Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 459 62 00
DE +49 69 209 777 777
+49 69 86799555
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9581 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 480  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#761 PostWysłany: 10 Mar 2014 20:59 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2740
Loty: 281
Kilometry: 353 225
Krajów: 46 / 21.5%
miloszp napisał(a):
payback to ostateczność. wie ktoś ile czasu zajmuje transfer ?
Ma ktoś inne pomysły ?


Może 9 recenzji na holidaycheck ? Za dużego pola manewru nie masz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
#762 PostWysłany: 10 Mar 2014 21:04 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 2
miloszp napisał(a):
payback to ostateczność. wie ktoś ile czasu zajmuje transfer ?
Ma ktoś inne pomysły ?

Transfer punktów payback jest bardzo szybki, zazwyczaj 1-2 dni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#763 PostWysłany: 10 Mar 2014 21:05 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 737
Loty: 312
Kilometry: 479 773
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
na holiday check nie naliczy mil do końca miesiąca muszę je mieć przed końcem marca
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#764 PostWysłany: 10 Mar 2014 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5445
Loty: 155
Kilometry: 317 243
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
klapio napisał(a):
miloszp napisał(a):
payback to ostateczność. wie ktoś ile czasu zajmuje transfer ?
Ma ktoś inne pomysły ?


Może 9 recenzji na holidaycheck ? Za dużego pola manewru nie masz.


Marna szansa że dotrą do końca miesiąca, ostatnio HC zaczął się ociągać z wysyłaniem mil. Albo payback albo dokupić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#765 PostWysłany: 10 Mar 2014 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 798
niebieski
Można dokupić mile zawsze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#766 PostWysłany: 10 Mar 2014 21:58 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2243
Loty: 163
Kilometry: 153 421
Krajów: 27 / 12.6%
srebrny
miloszp napisał(a):
Co zrobić by dozbierać 900 mil premiowych przed końcem miesiąca nie latając ?
kończy mi się ważność dużej ilości a tyle mi brakuje żeby coś dostać


Sorry, ale to co napisałeś się wyklucza. Jak masz dużą ilość mil, to na pewno coś za nią dostaniesz nawet bez tych 900 mil.

Najprościej jest kupić na stronie, 1000 mil to bodajże 40 EUR. Drogo, ale jak nie możesz zamienić z Payback, to chyba jedyne wyjście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#767 PostWysłany: 10 Mar 2014 22:02 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 7760
HON fly4free
kerad85 napisał(a):
Można dokupić mile zawsze.

wg mnie interes średni - ok 150 zł (35€) za 1200 mil (promocja +20%!)
a tak naprawdę za te 10.000 mil to wiele się nie zdziała, no chyba, że coś z US Airways może...

w sumie zależy jaka to "duża ilość" mil straci ważność
ja jestem w podobnej sytuacji (brak ok. 300 mil :) ) i zastanawiam się nad jakąś rezerwacją hotelową - za 7.500-8.500 mil coś można znaleźć. ew. kupon hotelowy Best Western lub Radisson Blu - wartość 25€ za 8250 mil. przelicznik taki sobie, ale zawsze coś.

a jakby naprawdę miały się zmarnować, to możesz wesprzeć któryś z programów charytatywnych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#768 PostWysłany: 13 Mar 2014 17:55 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2740
Loty: 281
Kilometry: 353 225
Krajów: 46 / 21.5%
szymonpoznan1 napisał(a):
klapio napisał(a):
miloszp napisał(a):
payback to ostateczność. wie ktoś ile czasu zajmuje transfer ?
Ma ktoś inne pomysły ?


Może 9 recenzji na holidaycheck ? Za dużego pola manewru nie masz.


Marna szansa że dotrą do końca miesiąca, ostatnio HC zaczął się ociągać z wysyłaniem mil. Albo payback albo dokupić.


Z ciekawości napisałem jedną recenzje na holidaycheck kiedy przeczytałem Twojego posta czyli w poniedziałek. Dzisiaj czwartek a już mam 100 mil za wpis. Nie wiem jakie masz doświadczenie z nimi ale mi to dodają błyskawicznie. Więc koledze który pytał o 900 mil radziłbym zaryzykować i te recenzje napisał :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#769 PostWysłany: 13 Mar 2014 20:34 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 97
Zbanowany
Przeciez prawda jest taka, ze w tripadvisor roi sie odtego typu opinii. W holidaycheck niby sprawdzaja autentycznosc wypowiedzi, ale i tak mozna to obejsc, wiec na pewno wiekszy lub mniejszy procent recenzji jest nieprawdziwy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#770 PostWysłany: 13 Mar 2014 22:21 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2740
Loty: 281
Kilometry: 353 225
Krajów: 46 / 21.5%
Eryk napisał(a):
i tak piszesz recenzje "z głowy"? gratuluję...
a potem przeczytasz sobie o innym hotelu i na podstawie wpisów podobnych recenzji podejmiesz decyzję...

