Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#261 PostWysłany: 01 Sty 2016 16:23 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2390
złoty
@Sudoku
Ja też nie dostałem. Jakby co masz w aplikacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
#262 PostWysłany: 01 Sty 2016 18:44 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 130
Sudoku napisał(a):
Czy ktoś dostał już nową kartę?

Ważność starej upływa za 3 tygodnie, niedługo potem kolejne loty.

Nie wiem, czy jeszcze czakać, czy prosić o ponowną wysyłkę.


Pierwsze karty dotarły podobno do mieszkańców Grecji. Z plusów - zestaw zawiera baggage tag. Z minusów, status na karcie do 24/11/2016, co oznacza, że kłopot z kartami w przyszłym roku będzie jeszcze większy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
Offline
#263 PostWysłany: 05 Sty 2016 17:48 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 44
jacke napisał(a):
Pewnie będzie jak z TK - po paru miesiącach się 'odblokują' ;-)

Też mi odrzucili request, po mailowym ponagleniu status na stronie zmienił się na 'Waiting For Partner Manual Retro Processing' i sobie tak wisi od miesiąca ;-)


Jeżeli mogę się spytać - przez jaki email kontaktujesz się z A3 w sprawie miles and bonus?

Co do kart, ja zamowilem kartę ręcznie 25 listopada, ta przyszła Pod koniec grudnia, ale z datą ważności 24/01/16 :|
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#264 PostWysłany: 05 Sty 2016 19:37 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 130
Mailowo kontakt na miles_bonus@aegeanair.com.
Góra
 Profil Relacje PM off
merol777 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#265 PostWysłany: 05 Sty 2016 20:41 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3563
srebrny
Można też przez formularz kontaktowy na ich stronie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#266 PostWysłany: 13 Sty 2016 01:01 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
[A3] KRK-ATH-WAW ~180 PLN, klasa P;

wygląda na to, że KRK-ATH musi się odbyć dnia n, a ATH-WAW n+1. Rezerwowalne np. na expedii: w pierwszej chwili wyskakuje $90, ale po przejściu dalej spada do $45. W większości terminów chyba dostępny tylko 1 bilet.

Bardziej segment run niż MR (mil wpada 1856*0.75=1392) i ciekawostka dla tych, co lubią krajówki z nocną przesiadką (w Atenach ;) )

EDIT: można też w drugą stronę za ~190 PLN
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#267 PostWysłany: 27 Sty 2016 16:31 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 130
Czy ktoś w kraju dostał już nową kartę? Na FT są informacje z różnych stron świata o pojawianiu się nowych kart w ostatnich dniach, natomiast żadnego sygnału z Polski nie słychać. Ktoś się może pochwalić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#268 PostWysłany: 27 Sty 2016 16:40 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 906
niebieski
Do mnie wczoraj dotarła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#269 PostWysłany: 27 Sty 2016 21:14 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10312
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
U mnie ciągle cisza, co mnie bardzo wkurza.
Chciałem zrobić status match do Alitalii (termin mija z końcem miesiąca), ale nie zaakceptowali zrzuconej z mojego konta karty i chcą zdjęcie/pdf oryginału, którego ciągle nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#270 PostWysłany: 28 Sty 2016 12:43 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 250
Loty: 592
Kilometry: 613 437
Krajów: 44 / 20.6%
niebieski
Pozostaje liczyć, że na dniach się pojawi. Nie byłoby tragedii gdyby faktycznie była wazna do 24.01.2017 (obsuwa kilka dni) ale skracając jej termin ważności jest to już mniej śmieszne. Ja wiem, że nową kartę można sobie ściagnąć z aplikacji ale nie zawsze jest możliwość połączenia się z netem przed wejściem do Fast Tracka czy Saloniku....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#271 PostWysłany: 28 Sty 2016 15:05 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 130
piotrek13a napisał(a):
Ja wiem, że nową kartę można sobie ściagnąć z aplikacji ale nie zawsze jest możliwość połączenia się z netem przed wejściem do Fast Tracka czy Saloniku....


