Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do rejestracji: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 851585206C


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#921 PostWysłany: 12 Kwi 2017 07:56 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 351
niebieski
Codziennie mogę zrobić ok.5 ankiet, z czego kompletnie 2 albo 3. Bawię się od grudnia i wygląda to tak: dziennie ok. 800 pkt, średnio co 8 dni wymieniam na 1000pkt. Accora albo 7000pkt. HH. Żaluję, że tak późno zacząłem i nie zdążyłem zrobić Golda. Bujam się z Silverem. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#922 PostWysłany: 12 Kwi 2017 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Loguję się i oczom nie wierzę :) wpadły punkty za Boeinga ^^ a, że mam dwa konta to na drugim to samo :D

Załączniki:
e-rewards.jpg
e-rewards.jpg [ 33.03 KiB | Obejrzany 1911 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
Tom K uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: E-rewards
#923 PostWysłany: 12 Kwi 2017 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1324
Loty: 392
Kilometry: 539 554
Krajów: 41 / 19.2%
srebrny
O panie, ale łup. 21000 HH lub 4000 do accora lub prawie 10k avios za jedną ankietę. Gratki! :D A to wszystko x2!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#924 PostWysłany: 12 Kwi 2017 14:33 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5670
srebrny
ale jakiego boeinga ? co to za promocja ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#925 PostWysłany: 12 Kwi 2017 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3295
Loty: 412
Kilometry: 655 594
Krajów: 66 / 30.8%
platynowy
a ja się cieszyłem, że miałem dziś errora za 600 punktów ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#926 PostWysłany: 12 Kwi 2017 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Najpierw była zwykła ankieta, a potem zewnętrzna i trwała ponad godzinę i jako jedna z nielicznych była naprawdę ciekawa.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#927 PostWysłany: 12 Kwi 2017 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1324
Loty: 392
Kilometry: 539 554
Krajów: 41 / 19.2%
srebrny
I na wstępie było, że do zgarnięcia 27k punktów? :o
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#928 PostWysłany: 12 Kwi 2017 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
@‌hubson‌ Gratki. Rekord chyba nie do pobicia za 1 ankietę :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
hubson lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#929 PostWysłany: 12 Kwi 2017 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Szyn3k napisał(a):
I na wstępie było, że do zgarnięcia 27k punktów? :o


Była informacja, że za badanie jest równowartość 125 GBP w walucie e-rewards.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#930 PostWysłany: 12 Kwi 2017 17:01 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 428
niebieski
No to teraz Ci wszyscy będziemy zazdrościć :-). To się nazywa mieć szczęście, zagraj w LOTTO, może masz dłużej farta :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#931 PostWysłany: 12 Kwi 2017 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
Działa wam apka na IOS?
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#932 PostWysłany: 12 Kwi 2017 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1722
Loty: 119
Kilometry: 173 776
Krajów: 29 / 13.6%
srebrny
Apka od jakiegoś czasu nie działa zarówno na IOS, jak i na androidzie - nie można jej zaktualizować
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#933 PostWysłany: 12 Kwi 2017 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1174
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Krajów: 29 / 13.6%
niebieski
Na flyertalk człowiek z e-rewards napisał, że aplikacja nie będzie już wspierana i nie będzie na nią ankiet. Każdy może ją wykasować, bo nie będzie z niej żadnego pożytku.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#934 PostWysłany: 13 Kwi 2017 12:25 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 55
Jak wygląda sprawa z amerykańskim e-rewards? Trzeba przez proxy? (mieszkam w uk i nie uzywam nic w brytyjskim). Generalnie zbieram accor, avios i mam zamiar zacząć ihg i hiltona. Co tam da się działać?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#935 PostWysłany: 19 Kwi 2017 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2360
Loty: 129
Kilometry: 229 054
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Do konta od BA dodali oprócz aviosów jakiś sklep LAKELAND. Za 7500 punktów voucher na 20GBP
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#936 PostWysłany: 19 Kwi 2017 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
dzikidzik napisał(a):
Jak wygląda sprawa z amerykańskim e-rewards? Trzeba przez proxy? (mieszkam w uk i nie uzywam nic w brytyjskim). Generalnie zbieram accor, avios i mam zamiar zacząć ihg i hiltona. Co tam da się działać?


Tylko zmiana ip. Wchodzi również na kanadyjskim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#937 PostWysłany: 27 Kwi 2017 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2360
Loty: 129
Kilometry: 229 054
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Pobiłem właśnie personalny rekord. Pierwszy raz dostałem ankietę za 1000 punktów. Czas wypełnienia 45 minut. Wchodzę i Technical error a 1000 punktów wpadło:) 7 sekund to zajęło :)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#938 PostWysłany: 27 Kwi 2017 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 860
Loty: 249
Kilometry: 457 365
Krajów: 46 / 21.5%
niebieski
No to ja miałem ankietę za 2k polegającą na obejrzeniu 30 min. filmu, kilku odpowiedziach. Na film w zasadzie nie patrzyłem, wypiłem kawę i tyle.

Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 63 KiB | Obejrzany 1060 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#939 PostWysłany: 27 Kwi 2017 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
Czyżby jednak w IHG coś wracało "do normy"? Wczoraj na koncie podmiana 4k non-qualifying na 4k qualifying pkt.

Załączniki:
Zrzut ekranu 2017-04-27 o 21.25.45.png
Zrzut ekranu 2017-04-27 o 21.25.45.png [ 16.71 KiB | Obejrzany 993 razy ]
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#940 PostWysłany: 27 Kwi 2017 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1363
niebieski
@‌kamo375‌ Reklamowałeś w IHG czy tak sami z siebie?

U mnie niestety

Załączniki:
NQ.jpg
NQ.jpg [ 16.5 KiB | Obejrzany 968 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez danziger 27 Kwi 2017 21:44, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group