Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do rejestracji: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 851585206C


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#981 PostWysłany: 04 Maj 2017 08:31 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 351
niebieski
Na wirtualnych numerach wszystko działa. Jak wpiszemy numer już podany przez kogoś to system ładnie nam to wyświetli. Stron z takimi numerami jest dużo i każdy znajdzie dla siebie jakiś numer. Powodzenia!
Góra
 Profil Relacje PM off
Szyn3k uważa post za pomocny.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#982 PostWysłany: 04 Maj 2017 11:01 

Rejestracja: 11 Kwi 2017
Posty: 39
System e-Rewards wyświetli? I można wtedy wpisać inny numer i wszystko ok?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#983 PostWysłany: 04 Maj 2017 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 712
niebieski
Byłbym ostrożny. Nieudane próby pewnie są logowane.
_________________
Let us live so that when we come to die, even the undertaker will be sorry
Mark Twain
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#984 PostWysłany: 04 Maj 2017 15:04 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 7762
HON fly4free
jeśli ktoś nie ma możliwości skorzystania z prawdziwego numeru, to nie bardzo wiem, w jaki sposób chciałbyś być ostrożny? przecież przed wpisaniem numeru wirtualnego nie wiesz, czy nie został już wcześniej użyty...
Skywalker11 napisał(a):
System e-Rewards wyświetli? I można wtedy wpisać inny numer i wszystko ok?
wydaje się, że tak...
u mnie przeszedł 8 czy 9 numer, na mailu standardowy komunikat:
Cytuj:
Congratulations - you've been rewarded!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#985 PostWysłany: 04 Maj 2017 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 712
niebieski
Odpowiadając na Twoje pytanie: inne możliwości są podane nieco wyżej w wątku.
_________________
Let us live so that when we come to die, even the undertaker will be sorry
Mark Twain
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#986 PostWysłany: 04 Maj 2017 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1436
Loty: 430
Kilometry: 519 314
Krajów: 48 / 22.4%
niebieski
Właśnie chciałem przelać 6k na 1k accora i system poprosił o nr telefonu, podałem z 3-4 i niestety zablokowali konto.

Załączniki:
erewards.JPG
erewards.JPG [ 16.61 KiB | Obejrzany 1396 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#987 PostWysłany: 04 Maj 2017 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 813
Loty: 223
Kilometry: 697 251
Krajów: 57 / 26.6%
srebrny
Ja z powodzeniem przelewałem wg wskazówek powyżej.
Accor wczoraj -podając 3 numery ( 2 poprzednie zajęte ).
Avios przedwczoraj za 1 razem.

Wszystko śmiga elegancko.

Wczoraj nawet zdechła mi pierwszy raz taka za 1000 pkt i od razu congratulation :)
Załącznik:
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png [ 11.74 KiB | Obejrzany 1381 razy ]


Osobisty rekord dnia 1950 pkt .

Wczoraj korzystałem z receive-a-sms.com
Warto chyba się przelecieć po wstecznych wiadomościach czy nie ma nic z e-rewards nim wybierzemy numer.

p.s
Ostatnio staram się otwierać stare linki ,które przychodziły wcześniej na @ .Zdarza się też ,że z jednego odnośnika można kilka razy różne ankiety otworzyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#988 PostWysłany: 04 Maj 2017 17:10 

Rejestracja: 11 Kwi 2017
Posty: 39
Pozostaje więc wykupić prywatny numer wirtualny (znalazłem po 10 $ za miesiąc) lub numer/starter prepaid kupić na Allegro. Tylko problem z tymi starterami bo nie wiem czy można je aktywować w PL czy tylko w UK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#989 PostWysłany: 04 Maj 2017 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Starter musi być nabity jakąś kwotą. Przy EE to 5 gbp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#990 PostWysłany: 04 Maj 2017 17:22 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5671
srebrny
czyli zabawa na amerykanskim koncie zakonczona ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#991 PostWysłany: 04 Maj 2017 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1436
Loty: 430
Kilometry: 519 314
Krajów: 48 / 22.4%
niebieski
Ja miałem na UK
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#992 PostWysłany: 04 Maj 2017 17:52 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 351
niebieski
Teraz na innym koncie podałem swój polski numer, gdyż pojawiło się w kodzie kraju 48 i działa również.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#993 PostWysłany: 04 Maj 2017 18:46 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 280
Loty: 2
Kilometry: 3 632
Krajów: 3 / 1.4%
niebieski
Potwierdzam punkty przelane, SMS weyfikacyjny z mojego telefonu 0048
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#994 PostWysłany: 04 Maj 2017 20:42 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 428
niebieski
Podałaś swój rzeczywisty, polski numer ? Z początkiem 0048 oczywiście.? To by była dobra wiadomość....:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#995 PostWysłany: 04 Maj 2017 21:06 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Nie wiem na ile ta weryfikacja sms jest dla nich jakimś wyznacznikiem odnośnie twojego miejsca pobytu czyt. czy jesteś Amerykancem czy Polakiem ale takie próby weryfikacji jak ostatnie posty tj 0048 mogą skończyć się źle. Obym się mylił.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#996 PostWysłany: 04 Maj 2017 21:14 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 280
Loty: 2
Kilometry: 3 632
Krajów: 3 / 1.4%
niebieski
jesion83 napisał(a):
Nie wiem na ile ta weryfikacja sms jest dla nich jakimś wyznacznikiem odnośnie twojego miejsca pobytu czyt. czy jesteś Amerykancem czy Polakiem ale takie próby weryfikacji jak ostatnie posty tj 0048 mogą skończyć się źle. Obym się mylił.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Trudno. Podałam swój osobisty polski numer.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#997 PostWysłany: 05 Maj 2017 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Wy na serio podajecie polskie numery gdy jak wół jest napisane, że ma być angielski ?
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
tycik uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#998 PostWysłany: 05 Maj 2017 18:04 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 351
niebieski
Ale co za różnica? Roaming coraz tańszy, a wkrótce nie będzie go w ogóle. Mogę w UK używać polskiego numeru? Mogę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#999 PostWysłany: 05 Maj 2017 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Dla mnie możesz użyć jakiegokolwiek numeru :) serio. Wasze konta, Wasza sprawa.
Natomiast radzę czytać ze zrozumieniem co jest napisane na stronie:

Mobile Verification

Mobile verification keeps your rewards safe and your account secure.
Make sure you are using a valid United Kingdom number.
You will receive a validation code that you'll need to enter before you can redeem your next reward.
If you do not have a mobile phone, you can still verify your account using a landline number.
We won't share your number with anyone. This is only a security check.
You only need to verify once. Then you're done!

To, że dodano prefix 48 może być idealną "podpuchą", aby poszły bany i blokady, ale jak napisałem. To Wasze konta.
Góra
 Profil Relacje PM off
jesion83 lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1000 PostWysłany: 05 Maj 2017 18:56 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2243
Loty: 163
Kilometry: 153 421
Krajów: 27 / 12.6%
srebrny
@‌hubson‌
Pouczasz innych, gdy sam nie stosujesz się do ich zasad.
Czy Ty też czytałeś ze zrozumieniem Terms and Conditions, zwłaszcza to: "You are limited to one e-Rewards account per individual." ?

Ale to Twoje konta...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group