Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do rejestracji: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 851585206C


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#941 PostWysłany: 27 Kwi 2017 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Wiadomo :) dziś mnie odwiedziła już cztery razy ^^

Załączniki:
pani.jpg
pani.jpg [ 31.64 KiB | Obejrzany 1507 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#942 PostWysłany: 27 Kwi 2017 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
@‌danziger‌, reklamowałem poprzednie, ostatnie punkty sami z siebie po około tygodniu zamienili, miejmy nadzieję że pojdą w tę stronę :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#943 PostWysłany: 27 Kwi 2017 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?I ... B&secure=1

Działający link do BAEC. 6500 e-rewards points = 2000 avios. Raz na 30 dni. Plus jakaś sieć knajp w UK.

https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?I ... B&secure=1

Działający link do Avios.com = 6500 e-rewards points = 2000 avios. Raz na 30 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#944 PostWysłany: 28 Kwi 2017 00:26 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 319
niebieski
Hej.

Podrzuci ktoś link do zapisania się do Accora?:)
Sam już zbieram, z powodzeniem, od dawna, teraz chcialem brata wdrożyć w tamat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#945 PostWysłany: 28 Kwi 2017 07:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Nie ma działającego linka do Accora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#946 PostWysłany: 28 Kwi 2017 07:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1723
Loty: 119
Kilometry: 173 776
Krajów: 29 / 13.6%
srebrny
ja rejestrowałem się kiedyś bez linku accora, a i tak miałem potem opcję przelania punktów powitalnych, nie wiem czy to ciągle jeszcze działa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#947 PostWysłany: 28 Kwi 2017 08:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5207
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
zakladalem kilkakrotnie konto na e-rewards
z zamiarem uzupelnienia mil na AF/KLM by zalapac sie na bilet RT
kazdorazowo po kilkakrotnym logowaniu mam informacje o zablokowaniu konta
korzystalem z IP, zarowno polskiego jak i pozniej wylacznie brytyjskiego
moze mi ktos na priv lub w tym temacie napisac co do chol... robie zle ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#948 PostWysłany: 28 Kwi 2017 08:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Wrzuć screen.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#949 PostWysłany: 28 Kwi 2017 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5207
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
kazde z kont zablokowane
pisalem na email z prosba o odblokowanie
pozniej informacja o szlabanie za brak aktywnosci
znow email o przywrocenie dostepu
bez echa ...
Załącznik:
erew.JPG
erew.JPG [ 32.61 KiB | Obejrzany 1294 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#950 PostWysłany: 28 Kwi 2017 08:40 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1262
Loty: 46
Kilometry: 151 136
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
Adres mailowy który podałeś podczas rejestracji, jest oczywiście spoza Polski np. Gmail?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#951 PostWysłany: 28 Kwi 2017 08:42 

Rejestracja: 23 Maj 2013
Posty: 164
Zakładając konto na e-Rewards warto adres mailowy posiadać przykładowo .....@gmail.com
Gdy logujesz się z .....@tlen.pl wskazujesz swoją prawdziwą lokalizację :)
Sposób ten oczywiście nie gwarantuje sukcesu,a tylko zwiększa szanse na powodzenie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#952 PostWysłany: 28 Kwi 2017 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5207
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
zakladalem z koncowka .pl jak i .com
logowalem sie z IP polskiego dla .pl oraz brytyjskiego dla .com
i powiem, ze jest jakas we mnie nuta irytacji
gdy Wam to pieknie smiga, a ja sie potykam na drugim/trzecim płotku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#953 PostWysłany: 28 Kwi 2017 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
@‌correos‌ poczytaj sobie na FT jaki był pogrom na kontach z USA , ludzie pisali, że im wcięło po 1500 $ erewards a nigdy nie łamali T&C , obstawiam że zaczęło się na UK właśnie. Jak masz jedno konto możesz do nich napisać do supportu o odblokowanie. Na FT ujawnił się nawet jeden przedstawiciel e-rewards oferujący pomoc w odblokowaniu. Z tego co napisano paru osobom udało się odblokować po takim zgłoszeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#954 PostWysłany: 28 Kwi 2017 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5207
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
cel nie byl jakis mega ambitny
przytulilem troche mil Flying Blue przez PointsHound
chcialem troche dobic do okraglego rachunku i spalic
wrrr.... w weekend robie nastepne podejscie
veni, vidi, sed non vici :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#955 PostWysłany: 28 Kwi 2017 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
@‌correos‌ - wypełniasz wniosek w contact us. Po tygodniu Twoje konto będzie działać. Możliwe, że nawet szybciej. Moje i znajomego konto też to miało i po w.w. działa i pracuje.

Konta .com logujemy się z amerykańskiego i kanadyjskiego IP.

Co do pogromów:
- aktualnie bardzo dużo ankiet ma pytania weryfikujące czy nie jesteś robotem. Klikniesz kilka razy za dużo na złe pole i pa pa z kontem. - to skąd jest mail nie ma najmniejszego znaczenia poza onetem, do którego nie przychodzą maile z ankietami
- należy kasować ciasteczka pracując na kilku kontach
- zmieniać ip
- nie wpisywać bzdur, klikać "na pałę" w okna z pytania otwartymi

Od czerwca aktywnie korzystam z e-rewards i tylko jedno konto na samym początku jego życia padło.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#956 PostWysłany: 29 Kwi 2017 08:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2273
Loty: 1096
Kilometry: 2 578 144
Krajów: 111 / 51.9%
srebrny
Jestem w RPA i nie mogę robić żadnych ankiet. Cały czas mam komunikat:
Thank you for your interest in taking a survey!
Unfortunately there are no available surveys for you right now. Please try again later.

Czy rzeczywiście jest to związane z krajem pobytu czy mam inny problem?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#957 PostWysłany: 29 Kwi 2017 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
@‌przemos74‌ mi w RPA tez nie działało, podobnie miałem np w Chinach i Izraelu...
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#958 PostWysłany: 29 Kwi 2017 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Izrael i Chiny to przypadki państw gdzie nawet vpn nie pomaga.

@‌przemos74‌ Twój komunikat świadczy po prostu o braku ankiet. Nie ma nic wspólnego z lokalizacją. W jej przypadki jest błąd informujący o przebywaniu w miejscu gdzie e-rewards nie świadczy usług.
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#959 PostWysłany: 30 Kwi 2017 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1363
niebieski
@‌kamo375‌ -niestety wygląda na to, że jednak chyba nie pójdą w tę stronę... Mail otrzymany dzisiaj z IHG :(
IHG napisał(a):
Hi Mr. xxx,
I hope you're doing well today.
I'm sorry for any confusion this E-Reward points may have caused you. It was only recently discovered about this system glitch wherein E-Reward points were previously counted as Elite Qualifying points, when it shouldn't have.

Moving forward, any points to be earned from E-Rewards will be classified as Elite Non-Qualifying Points.

Please be advised that elite qualifying points which will be counted toward membership elite status are:
• Base points earned from qualifying rates paid for hotel stays
• Points collected from partner transactions
• Bonus Point packages
• Meeting Rewards points
I hope this email helped to answer your concern. Let us know how we can help in the future.
Sincerely,
Kat
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#960 PostWysłany: 30 Kwi 2017 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
@‌danziger‌ Jaki masz status w IHG? Może ich podejście zależy też od tego, albo po prostu miałem szczęście :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group