Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://www.krk.flights/

sprawdź czy jest mgła i jaka jest szansa na wylot z KRK


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#41 PostWysłany: 21 Wrz 2016 21:55 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2460
Loty: 129
Kilometry: 292 570
Krajów: 28 / 13.1%
niebieski
Czy od maja otworzyli nowe stanowiska security check? Lece LO do Warszawy 21:10 i zastanawiam się czy bedzie kolejka czy ruch jest rozladowany?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#42 PostWysłany: 21 Wrz 2016 22:19 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1816
Loty: 134
Kilometry: 230 859
Krajów: 44 / 20.6%
niebieski
Nie wiem co to znaczy nowe stanowiska ale w sierpniu jak leciałam do CPH, mniej więcej o tej samej godzinie, to kolejka wiła się i wiła.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#43 PostWysłany: 21 Wrz 2016 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1578
Loty: 700
Kilometry: 942 651
Krajów: 77 / 36.0%
niebieski
Nowe stanowiska kontroli bezpieczeństwa zostały otwarte na początku wakacji. Stanowisk jest dużo, ale przeważnie nie są wszystkie otwarte. Od tego czasu z kontrolą bezpieczeństwa nie schodziło mi jednak dłużej niż 15-20 minut.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#44 PostWysłany: 26 Wrz 2016 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4656
Loty: 1
Kilometry: 282
Krajów: 1 / 0.5%
HON fly4free
Phones4free
Rozmowy krajowe na stacjonarne i komórkowe za darmo, 4 aparaty na Balicach

https://m.facebook.com/KrakowAirport/ph ... &source=48
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#45 PostWysłany: 02 Paź 2016 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6426
HON fly4free
Czy E95/B734 w rejsach z/do WAW korzystają w KRK z rękawów? Dashe to rozumiem, że nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#46 PostWysłany: 27 Mar 2017 00:21 

Rejestracja: 27 Mar 2017
Posty: 1
Witam wszystkich!
Mam przesiadkę w Krakowie, na którą mam mało czasu i moje pytanie brzmi: Jak dość z hali przylotów do hali odlotów bez przechodzenia ponownie przez bramki bezpieczeństwa?
Pozdrawiam serdecznie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#47 PostWysłany: 27 Mar 2017 16:48 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 702
niebieski
Nie da się. Ponowna kontrola jest nieunikniona.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#48 PostWysłany: 29 Maj 2017 12:36 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Prośba o ocenę :
9:10 przylot planowany / Ryanair, Schengen, bagaż podręczny/
9:48 odjazd pociągu z lotniskowego przystanku

Zdążę?
Będę miał czas kupić bilet ?
(jak nie to ew. z dopłatą w pociągu, odżałuję ;) )

Apka KRK pokazuje odległość na oko niedużą, ale będę wychodził tu z samolotu pierwszy raz po rozbudowie

Dzięki!
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#49 PostWysłany: 29 Maj 2017 12:44 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Bez problemu. W pociągu także jest automat :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#50 PostWysłany: 29 Maj 2017 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 276
Loty: 61
Kilometry: 88 065
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
Konduktorzy także sprzedają bilety bez dopłaty
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#51 PostWysłany: 29 Maj 2017 18:49 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 702
niebieski
Zależy na kogo się trafi

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#52 PostWysłany: 30 Maj 2017 02:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 334
niebieski
Bilet można kupić również przez aplikację iMKA (jedyny minus - na rejestrację, a właściwie aktywację/zatwierdzenie konta czeka się ok 24h :? )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#53 PostWysłany: 30 Maj 2017 09:16 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3969
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Krajów: 14 / 6.5%
@Abcn
Jeśli samolot wyląduje zgodnie z rozkładem to zdążysz i jeszcze sobie poczekasz. Poza tym: na stacji są dwa automaty z biletami, jak również w prawie każdym pociągu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#54 PostWysłany: 30 Maj 2017 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2147
srebrny
W pociągu za zakup biletu nic nie dopłacasz, po prostu idzie konduktor i kupujesz u niego.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#55 PostWysłany: 30 Maj 2017 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2015
Posty: 215
Loty: 290
Kilometry: 297 839
Krajów: 45 / 21.0%
Cytuj:
Bilet można kupić również przez aplikację iMKA (jedyny minus - na rejestrację, a właściwie aktywację/zatwierdzenie konta czeka się ok 24h :? )

Dodam, że jeśli chodzi o aplikacje to w tym przypadku świetnie sprawdza się KOLEO.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#56 PostWysłany: 09 Cze 2017 14:11 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Informacja zwrotna po moim doświadczeniu
Piątek rano , pogoda ładna
(pomijam już przylot przed czasem) -
Od dotknięcia pasa kołami do zatrzymania samolotu - kilka minut
Do wyjścia z siedzenia 10A(k. okna) , za niespieszącym się sąsiadem - kilka min
(tu: kilka <5 ) - jak dotąd około 10 min
Wyjście do części ogólno-dostępnej /land side/, kilka mn
Przejście -bez pospiechu- na przystanek - parę...kilka min
nastepne max. 10 ,
zatem w sumie mniej niż 20 min
/ przed zejsciem na peron są łazienki ,
nie liczę kupowania biletu, 9zł,
Pan konduktor zapytany o wysokość dopłaty nie odpowiedział , tzn dwa razy powtórzył że jako podróżny z bagażem (faktycznie miałem większy niż przepisowy, ale bez przesady :-) ) nie płaciłbym dodatkowo./

Oznaczenia 'którędy do K.Młp' mogłyby być mniej dyskretne
Może kolorowy pas / linia na nowej podłodze ??
Ale tak w istocie to dopiero na Głównym wysilałem/rozglądałem się bardziej


Dzięki wszystkim za odzew
''Wyszedłem na POLE !''
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
Offline
#57 PostWysłany: 10 Cze 2017 16:43 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 12835
Loty: 617
Kilometry: 942 897
Krajów: 60 / 28.0%
Jutro pierwszy raz lecę z Krakowa (Ryanair) i mam pytanie: wylot o 17:00, nadajemy bagaż rejestrowany. Widzę, że pomiędzy 16:40 i 17:00 planowo jest 5 wylotów. Będziemy dojeżdżać pociągiem - czy jadąc z Krakowa Głównego o 14:37 będziemy wystarczająco wcześnie, żeby bezproblemowo nadać bagaż i przejść kontrolę bezpieczeństwa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#58 PostWysłany: 10 Cze 2017 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
Bez problemu.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#59 PostWysłany: 16 Lip 2017 19:11 

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 14
Czy na lotnisku jest przechowalnia bagażu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#60 PostWysłany: 01 Wrz 2017 15:01 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 370
niebieski
Czy w Krk wciąż jest możliwy fast track dla priority pass?
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

https://www.instagram.com/hola_____amigo/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group