Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 459 62 00
DE +49 69 209 777 777
+49 69 86799555
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9573 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 479  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#621 PostWysłany: 12 Sty 2014 01:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1198
Loty: 104
Kilometry: 466 167
Krajów: 33 / 15.4%
niebieski
od Stycznia wstep do poloneza tylko z kartą
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
#622 PostWysłany: 12 Sty 2014 01:50 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
luftairways napisał(a):
od Stycznia wstep do poloneza tylko z kartą


? Ze niby wczesniej kazdy mogl sobie wejsc? ;)
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#623 PostWysłany: 12 Sty 2014 13:09 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 1067
Loty: 31
Kilometry: 89 760
Krajów: 14 / 6.5%
niebieski
"Istnieje możliwość, że odstąpienie od zasady wygasania mil nie zostało jeszcze uwzględnione w aktualnym stanie Twojego konta Miles & More (nawet, jeżeli w Twoim przypadku obowiązują powyższe warunki). Taka sytuacja może wystąpić szczególnie na początku kwartalnego okresu".

Zdarzyło wam się dostać info, że mile wygasną, choć nie powinny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#624 PostWysłany: 15 Sty 2014 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2013
Posty: 36
Loty: 151
Kilometry: 225 046
Krajów: 17 / 7.9%
snooka napisał(a):
"Zdarzyło wam się dostać info, że mile wygasną, choć nie powinny?


Cały czas pod aktywnością (historią) konta pojawia się:

"XXXXX mil premiowych wygasa 30.06.2014 r.", przy czym data wygasania zmienia się co jakiś czas na bardziej odległą.

Korzystam z karty citiLOT dokonując co najmniej jednej transakcji miesięcznie i od kilku lat jeszcze żadna mila nie wygasła :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#625 PostWysłany: 15 Sty 2014 15:18 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 202
bartek. napisał(a):
? Ze niby wczesniej kazdy mogl sobie wejsc? ;)

Pewnie każdy kto zapłacił.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#626 PostWysłany: 15 Sty 2014 15:38 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
W sumie to się nie dziwie. Tam był niezły ruch...
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#627 PostWysłany: 15 Sty 2014 16:11 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 2266
srebrny
a ja się dziwie, bo podejście rodem z głębokiej komuny.
Za duże zainteresowanie? To zamkniemy! A jak będzie nadal duże z kartami to zamkniemy zupełnie, nie będzie nam się tu pasażer rozbijał po salonikach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#628 PostWysłany: 15 Sty 2014 16:15 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
To tak jakby na Chopina za duży ruch pasażerski był to by wywalili chartery na Modlin i już. Normalne. Wszystko ma swoją przepustowość. A priorytetem są osoby z przywilejem. Według Ciebie rozumiem powinni pakować jak sardynki wszystko do środka czy wystawić stoliki na hall dla tych co się nie mieszczą? :D
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 15 Sty 2014 16:29, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#629 PostWysłany: 15 Sty 2014 16:25 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5669
srebrny
luftairways napisał(a):
od Stycznia wstep do poloneza tylko z kartą

jakie poloneza ? mowisz o salonie na okeciu ?
a jakie teraz sa warunki ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#630 PostWysłany: 15 Sty 2014 20:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Krajów: 59 / 27.6%
Zbanowany
Krz napisał(a):
bartek. napisał(a):
? Ze niby wczesniej kazdy mogl sobie wejsc? ;)

Pewnie każdy kto zapłacił.


Do innych saloników owszem, ale żeby do Poloneza - pierwsze słyszę...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#631 PostWysłany: 15 Sty 2014 22:37 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 2266
srebrny
bartek. napisał(a):
To tak jakby na Chopina za duży ruch pasażerski był to by wywalili chartery na Modlin i już. Normalne. Wszystko ma swoją przepustowość. A priorytetem są osoby z przywilejem. Według Ciebie rozumiem powinni pakować jak sardynki wszystko do środka czy wystawić stoliki na hall dla tych co się nie mieszczą? :D


wystarczy podejść do tematu biznesowo - jak jest popyt to należy go zaspokoić odpowiednią ilością podaży, czyli w tym wypadku np. nowym salonikiem np. tylko dla tych co chcą zapłacić na miejscu. U nas jest niestety jak zwykle na odwrót.

Swoją drogą Chopin chwali się, że do granicznej przepustowości lotniska to jeszcze daleka droga, a jak widać salonik już się zapchał i widzimy sposób rozwiązania problemu. Strach pomyśleć co będzie jak faktycznie dobiją do końca przepustowości lotniska, chyba toi toi i budki z hot dogami (jak w FRA) dostawią ;) a Twój pomysł z ogródkami na hallu też pewnie się spodoba dyrekcji lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#632 PostWysłany: 16 Sty 2014 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2921
Loty: 1023
Kilometry: 2 238 811
Krajów: 146 / 68.2%
HON fly4free
Pewnie jak się zapcha na maxa to ograniczą dostęp dla FTL, tak jak to zrobili w tym saloniku poza strefą Schengen.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#633 PostWysłany: 16 Sty 2014 12:29 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10211
HON fly4free
Poza schengen salonik nie jest oflagowany jako "LOTowski" więc jego wycofanie dla FTL wynikało nie z tłumów tylko z ogólnej zmiany w M&M wywalenia dostępu do saloników kontraktowych. natomiast "Polonez" jest traktowany jako salonik własny LOT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#634 PostWysłany: 16 Sty 2014 15:31 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5669
srebrny
marek2011 napisał(a):
Poza schengen salonik nie jest oflagowany jako "LOTowski" więc jego wycofanie dla FTL wynikało nie z tłumów tylko z ogólnej zmiany w M&M wywalenia dostępu do saloników kontraktowych. natomiast "Polonez" jest traktowany jako salonik własny LOT.

