Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://www.krk.flights/

sprawdź czy jest mgła i jaka jest szansa na wylot z KRK


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#21 PostWysłany: 07 Gru 2015 23:01 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2578
Loty: 290
Kilometry: 383 656
Krajów: 40 / 18.7%
srebrny
Jutro historyczny dzień dla Krakowa. Na pokładzie lotu SN z BRU wyląduje pasażer numer 4000000 w tym roku. Tym samym KRK stanie się drugim po WAW portem w Polsce, który osiągnął taki ruch.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#22 PostWysłany: 22 Gru 2015 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1578
Loty: 700
Kilometry: 942 651
Krajów: 77 / 36.0%
niebieski
Nowe połączenie z Krakowa do Madrytu linią Iberia. Loty w sezonie wakacyjnym w poniedziałki i soboty. Bilety dostępne w systemie rezerwacyjnym. Info za lotnictwo.net.pl.
Załącznik:
krkmad.jpg
krkmad.jpg [ 17.43 KiB | Obejrzany 3819 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#23 PostWysłany: 19 Sty 2016 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4656
Loty: 1
Kilometry: 282
Krajów: 1 / 0.5%
HON fly4free
Z FB KRK - prośba o wypełnienie bardzo krótkiej ankiety

KrakowAirport
Cytuj:
Macie chwilę czasu? Mamy do Was ogromną prośbę Emotikon smile Poniżej znajdziecie link do krótkiej ankiety badającej preferencje podróżnicze pasażerów. Jej celem jest rozszerzanie oferty połączeń bezpośrednich z Kraków Airport.
Gorąco zachęcamy do jej wypełnienia do najbliższego piątku ? ? Dziękujemy ?

https://www.surveymonkey.com/r/SurveyKrakowAirport
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#24 PostWysłany: 20 Sty 2016 00:05 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Wypełnione :) Można to ogarnąć w pół minuty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#25 PostWysłany: 28 Mar 2016 18:39 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Ktos wpadl na pomysl wyswietlania na monitorach (rozkadow lotow) ekranu flightradar24 z okolicami 100km wokol lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#26 PostWysłany: 11 Kwi 2016 16:10 

Rejestracja: 19 Maj 2014
Posty: 5
Loty: 15
Kilometry: 48 295
Krajów: 3 / 1.4%
Mam do Was ogromną prośbę, piszę pracę magisterską na temat obsługi klienta na lotnisku Kraków-Balice i potrzebuje Waszej pomocy Jak ktoś ma kilka minut wolnego czasu to bardzo proszę o wypełnienie ankiety. (15 krótkich pytań)

Link do ankiety : http://www.survio.com/survey/d/G3A5U5Y5X5O9K8Q4O

Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#27 PostWysłany: 28 Kwi 2016 08:42 

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 198
Czy po ostatnich zamach coś się zmieniło w odprawie? Bo na lotnisku będę ok 1h, przed odlotem i nie wiem czy w takim razie zdążyłbym na samolot ;) wiem że zazwyczaj trzeba być 2h, no ale podejrzewam że 1h też starczy, chyba że kontrolę są dłuższe i dokładniejsze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#28 PostWysłany: 28 Kwi 2016 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4656
Loty: 1
Kilometry: 282
Krajów: 1 / 0.5%
HON fly4free
Bądź wcześniej. 20 minut na Security już nikogo nie dziwi.
W poniedziałek wszyscy byli proszeni o sciąganie butów (2 tygodnie wcześniej nie) zapytałem czy to już będzie standard w Krakowie, Pani odpowiedziała ze zawsze tak było ( :) ) .
Gdy już pakowałem manatki do wsparcia przyszła nowa pracownica - przywitała się z obsługą stanowiska i zaczęła przysposobienie do pracy na stanowisku - co cieszy ze wzmacniają szeregi ewidentnie przed szczytem sezonu/SDM.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#29 PostWysłany: 28 Kwi 2016 13:02 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 428
niebieski
Ja leciałem w sobotę. Wszystko szybko i sprawnie jak zwykle i nic szczególnego. Przechodziłem bez ściągania butów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#30 PostWysłany: 04 Maj 2016 14:35 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Pierwszy raz skorzystalem z kolejki z dworca glownego (peron 3) na lotnisko,
bilet 8pln w kasach dworca ' w kolejce tylko gotowka 14pln (karta nie zaplacicie).
WiFi dzialalo,
brudno - nieoprozniane kosze na smieci pod oknami,
pierwszy wagon ostatnie drzwi zatrzymuja sie na wysokosci schodow ruchomych do terminala.

