Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 459 62 00
DE +49 69 209 777 777
+49 69 86799555
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9573 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 479  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#581 PostWysłany: 08 Gru 2013 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5445
Loty: 155
Kilometry: 317 243
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Tak, to bonus otrzymywany po roku uzytkowania karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
#582 PostWysłany: 08 Gru 2013 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Krajów: 59 / 27.6%
Zbanowany
panrobo napisał(a):
Haha, tez dostalem 2k mil :D Coś pamiętam, że po kazdym użytkowania karty miało się dostawać 1000mil. To moze to?


Miło z ich strony :) Tylko dlaczego dali Ci 2000?

Miałem ciekawą historię z Ultime z Citibanku. W regulaminie jest, że przy zmianie karty z niższego typu nie dają bonusu powitalnego 10 000 mil. Ja dostałem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#583 PostWysłany: 08 Gru 2013 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
Krajów: 16 / 7.5%
niebieski
Ja dostałem teraz ale 1000 mil, ale 2000 - nieźle nieźle :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#584 PostWysłany: 08 Gru 2013 17:48 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 322
Loty: 57
Kilometry: 112 912
Krajów: 14 / 6.5%
niebieski
Dostalem 2x 1k, za dwie karty. Mimo, że jedna z nich jest dawno zastrzeżona :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
#585 PostWysłany: 08 Gru 2013 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 513
niebieski
Jeszcze odnośnie paybacku: można rowniez dodac numer karty tymczasowej (tej papierowej co sie samemu drukowalo) jak ktos ma jeszcze pierwszego maila od m&m. Czyli jak ktos ma FTL to mozna zbierac mile z 3 kart PB.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#586 PostWysłany: 11 Gru 2013 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 376
Loty: 232
Kilometry: 561 059
Krajów: 37 / 17.3%
niebieski
Jakie macie karty, że dostaliscie 2000 mil za kartę kredytową? Ja mam zwykłą mastercard M&M i dostałem 1000 mil choć Pani z infolinii zapewniała mnie że za kolejny rok użytkowania karty żadnych bonusów nie ma ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#587 PostWysłany: 11 Gru 2013 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5445
Loty: 155
Kilometry: 317 243
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Bonus jest 1000 mil za kazda z kart, ale chodzi o karty wydane przed czerwcem 2013. Nowe karty bonusow nie maja. Jak ktos dostal 2000 to na 99% mial dwie karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#588 PostWysłany: 11 Gru 2013 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 376
Loty: 232
Kilometry: 561 059
Krajów: 37 / 17.3%
niebieski
szymonpoznan1 napisał(a):
Bonus jest 1000 mil za kazda z kart, ale chodzi o karty wydane przed czerwcem 2013. Nowe karty bonusow nie maja. Jak ktos dostal 2000 to na 99% mial dwie karty.

To by się zgadzało. Dzięki!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#589 PostWysłany: 11 Gru 2013 22:14 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 467
Loty: 527
Kilometry: 603 687
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
mordek napisał(a):
Jeszcze odnośnie paybacku: można rowniez dodac numer karty tymczasowej (tej papierowej co sie samemu drukowalo) jak ktos ma jeszcze pierwszego maila od m&m. Czyli jak ktos ma FTL to mozna zbierac mile z 3 kart PB.


Ale po co takie kombinacje skoro karty PB można połączyć w jedno konto ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#590 PostWysłany: 19 Gru 2013 01:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 913
Loty: 251
Kilometry: 475 688
Krajów: 51 / 23.8%
niebieski
Siemion napisał(a):
mordek napisał(a):
Jeszcze odnośnie paybacku: można rowniez dodac numer karty tymczasowej (tej papierowej co sie samemu drukowalo) jak ktos ma jeszcze pierwszego maila od m&m. Czyli jak ktos ma FTL to mozna zbierac mile z 3 kart PB.


Ale po co takie kombinacje skoro karty PB można połączyć w jedno konto ?


Po to, aby na każdej karcie PB osobno korzystać z promocji np. zakupy w answear.com x5 :) bo po pierwszym skorzystaniu, juz drugim razem trzeba zrobic zakupy minimum 250 zł i daja 500 pkt PB
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#591 PostWysłany: 22 Gru 2013 02:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
Witajcie, zakupiłem przedwczoraj z użyciem kodu eDreams, bilet lotniczy z Nowego Jorku do Indianapolis.
Jest to bilet linii lotniczych US Airways. Podczas rezerwacji nie miałem możliwości wpisania numeru karty M&M. Wiem, że US wychodzi z sojuszu, ale do 31 marca wszelkie zasady ( punkty, nagrody ) są utrzymane.
Po znalezieniu rezerwacji na stronie US Airways również nie mogę wpisać numeru karty.
Bilet wystawiony jest w dziwnej wg mnie klasie: Class of Service: Special Class (R)

Co radzicie w tym temacie?
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#592 PostWysłany: 22 Gru 2013 02:29 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 4349
złoty
petit35 napisał(a):
Co radzicie w tym temacie?

