Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#201 PostWysłany: 22 Lip 2015 17:33 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
Czy salonik w Katanii (CTA) służy pasażerom A3/OA?

Wyszukiwarka saloników ze strony Star Alliance (która miewa często nieaktualne info) wskazuje na to, że nie (jako że lounge jest kontraktowy dla LH, SN, MS).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
#202 PostWysłany: 27 Lip 2015 15:36 

Aegean, jak i Miles&Bonus, mają nową stronę. Przyznać trzeba, że znacznie lepszą.
Góra
 PM off
piotrek13a lubi ten post.
 
      
Online
#203 PostWysłany: 27 Lip 2015 16:25 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10311
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Co ciekawe, na liście linii, z którymi można zbierać mile, oprócz członków *A, pojawiły się Air Serbia i Etihad.
Co prawda brak jakichkolwiek szczegółów po rozwinięciu, ale czyżby znak zmian? Może EY planują zainwestować w A3, jak to już zrobili z wieloma innymi przewoźnikami?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#204 PostWysłany: 27 Lip 2015 17:26 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 130
A3 od dawna miałą codeshare z EY na trasie do Abu Dhabi. Z Air Serbią ta sama sytuacja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
#205 PostWysłany: 27 Lip 2015 18:25 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10311
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Co innego codeshare, a co innego zbieranie mil.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#206 PostWysłany: 27 Lip 2015 19:44 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 130
Bezsprzecznie nie to samo, niemniej historia zna takie przypadki, a że współpraca między tymi liniami to nic nowego, to dywagacje na temat inwestycji Etihada w Aegeana chyba trochę przedwczesne ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#207 PostWysłany: 27 Lip 2015 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 158
niestety zmiany raczej w wyglądzie strony i kilku detalach, w dalszym ciągu brak zmian w naliczaniu mil w LO, LH zwłaszcza w Y+. Przy Etihad/Air Serbia brak informacji o naliczaniu mil vs taryfy. Takze znowu falstart.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#208 PostWysłany: 02 Sie 2015 12:36 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
bazx napisał(a):
Czy salonik w Katanii (CTA) służy pasażerom A3/OA?

Wyszukiwarka saloników ze strony Star Alliance (która miewa często nieaktualne info) wskazuje na to, że nie (jako że lounge jest kontraktowy dla LH, SN, MS).


Właśnie siedzę w tymże saloniku i sam sobie odpowiadam. Salonik jest w strefie Schengen i jest najbiednieszym, w jakim dotąd byłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#209 PostWysłany: 03 Sie 2015 19:44 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2390
złoty
Czy ktoś ma doświadczenie w zakupie lotów po USA za mile w M&B? Chodzi mi o trasę ORD-ANC. Alaska nie jest wydzielona tak jak Hawaje. Mam rozumieć, że OW jest za 12,5K w Y i 21 w C ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#210 PostWysłany: 11 Sie 2015 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2273
Loty: 1096
Kilometry: 2 578 144
Krajów: 111 / 51.9%
srebrny
jacke napisał(a):
Możesz. Każdy kupon pozwala na upgrade jednego odcinka - niezależnie od jego długości i relacji (metal A3, rzecz jasna). Jedyne ograniczenia póki co to dostępność w klasie I na danym odcinku.


Od zgłoszenia upgrade'u przez telefon jak długo czekaliście na potwierdzenie mailowe? Niby miało przyjść za 10 minut...
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#211 PostWysłany: 11 Sie 2015 12:56 

Mniej niż 30 minut. I wylądowało bezpośrednio w skrzynce, a nie w spamie.
Góra
 PM off  
      
Offline
#212 PostWysłany: 11 Sie 2015 13:04 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 250
Loty: 592
Kilometry: 613 437
Krajów: 44 / 20.6%
niebieski
Ok 2 godz. I podobnie jak u poprzednika przyszło do głównej skrzynki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#213 PostWysłany: 11 Sie 2015 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2273
Loty: 1096
Kilometry: 2 578 144
Krajów: 111 / 51.9%
srebrny
Ok, po 5 godzinach tez przyszedł mail :)
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#214 PostWysłany: 12 Sie 2015 22:01 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 250
Loty: 592
Kilometry: 613 437
Krajów: 44 / 20.6%
niebieski
przemos74 napisał(a):
Ok, po 5 godzinach tez przyszedł mail :)


Może akurat trafiłeś na sjestę, strajk, odpoczynek, przerwę śniadaniową, obiadową, zebranie związkowe, naradę na temat jaka to Unia jest zła, lub poprostu klasyczne greckie spokojnie co masz zrobiuć teraz zrób za 5 godzin itp :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#215 PostWysłany: 15 Wrz 2015 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 3028
Loty: 901
Kilometry: 809 273
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
Macie jakies pomysły na niedrogi status run, żeby dobic te 4 loty z A3? Podejrzewam że nie jestem jedyny któremu udało się uzbierać trochę mil, ale niekoniecznie 24tys. Co oznacza ze trzeba by te 4 loty z A3 wykonać jeszcze przed koncem listopada.
Mój dylemat jest taki że będę miał jeszcze kilka przelotów do tego czasu, i nie wiem czy już odpuscic wrzucanie na A3 czy tez do ostatniej chwili próbować coś łapać, żeby niedrogo wykonać te loty z A3.
Sam szukam i jeśli coś znajdę to napiszę, ale może ktoś robił już jakies przymiarki. Będę wdzięczny za podpowiedzi (i pewnie nie tylko ja)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#216 PostWysłany: 15 Wrz 2015 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2015
Posty: 476
niebieski
WAW-ATH-gdziekolwiek i z powrotem? Całkiem sporo było ofert za parę stówek, ale nie wiem jak z terminami teraz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#217 PostWysłany: 15 Wrz 2015 20:57 

@BrunoJ

19/11 WAW - SKG i tego samego dnia powrót z nocką w ATH.
Matrix nie znalazł niczego tańszego.

Załączniki:
WAW - SKG.png
WAW - SKG.png [ 107.76 KiB | Obejrzany 3233 razy ]
Góra
 PM off
BrunoJ uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#218 PostWysłany: 15 Wrz 2015 21:01 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2390
złoty
Ostatnio było OW WAW-TXL czy WAW-GVA przez Ateny za około 30 Euro.
Najlepsze jednak są trasy WAW-ATH-RHO, WAW-ATH-SKG i WAW-ATH-HER. Te trasy można zrobić z Warszawy w obie strony bez nocek, a w A3 nie ma zwyżek za powrót następnego dnia, więc jakby co to wylatujesz w sobotę, a wracasz w niedziele. Kilka dni temu kupowałem siostrze Rodos w październiku i ceny były bardzo przyzwoite. Do tego zgarniasz około 1700 mil.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ uważa post za pomocny.
 
      
Online
#219 PostWysłany: 15 Wrz 2015 21:58 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10311
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Tu masz taką przykładową trasę na listopad:

https://www.kayak.es/flights/WAW-RHO/20 ... 2015-11-15
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#220 PostWysłany: 15 Wrz 2015 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 3028
Loty: 901
Kilometry: 809 273
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
Faktycznie Rhodos wygląda interesująco i jest trochę terminow w cenie ok 500PLN. Tyle ze wypada nocka na lotnisku w Rhodos. A to chyba na tyle male lotnisko ze poza sezonem może być konieczny wypad do hotelu. SKG daje się latwiej zrobić z nocka w Athenach (na lotnisku? hotel?).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 52  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group