,dwukrotnie nocowałam w Domu Polskim i kilkakrotnie w centrum Rzymu.Naprawde lepiej doplacic trochę,poszukac promocji na noclegi w hotelach bliżej centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off
Anthia lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#291 PostWysłany: 11 Lut 2014 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2013
Posty: 17
Loty: 98
Kilometry: 174 732
Krajów: 14 / 6.5%
Ja spałam w Casa Santa Sofia. Prawie centrum, wszędzie chodziłyśmy na piechotę. Tanio nie było, ale lokalizacja super.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#292 PostWysłany: 12 Lut 2014 01:32 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 18
teliszon napisał(a):
Spalam w Domu Polskim kilka lat temu.
Zalety-naprzeciwko duzy supersam,do dyspozycji kuchnia(cztery kuchenki czteropalnikowe,kilka lodowek,naczynia wszelkie),duza jadalnia,ogrod,wystarczajaca liczba łazienek (jeśli ma się pokoj bez),cicho i bezpiecznie.Na korytarzach, mnogość pamiątek po Pawle Janie II.Mozna wykupić sniadania i obiadokolacje,oraz odebranie z lotniska busem Domu Polskiego.
Wady-powrot na nocleg do 23-ej,pozniejsze niemile widziane (zamknieta brama).A poza tym autobusy i kolejka koncza jazde i chyba tylko taxi zostaje.Na dojazd do centrum traci się około 40 minut.
Mam porównanie,dwukrotnie nocowałam w Domu Polskim i kilkakrotnie w centrum Rzymu.Naprawde lepiej doplacic trochę,poszukac promocji na noclegi w hotelach bliżej centrum.


Dzięki wielkie za odpowiedź.
Zdecydowałam się jednak już wczoraj na nocleg w DP. Jadę z mamą, więc (mam nadzieję) nie będzie nam przeszkadzało wracanie na 23:00. (;
Zobaczymy jak będzie. To na pewno nie ostatnia wizyta w Rzymie, więc podejrzewam, że następnym razem będę próbować bliżej centrum.
_________________
http://ania-patryk.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#293 PostWysłany: 28 Mar 2014 13:53 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 11
Loty: 5
Kilometry: 4 201
Krajów: 5 / 2.3%
Zna ktoś jakieś hostele w Rzymie? najtańszy jaki znalazłam to 250zl za osobe za 3 noclegi. Pozdrawiam podróżników ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#294 PostWysłany: 29 Mar 2014 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 181
Loty: 16
Kilometry: 18 007
Krajów: 8 / 3.7%
Zbanowany
annu napisał(a):
Zna ktoś jakieś hostele w Rzymie? najtańszy jaki znalazłam to 250zl za osobe za 3 noclegi. Pozdrawiam podróżników ;)

Zależy kiedy i w ile osób lecisz. Dzięki założeniu konta na TravelPony możesz zaoszczędzić sporo gotówki. Poczytaj forum, a wszystkiego
się dowiesz ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#295 PostWysłany: 29 Mar 2014 13:42 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 11
Loty: 5
Kilometry: 4 201
Krajów: 5 / 2.3%
12-15.04 dwie osoby :)

Travelpony mam [:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#296 PostWysłany: 30 Mar 2014 21:52 

Rejestracja: 16 Mar 2012
Posty: 25
Byłem w Rzymie w hostelu w samym centrum przy Termini i było bardzo brudno w toaletach i śmierdziało .
Potem przeniosłem się na camping villige Roma , bardzo blisko centrum , spałem w ich namiotach i warunki były o wiele lepsze toalety czyściutkie, basen , bardzo duży market po drugiej stronie ulicy i dojazd do centrum też bardzo dobry
jadę teraz z żoną i z dzieckiem 8 lat własnie do Rzymu na camping villige w czerwcu na 10 dni :) i za cały pobyt 9 noclegów na 3 osoby wychodzi 1000 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#297 PostWysłany: 31 Mar 2014 21:23 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 28
Czy ktoś wie gdzie znajdę tani hostel w Rzymie w terminie 18-20 lipiec? z możliwością przechowania roweru..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#298 PostWysłany: 02 Kwi 2014 08:52 

Rejestracja: 02 Sie 2012
Posty: 178
Loty: 33
Kilometry: 36 038
Krajów: 10 / 4.7%
Co uważacie o cenie 30euro/noc/osoba w maju? Jakiej ceny szukać, jeśli nie chciałbym mieszkać w hostelu?
Hotel za taką cenę jest bardzo blisko centrum (3 stacje metra od Koloseum) i ma 4 gwiazdki. Pytam - bo kompletnie nie znam cen w takim okresie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#299 PostWysłany: 02 Kwi 2014 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Parys napisał(a):
Co uważacie o cenie 30euro/noc/osoba w maju? Jakiej ceny szukać, jeśli nie chciałbym mieszkać w hostelu?
Hotel za taką cenę jest bardzo blisko centrum (3 stacje metra od Koloseum) i ma 4 gwiazdki. Pytam - bo kompletnie nie znam cen w takim okresie.

Jak za prawdziwy hotel to moim zdaniem naprawdę dobra cena, zwłaszcza w maju. Jeśli położony jest blisko stacji metra, to ja bym brał :)
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#300 PostWysłany: 02 Kwi 2014 11:15 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 620
Loty: 258
Kilometry: 426 576
Krajów: 34 / 15.9%
niebieski
Parys napisał(a):
Co uważacie o cenie 30euro/noc/osoba w maju? Jakiej ceny szukać, jeśli nie chciałbym mieszkać w hostelu?
Hotel za taką cenę jest bardzo blisko centrum (3 stacje metra od Koloseum) i ma 4 gwiazdki.
To bardzo dobra cena!!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 562 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group