Dopisz nr karty logując się nazwiskiem i kodem rez. na stronie Lufthansy, powinno zadziałać.

Za klasę R dostaniesz 50% przelecianych mil.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#593 PostWysłany: 22 Gru 2013 02:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
Odnalezienie danego numeru potwierdzenia nie jest możliwe. Sprawdź wprowadzone dane i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji. (8104)
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#594 PostWysłany: 22 Gru 2013 03:00 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 4349
złoty
petit35 napisał(a):
Odnalezienie danego numeru potwierdzenia nie jest możliwe. Sprawdź wprowadzone dane i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji. (8104)

W takim razie dodaj nr przy odprawie online albo na lotnisku.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#595 PostWysłany: 22 Gru 2013 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3081
Loty: 249
Kilometry: 415 497
Krajów: 38 / 17.8%
srebrny
A jak to się nie uda, to zachowaj karty pokładowe, wyślesz im potem i Ci naliczą wstecz.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#596 PostWysłany: 22 Gru 2013 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Krajów: 59 / 27.6%
Zbanowany
!jotodupca! napisał(a):
Dostalem nowa karte (srebrna), jako, ze mam dwie karty kredytowe M&M w mBanku, powinienem zglosic zmiane nr karty M&M, czy poza Silver nr z niebieskiej jest aktywny i mile beda sie za transakcje karta naliczaly?


będą się naliczały, nic nie musisz zgłaszać
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#597 PostWysłany: 24 Gru 2013 00:00 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2740
Loty: 281
Kilometry: 353 225
Krajów: 46 / 21.5%
Chciałbym zacząć zbierać mile w programie M&M i mam w związku z tym kilka pytań. Przeczytałem cały ten temat i poradnik f4free ale sporo rzeczy nie do końca rozumiem.

Mile chciałbym zbierać raczej przy okazji, do tej porty latałem wyłącznie low costami i pewnie poza jakimiś krajówkami czy sporadycznymi lotami gdzie low costem dolecieć się nie da to się nie zmieni.

Niemniej mam kupione w krajówki LOTu w lutym, WAW - TLL i powrót RIX - WAW. Nie mam jeszcze konta w M&M a dziś złożyłem wniosek w mbanku o kartę kredytową pozwalającą naliczać mile za transakcje (nie wiem czy ją dostanę, student) i przy wniosku konsultant dał mi również wniosek o utworzenie konta w tym programie. Jak to najlepiej teraz rozegrać ? Zastanawiam się czy dobrze zrobiłem idąc do banku przed wyrobieniem konta w M&M, w poradniku fly4free jest napisane że jak zarejestruję się przez podany tam link to dostanę 2000 mil na start. Zbieram również punkty payback ale nie mam jeszcze 500 a tyle z tego co czytałem można wymienić minimalnie.

Jak to widzicie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#598 PostWysłany: 24 Gru 2013 00:16 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 737
Loty: 312
Kilometry: 479 773
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
tych 2000 na start to chyba już dawno nie ma przy twojej ilości przelotów to raczej wiele nie uzbierasz...

_______________________________________
http://dookolaswiat.blogspot.com/
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#599 PostWysłany: 24 Gru 2013 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 2296
Loty: 327
Kilometry: 381 872
Krajów: 38 / 17.8%
złoty
Proponuje zebys sobie darowal M&M. Za jakies 3-4 lata moze nazbierasz na bilet do ktorego nie bedziesz musial doplacac a teraz szykuja sie jakies wieksze zmiany w programie wiec moze sie okazac ze czas zbierania sie jeszcze wydluzy. Zastanow sie nad karta WizzAir w Citibanku. Szybciej zobaczysz wymierne korzysci.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#600 PostWysłany: 26 Gru 2013 00:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2740
Loty: 281
Kilometry: 353 225
Krajów: 46 / 21.5%
Chyba faktycznie tak zrobię i rozważę tą kartę w Citi, dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9573 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 479  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group