Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://www.krk.flights/

sprawdź czy jest mgła i jaka jest szansa na wylot z KRK


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#81 PostWysłany: 22 Maj 2018 21:45 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26066
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Cytuj:
Cytuj:
lotnisko w Krakowie nie jest portem przesiadkowym i nie posiada strefy tranzytowej.

Posiadać, posiada. Tyle, że przejście pozostaje zamknięte 8-)

bo cieć klucze zgubił ;(
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
#82 PostWysłany: 23 Maj 2018 02:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2314
Loty: 625
Kilometry: 983 931
Krajów: 33 / 15.4%
niebieski
Pasazerowie w dudzie maja strefe transferowa, woleliby podwyzszenie ILS.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
yogibabu uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#83 PostWysłany: 23 Maj 2018 08:44 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2776
Loty: 291
Kilometry: 621 848
Krajów: 46 / 21.5%
złoty
@p.wl: zdecydowanie się zgadzam, co jesień a ja mam jakiś dolot na long-haula gdzieś indziej jest zastanawianie się czy wylecę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#84 PostWysłany: 23 Lip 2018 21:19 

Rejestracja: 25 Sie 2014
Posty: 375
niebieski
Transfer w Balicach bez ponownej kontroli dostępny od ostatniego weekendu. Więcej informacji: http://www.krakowairport.pl/pl/lotnisko ... a2985.html
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Jacaranda uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#85 PostWysłany: 23 Wrz 2018 11:38 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Mam pytanie, jechałam kiedyś pociągiem z głównego na lotnisko (baaardzo dawno temu) i trzeba było się przesiadać na autobus.
Wiem, że kolejka była modernizowana. Jak daleko jest z dworca na lotnisko?
10.20 przyjeżdża kolejka a 12.05 mam wylot. Jednak z tego co zrozumiałam flydubai nie ma opcji odprawy online i muszę być min. 60 min przed odlotem na lotnisku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#86 PostWysłany: 23 Wrz 2018 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 308
Loty: 358
Kilometry: 454 350
Krajów: 50 / 23.4%
niebieski
kolejka po modernizacji przyjeżdża na samo lotnisko.
do odpraw 5minut z buta
Góra
 Profil Relacje PM off
olaaa uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#87 PostWysłany: 09 Lis 2018 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 2253
Loty: 394
Kilometry: 700 800
Krajów: 73 / 34.1%
niebieski
Mam pytanie z innej beczki jako, że nigdy nie leciałem z lotniska w Krakowie ;) Jutro mam lot do Dubaju o 12:05. Tyloko bagaż podręczny. Czy na lotnisku w godzinach porannych mogę się spodziewać większych kolejek czy raczej wszystko idzie tam sprawnie ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#88 PostWysłany: 09 Lis 2018 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 276
Loty: 61
Kilometry: 88 065
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
idzie sprawnie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
 
      
Offline
#89 PostWysłany: 10 Lis 2018 01:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2016
Posty: 257
niebieski
Niemniej lepiej być na miejscu 2 godziny przed.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#90 PostWysłany: 25 Lut 2019 15:58 

Rejestracja: 25 Lut 2019
Posty: 2
witam, 15 marca wracamy z Ammanu Ryanem- przylot na 14:10- tylko bagaż podręczny, czy zdążymy na pociąg do Krakowa odjazd z Balic 14:38? To 28 minut...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#91 PostWysłany: 25 Lut 2019 15:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26066
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Raczej nie, bo kontrola graniczna po drodze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#92 PostWysłany: 25 Lut 2019 16:31 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10216
HON fly4free
Szanse jakieś są, ale pod warunkiem, że przylot nastąpi o czasie, albo nieco przed nim i nie traficie na szczególnie długą kolejkę do kontroli paszportowej. FR zwykle parkuje pod samym terminalem, tak aby możliwe było przejście po płycie, jednak 100% gwarancji takiej nie ma. Od momentu przejścia kontroli to dotarcia na stację wystarczą 3 minuty biegiem.

W każdy razie nie konstruowałbym w oparciu o to żadnych dalszych planów, typu przesiadki na dworcu na pociąg dalekobieżny z zapasem 10 minut, bo nawet jeśli się uda dotrzeć na stacje to pociąg lotniskowy może być opóźniony, albo odwołany - są remonty torów i zdarza się to teraz nierzadko. A jak ruszy o czasie, to lubi często stanąć w trasie na kilka-kilkanaście minut z uwagi na powyższe.

Warto zauważyć, jeszcze jedną rzecz - na takich lotniskach jak AMM czy RAK FR nie jest w stanie wymusić restrykcyjnego czasu obsługi i odlotu - moje doświadczenia są takie np. z RAK: samolot z KRK przyleciał 15 minut przed czasem, deboarding, boarding sprawny, a następnie czekanie 20 minut na zakończenie powolnej obsługi związanej z tankowaniem itd., a potem jeszcze 30 minut oczekiwania na zezwolenie na start od lokalnej ATC. W efekcie wrócił opóźniony do Krakowa o dobre 20 minut (zużył cały zapas z bloku na rejs plus trochę nadrobił w drodze).
Góra
 Profil Relacje PM off
gda12 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#93 PostWysłany: 25 Lut 2019 17:00 

Rejestracja: 25 Lut 2019
Posty: 2
dziękuję za pomoc, informacje bardzo przydatne
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#94 PostWysłany: 26 Lut 2019 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 509
Loty: 31
Kilometry: 61 615
Krajów: 12 / 5.6%
niebieski
Witam,w jakich godzinach jest czynny sklep Aelia Duty Free?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#95 PostWysłany: 26 Lut 2019 23:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26066
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Google prawdę powie...
https://aelia.pl/nasze-sklepy/krakow-balice/
Góra
 Profil Relacje PM off
kaviorwiki lubi ten post.
 
      
Offline
#96 PostWysłany: 13 Kwi 2019 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 148
Loty: 3
Kilometry: 2 732
Krajów: 3 / 1.4%
kondziu98 napisał(a):
Transfer w Balicach bez ponownej kontroli dostępny od ostatniego weekendu. Więcej informacji: http://www.krakowairport.pl/pl/lotnisko ... a2985.html
Czy uda cie dokonać tranzyt w Krakowie bez powtórnej kontroli bezpieczeństwa na takiej trasie: Oslo Rygge - Kraków - Lwów.

Bagaz tylko podręczny, obydwa dwa loty so obsługiwany przez Ryanair

Sent from my MI 6 using Tapatalk
_________________
Jestem z Ukrainy, mój polski nie jest bezbłędny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#97 PostWysłany: 13 Kwi 2019 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2360
Loty: 129
Kilometry: 229 054
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
W tę stronę nie widzę najmniejszego problemu

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Jacaranda uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#98 PostWysłany: 22 Kwi 2019 10:24 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1102
niebieski
Może ktoś pomoże, bo Kraków wiadomo-odwiedzony wiele razy :) , ale lotniska nie znam. Czy jest szansa, że zdążę na Filxbusa o 14.45 skoro przylot planowy o 14.00 ?
Flix odjazd z dworca. Czym, taxi?-ile? Pytam o cenę. I o czas. lot w środku tygodnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#99 PostWysłany: 22 Kwi 2019 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2085
Loty: 442
Kilometry: 537 690
Krajów: 57 / 26.6%
srebrny
Jedyna szansa to pociąg. Ale niestety zaraz po 14:00 nie jedzie.
Wg. mnie nie ma szans zdążyć w tych godzinach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#100 PostWysłany: 22 Kwi 2019 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4975
srebrny
Przychylam się niestety do opini @horacy19
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group