sluchajcie a jaki musze miec status miles and more czy ile mil zeby miec wejscie do saloniku ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#635 PostWysłany: 16 Sty 2014 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2921
Loty: 1023
Kilometry: 2 238 811
Krajów: 146 / 68.2%
HON fly4free
marek2011 napisał(a):
Poza schengen salonik nie jest oflagowany jako "LOTowski" więc jego wycofanie dla FTL wynikało nie z tłumów tylko z ogólnej zmiany w M&M wywalenia dostępu do saloników kontraktowych. natomiast "Polonez" jest traktowany jako salonik własny LOT.


Przydałby się osobny salonik tylko dla *G...
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#636 PostWysłany: 19 Sty 2014 18:29 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 467
Loty: 527
Kilometry: 603 687
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
Panowie,

Pytanie odnośnie nagrodę M&M, a mianowicie bilet w klasie Premium Economy LOT do Toronto.
Czy takowa jest możliwa i jeżeli TAK ile mil kosztuje ?

Na stronie M&M nie ma dostępnych lotów LOTem do Toronto ani w biznesie ani w Premium Economy - jest sens dzwonić i pytać ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#637 PostWysłany: 20 Sty 2014 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
niebieski
Siemion napisał(a):
Panowie,

Pytanie odnośnie nagrodę M&M, a mianowicie bilet w klasie Premium Economy LOT do Toronto.
Czy takowa jest możliwa i jeżeli TAK ile mil kosztuje ?

Na stronie M&M nie ma dostępnych lotów LOTem do Toronto ani w biznesie ani w Premium Economy - jest sens dzwonić i pytać ?

Dostępność miejsc się zmienia szczególnie na kilka (poniżej 14) dni przed odlotem - zwłaszcza jeżeli lot nie jest obłożony. Są portale (np. ExpertFlyer) które automatycznie będą Cię informowały o nowej dostępności, ale niestety są to portale płatne ($75 - $100+ rocznie). Po prostu często sprawdzaj.

Standardowe ceny (nie w promocjach milowych) na trasie WAW-YYZ (R/T):
Economy - 60 000, Premium Economy - 75 000, Business - 105 000

A tak na marginesie pamiętaj, że nie tylko panowie piszą na tym forum. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#638 PostWysłany: 20 Sty 2014 18:30 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
billabong napisał(a):
Siemion napisał(a):
Panowie,

Pytanie odnośnie nagrodę M&M, a mianowicie bilet w klasie Premium Economy LOT do Toronto.
Czy takowa jest możliwa i jeżeli TAK ile mil kosztuje ?

Na stronie M&M nie ma dostępnych lotów LOTem do Toronto ani w biznesie ani w Premium Economy - jest sens dzwonić i pytać ?

Dostępność miejsc się zmienia szczególnie na kilka (poniżej 14) dni przed odlotem - zwłaszcza jeżeli lot nie jest obłożony. Są portale (np. ExpertFlyer) które automatycznie będą Cię informowały o nowej dostępności, ale niestety są to portale płatne ($75 - $100+ rocznie). Po prostu często sprawdzaj.

Standardowe ceny (nie w promocjach milowych) na trasie WAW-YYZ (R/T):
Economy - 60 000, Premium Economy - 75 000, Business - 105 000

A tak na marginesie pamiętaj, że nie tylko panowie piszą na tym forum. ;)


ExpertFlyer się zepsuł jakiś czas temu i już nie pokazuje dostępności miejsc linii *A. Wielka szkoda, bo narzędzie było bardzo przydatne. Seat alerty są na EF bezpłatne i działają także po zakończeniu 5 dniowego free trial.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#639 PostWysłany: 20 Sty 2014 19:53 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 467
Loty: 527
Kilometry: 603 687
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
billabong napisał(a):
Standardowe ceny (nie w promocjach milowych) na trasie WAW-YYZ (R/T):
Economy - 60 000, Premium Economy - 75 000, Business - 105 000

A tak na marginesie pamiętaj, że nie tylko panowie piszą na tym forum. ;)


Dzięki za info ... i przepraszam za gafę madame billabong ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#640 PostWysłany: 23 Sty 2014 03:13 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 53
Witam!

Chciałem dziś zamówić bilet nagrodę za przelot Warszawa-Moskwa na datę 24-28 marca tego roku w ramach promocji - 10 tys mil + opłaty dodatkowe... I tu właśnie o te dopłaty dodatkowe się rozchodzi; gdy patrzyłem na system rezerwacji jeszcze tydzień temu opłaty można było uregulować za pomocą 18 tys mil, dziś już nie ma takiej opcji... Czyżbym przeoczył jakąś najnowszą zmianę regulaminu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9573 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 479  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group