Kolejka do security jakies 20min,
butow nie sciagalem ale jak zauwazylem juz kilkukrotnie meskie nie-sportowe skorzane buty nie podpadaja pod sciaganie.
Jak zwykle podpadlo security moje blaszane pudelko (szescian 9cm) gdzie mam nieuzywane aktualnie karty kredytowe i karty pamieci ' ciagle go osobno powtornie przeswietlaja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#31 PostWysłany: 04 Maj 2016 15:08 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 694
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Krajów: 2 / 0.9%
To czy bilet kupisz w automacie w pociągu zależy jaki skład jedzie. A kupowane u konduktora/ki za gotówkę też płaciłem 8 zł a nie 14 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#32 PostWysłany: 30 Cze 2016 14:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26093
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Skorzystajcie lub przekażcie dalej. Lecisz z Kraków Airport? Sprawdź gdzie jest Twoje stanowisko odprawy biletowo-bagażowej (check-in).

Od piątku (1 lipca) stanowiska check-in będą zarówno w dotychczasowej (tj. zachodniej) części terminalu, jak i w nowo otwartej części terminalu (wschodniej). Prosimy o zachowanie szczególnej uwagi i kierowanie się do odpowiedniej części terminalu.
Stopniowe przenoszenie stanowisk check-in do nowej części terminalu potrwa przez tydzień. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że docelowe rozwiązanie zapewni pasażerom większy komfort podróży i ułatwi korzystanie z terminalu.

Od 7 lipca wszystkie stanowiska odprawy biletowo-bagażowej będą zlokalizowane w zmodernizowanej części terminalu. 7 lipca zostanie uruchomiony również dodatkowy punkt kontroli bezpieczeństwa, zostaną otwarte m.in.: przestronny salon business lounge, dwa punkty gastronomiczne, sklepy oraz dodatkowy gate. Pasażerowie podróżujący do krajów strefy Schengen liniami PLL LOT, SWISS, Lufthansa, SAS International Airlines, Finnair, Aegean, Air France (od 4 lipca) będą mogli skorzystać z dodatkowego rękawa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#33 PostWysłany: 04 Sie 2016 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2587
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Krajów: 40 / 18.7%
Powstala aplikacja mobilna Krakow Airport, dostepna na andka i jablko, wyglada calkiem calkiem :)
http://www.krakowairport.pl/pl/pasazer, ... a2348.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#34 PostWysłany: 15 Sie 2016 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6427
HON fly4free
Czy nowy terminal lotniska w Krakowie posiada dedykowane przejście dla pasażerów transferowych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#35 PostWysłany: 15 Sie 2016 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 541
Loty: 375
Kilometry: 696 445
Krajów: 47 / 22.0%
niebieski
Wie ktos cos nt. rekawow?? Wygrzebalam gdzies info, ze dzialaja i m.in. Finnair z nich korzysta, ale z autopsji mam inne doswiadczenia i ciekawa jestem czy sie w koncu doczekam kontaktu z rekawem w KRK ;)
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#36 PostWysłany: 15 Sie 2016 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 354
Loty: 302
Kilometry: 525 302
Krajów: 35 / 16.4%
niebieski
@Kasica88 Na pewno Lot, Lufa i Swiss korzystają od początku, teraz chyba jeszcze BA i AF.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#37 PostWysłany: 15 Sie 2016 15:42 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26093
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Lufa nie korzystała od początku. 2 razy jak leciałem LH do MUC to do apron jechaliśmy autobusem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#38 PostWysłany: 15 Sie 2016 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4656
Loty: 1
Kilometry: 282
Krajów: 1 / 0.5%
HON fly4free
@kemot Przejście jako takie jest , ale oznaczenia na przylotach S zalepione taśma wiec nieaktywne
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kemot uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#39 PostWysłany: 15 Sie 2016 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6427
HON fly4free
MaciekM napisał(a):
@Kasica88 Na pewno Lot, Lufa i Swiss korzystają od początku, teraz chyba jeszcze BA i AF.

Dashe podpinają do rękawa w KRK czy tylko Embraery/Boeingi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#40 PostWysłany: 15 Sie 2016 16:24 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Dash jest podpinany tylko w gdn do rękawa z tego co wiem (nie słyszałem przynajmniej, że gdzieś to jeszcze wprowadzili)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group