Na jakiej podstawie wywnioskowałeś że ta opinia jest przeze mnie wymyślona ?
Eryk napisał(a):
oszustwo zostanie oszustwem
czy też jak powiedział klasyk: "ie nazywajmy szamba perfumerią"

Zanim kogoś nazwiesz oszustem to proponuje zapoznać się ze znaczeniem tego słowa zaraz po tym jak przypomnisz sobie podstawy czytania słowa pisanego ze zrozumieniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#771 PostWysłany: 17 Mar 2014 16:43 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 467
Loty: 527
Kilometry: 603 687
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
Od pewnego czasu zamknięta została strona http://beta.awardtravelr.com
Czy znacie jakąś inną gdzie można sprawdzić dostępność biletów nagród w *A ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#772 PostWysłany: 24 Mar 2014 14:47 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2142
złoty
Chciałem wykorzystać trochę mil na loty po USA.
Czy spotkaliście się z taką sytaucją, że próbowaliście znaleźć wolne miejsca na jednej czy dwóch trasach w kilku terminach i nic nie znaleźliście?
Nie wiem czy to jest normalne żeby nie było nic wolnego na loty za 4 miesiące, z terminem na lipiec?
Jeżeli jest to mój błąd to na co powinienem zwrócić uwagę?
Czy jest jakaś strona w której mogę poszukać wolnych miejsc w M&M?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#773 PostWysłany: 24 Mar 2014 14:56 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 97
Zbanowany
Eryk napisał(a):
warsawfan napisał(a):
Przeciez prawda jest taka, ze w tripadvisor roi sie odtego typu opinii. W holidaycheck niby sprawdzaja autentycznosc wypowiedzi, ale i tak mozna to obejsc, wiec na pewno wiekszy lub mniejszy procent recenzji jest nieprawdziwy.


a to bohaterska opowieść o oszustwach i wybielanie takich czynów, bo przecież inni też oszukują... :shock:

Czytanie ze zrozumieniem nie boli, a bardzo ulatwia zycie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#774 PostWysłany: 24 Mar 2014 15:12 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
walerek napisał(a):
Chciałem wykorzystać trochę mil na loty po USA.
Czy spotkaliście się z taką sytaucją, że próbowaliście znaleźć wolne miejsca na jednej czy dwóch trasach w kilku terminach i nic nie znaleźliście?
Nie wiem czy to jest normalne żeby nie było nic wolnego na loty za 4 miesiące, z terminem na lipiec?
Jeżeli jest to mój błąd to na co powinienem zwrócić uwagę?
Czy jest jakaś strona w której mogę poszukać wolnych miejsc w M&M?


Przeszukaj ten temat - link do strony z możliwością wyszukania nagród UA był podwany minimum 10 razy. Tam szukaj nagród 'economy saver'.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#775 PostWysłany: 24 Mar 2014 15:49 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Eryk napisał(a):
i dodatkowo nie bądź zaskoczony jeśli pomimo dostępnych miejsce system m&m nie puści (mają ograniczoną dostępność)


Ja akurat z brakiem dostępności w stosunku do tego, co podaje UA w 'economy saver' nigdy się nie spotkałem, a rezerwowałem w USA jakieś 10 odcinków.

A przy okazji dobre wieści - na stronie M&M jest info, że mimo wyjścia JJ ze *A nadal będzie można zbierać mile i płacić M&M za loty JJ.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#776 PostWysłany: 24 Mar 2014 15:52 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2142
złoty
i dodatkowo nie bądź zaskoczony jeśli pomimo dostępnych miejsce system m&m nie puści (mają ograniczoną dostępność)


co w takim wypadku można zrobić?
widze że kiepski sie robi ten system.
Co z tego że człowiek ma mile których i tak nie może wykorzystać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#777 PostWysłany: 24 Mar 2014 15:56 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
walerek napisał(a):
i dodatkowo nie bądź zaskoczony jeśli pomimo dostępnych miejsce system m&m nie puści (mają ograniczoną dostępność)


co w takim wypadku można zrobić?
widze że kiepski sie robi ten system.
Co z tego że człowiek ma mile których i tak nie może wykorzystać



Nic nie można zrobić, poza wykorzystaniem mil na inne loty/w inny sposób. Najpierw sprawdź na stronie UA czy są miejsca, a potem się będziesz martwić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#778 PostWysłany: 24 Mar 2014 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2922
Loty: 1023
Kilometry: 2 238 811
Krajów: 146 / 68.2%
HON fly4free
Eryk napisał(a):
nie ma co narzekać, bo lepiej dostać coś niż nic :)
ja rezerwowałem "trochę" więcej niż 10 i wiem ile razy trafiałem na loty, które były widoczne jako dostępne w united a niestety niebookowalne przez konsultanta m&m


Na podróż złożoną? bo im trzeba podawać po odcinku to wtedy załapią.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#779 PostWysłany: 24 Mar 2014 20:08 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Eryk napisał(a):
pojedyncze loty, a mimo tego wiele razy słyszałem: na ten dali nam (dla m&m) tylko kilka biletów, ooo... a na ten wcale itd.
w stanach jest o tyle super, że można poskładać przez inne miasta, oblecieć dookoła, byle mieć czas i mile :)


To jak usłyszysz jeszcze raz, daj znać na forum. Ja stawiam tezę, że dostępność nagród 'economy saver' dla M&M jest pełna, ale chętnie się przekonam, że jest inaczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#780 PostWysłany: 24 Mar 2014 20:27 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Eryk napisał(a):
teza nie zadziałała nie dalej niż trzy tygodnie temu na koniec kwietnia,
zresztą zadzwoń na infolinię to się dowiesz z 1 ręki


Infolinia potrafi raz policzyć 1500 PLN, a raz mniej niż 500 PLN za ten sam bilet, więc ufam jej średnio. Poza tym, skąd infolinia M&M ma wiedzieć czym są nagrody saver w MileagePlus i jaka jest ich dostępność dla M&M?

Podaj konkretny lot - zadzwonię, sprawdzę i zmienię zdanie, jeśli rzeczywiście jest tak, jak piszesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9581 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 480  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Pecel87 oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group