Zrób sobie screenshot karty i dostęp do sieci nie będzie Ci potrzebny.

Nowa karta z zawieszką bagażową dotarła dzisiaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#272 PostWysłany: 28 Sty 2016 15:47 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10211
HON fly4free
Problem bardziej polega na tym, że nie wszystkie saloniki respektują karty mobilne FFP/numer nabity na BP. W wielu, zwłaszcza tych mniejszych, kontraktowych, do których jest wstęp muszą/chcą zobaczyć kartę fizyczną i tyle. Dotyczy to nie tylko kart A3 ale w ogóle generalnie wszystkich kart FFP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#273 PostWysłany: 28 Sty 2016 19:58 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10312
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
I do mnie w końcu dotarła.

Zaraz piszę do nich maila z podziękowaniem i pytaniem, jak zamierzają rozwiązać kwestię dystrybucji nowych kart pod koniec roku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#274 PostWysłany: 28 Sty 2016 20:01 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2390
złoty
W takim razie ja jestem jedyny bez nowej karty tak? Super ;(.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#275 PostWysłany: 28 Sty 2016 20:04 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 906
niebieski
Wypatruj listonosza przez okno :P
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
Offline
#276 PostWysłany: 28 Sty 2016 21:16 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3563
srebrny
marek2011 napisał(a):
Problem bardziej polega na tym, że nie wszystkie saloniki respektują karty mobilne FFP/numer nabity na BP. W wielu, zwłaszcza tych mniejszych, kontraktowych, do których jest wstęp muszą/chcą zobaczyć kartę fizyczną i tyle. Dotyczy to nie tylko kart A3 ale w ogóle generalnie wszystkich kart FFP.



Myślę , że to kwestia najbliższego czasu jak zaczną honorować karty wirtualne.

Asiana, powołując się na regulacje Star Alliance zaprzestała w pod koniec zeszłego roku wydawania plastikowych kart i poleca użwanie karty wirtualnej. Obawiam się, że za kilka lat karty plastikowe będą przeszłościa.

Dawniej w POZ i WAW zawsze żadano okazania karty, muszę sprawdzić czy na wirtualną kartę po tych zmianach da się wejść
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#277 PostWysłany: 28 Sty 2016 21:24 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10211
HON fly4free
To fakt, coraz więcej saloników honoruje nawet sam BP z nabitą kartą statusową, ale nie jest to jeszcze powszechne zjawisko.
Myślę że w najbliższej przyszłości karty "fizyczne" rzeczywiście wyjdą z użytku, ale na razie ciągle jeszcze są potrzebne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#278 PostWysłany: 28 Sty 2016 21:40 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1868
niebieski
Do mnie dziś przyszła zdowngradowana karta z Silver do Blue. Po tymjak wprowadzili terminowośc kart odeszła mi ochota na pakowanie mil do A3.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#279 PostWysłany: 28 Sty 2016 22:09 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10312
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
No właśnie, cały czas pakujemy, najwyższy pora rozpakować.

Czy ktoś już wykorzystywał mile z M+B np. na loty w Ameryce Płn czy Azji? Jakie mają dopłaty?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#280 PostWysłany: 28 Sty 2016 22:25 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10211
HON fly4free
Dopłaty są generalnie dokładnie takie, jakich wołają dane linie za dane loty - można to sprawdzić w Matrixie - plus 20 euro za wystawienie biletu.
Wcześniej były sweet spoty np. z AC za której loty nie pobierana była YQ ale to już nieaktualne. Co nie znaczy że nie ma możliwości z niskimi opłatami - obowiązują w sumie te same prawidłowości jak w przypadku M&M, przy czym w M+B niektóre pary między regionami mają lepsze stawki, inne gorsze od M&M no i cały podział regionalny jest mniej wysublimowany więc np. nie trzeba się przejmować dwoma strefami w Azji jak w wielu programach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 52  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: monus oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group