Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Temat o ESTA: visa-waiver-program-co-i-jak,766,145377
Gdzie zostawić rzeczy

Warszawa: U fotografa na przeciwko za dyszkę zostawisz nawet wielka walizkę.

Historia wizyt w USA: https://i94.cbp.dhs.gov/I94/#/history-search

Linie lotnicze, które zwracają za bilety, w przypadku nie otrzymania wizy do USA
http://www.fly4free.pl/nie-otrzymales-w ... -za-bilet/

Nie jesteśmy biurem pośrednictwa w wypełnianiu wniosków wizowych!

https://pl.usembassy.gov/pl/vwp-faq-pl/
Odnowienie wygasłej wizy:

https://www.ustraveldocs.com/pl/en/rene ... ew-my-visa

Jak mogę podróżować do USA? O: Każdy podróżny, który ma ważną wizę może nadal z niej korzystać. Osoba posiadająca ważną wizę nie musi ubiegać się o zezwolenie ESTA. Podróżujący z wizą mogą przebywać na terenie USA do 6 miesięcy, zależnie od decyzji oficera imigracyjnego na granicy USA.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3269 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 164  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#441 PostWysłany: 19 Lut 2014 21:06 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
to wprost nie do wiary co zrobiłeś...
słyszałem (ale nie wiem ile w tym prawdy) że gostek pojechał do konsulatu w KRK i w jakiś sposób uprosił (z całą pewnością nie miało to nic wspólnego z "załatwianiem") pracownika konsulatu o rozmowę z konsulem i wizę otrzymał

jeśli masz taką sytuację to próbuj (przez telefon tego na pewno nie zrobisz)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#442 PostWysłany: 19 Lut 2014 21:18 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 118
W Warszawie jak byłem to padło tylko pytanie "kto ma na 9" i wszedłem ale nikt nie sprawdzał potwierdzenia umówionej wizyty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#443 PostWysłany: 19 Lut 2014 21:48 

Rejestracja: 08 Mar 2013
Posty: 6
Loty: 10
Kilometry: 25 966
Krajów: 6 / 2.8%
lukkaas napisał(a):
W Warszawie jak byłem to padło tylko pytanie "kto ma na 9" i wszedłem ale nikt nie sprawdzał potwierdzenia umówionej wizyty.

a jak ja byłam w Warszawie (5lutego), to mieli listy wszystkich osób zapisanych na ten dzień i po zapytaniu na którą ktoś jest umówiony odznaczali go na tych listach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#444 PostWysłany: 19 Lut 2014 22:05 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 892
niebieski
W Krakowie pod koniec grudnia działało to tak samo. Nie ważne na która godzinę tylko ważna kolejność podejścia do gościa ktory zbierał paszporty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#445 PostWysłany: 19 Lut 2014 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5445
Loty: 155
Kilometry: 317 243
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Wchodzić można jak się chce, nie ważne na którą godzinę masz, możesz przyjść 3 godziny wcześniej albo później, byleby w godzinach otwarcia. Ale nieprawdą jest, że nie sprawdzają nic. Sprawdzają nazwisko zaraz na samym wejściu i skreślają z listy którą mają przygotowaną na cały dzień.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#446 PostWysłany: 19 Lut 2014 22:54 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 118
Faktem jest że paszporty zabierali do sprawdzenia więc może skreślali na tej podstawie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#447 PostWysłany: 20 Lut 2014 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2012
Posty: 38
Loty: 64
Kilometry: 154 618
Krajów: 21 / 9.8%
Mam wrażenie, że w Wawie odhaczali dwukrotnie: raz po wejściu, jeszcze przed kontrolą bezpieczeństwa, a drugi raz, już po przejściu przez łącznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#448 PostWysłany: 20 Lut 2014 18:36 

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 186
Gdyby ktoś równie nie ogarnięty jak ja miał podobną sytuację (pierwszy możliwy termin spotkania przekraczający termin wylotu) to jest jednak rozwiązanie: zabookować jakikolwiek termin, nawet nam nie odpowiadający, po czym poprosić o emergency meeting no i wiadomo, w liście trzeba dobrze polać wodę (piszę pracę licencjacką o porównaniu USD i UHR i napisalem, że ten wyjazd jest tylko po to, żeby zbierać materiały - po 3h dostałem zgodę na emergency meeting).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#449 PostWysłany: 20 Lut 2014 19:17 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
fajnie, że się zebrałeś w sobie i sukces!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#450 PostWysłany: 23 Lut 2014 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 315
Loty: 78
Kilometry: 177 605
Krajów: 27 / 12.6%
niebieski
Może ktoś miał podobną sytuację i pomoże.

Wypełniłem cały formularz DS-160. Dostałem 'confirmation page'. Natomiast zrobiłem to w sierpniu 2013 roku i jakoś tak odwlekałem, odwlekałem, ale teraz nadszedł czas na wizę i tu pojawia się moje pytanie.

Czy wypełniać formularz na nowo (żadne wielkie zmiany w mym życiu nie zaszły) czy tylko dokonać płatności i umówić się na spotkanie?

Czy taki formularz sprzed kilku miesięcy może być jakimkolwiek powodem odmowy?

Dziękuję z góry za odpowiedzi!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#451 PostWysłany: 23 Lut 2014 13:30 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
Patrząc na to ze wypełnienie formularza zajmuje 10 minut to musze pogratulować szczytu lenistwa ;)
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#452 PostWysłany: 23 Lut 2014 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 315
Loty: 78
Kilometry: 177 605
Krajów: 27 / 12.6%
niebieski
Bardziej z ciekawości niż z lenistwa pytam ^^ Ale przekaz odebrany - wypełnię nowy. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#453 PostWysłany: 23 Lut 2014 13:37 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 86
Pytanie do osób, które w ostatnich dniach umawiały spotkanie w Warszawie - jakie są obecnie najkrótsze terminy rozmowy od momentu umawiania spotkania, dzień do przodu, 3-4 dni, tydzień, miesiąc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#454 PostWysłany: 23 Lut 2014 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5445
Loty: 155
Kilometry: 317 243
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Czytaj forum :) Kilka postów wyżej masz napisane, że ktoś chciał się umówić 4 dni temu i najbliższy termin był na 3.03.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#455 PostWysłany: 23 Lut 2014 14:19 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 86
Z tego co zrozumiałem to tam była mowa o Krakowie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#456 PostWysłany: 23 Lut 2014 14:29 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 86
Eryk napisał(a):
tomo napisał(a):
Z tego co zrozumiałem to tam była mowa o Krakowie.

zatem spokojnie poczekaj na 3-4 dni przed wylotem, napewno zdążysz...

Wyobraź sobie, że wylot mam w połowie kwietnia, a jednak już dzisiaj 23 lutego interesuje się tematem i zastanawiam czy powinienem zająć się wizą już w najbliższym tygodniu mimo natłoku innych obowiązków czy też nic się nie stanie jeśli wstrzymam się jeszcze 2-3 tygodnie do połowy marca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#457 PostWysłany: 23 Lut 2014 14:51 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
Ja bym czekał. Większy dreszczyk emocji bedzie, a i moze nowy temat na f4f jak nie zdążysz albo nie dostaniesz i beda pytania czy mozna bilet odsprzedać, albo jak anulować nocleg ;)
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
RomeY lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#458 PostWysłany: 25 Lut 2014 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2013
Posty: 30
Loty: 201
Kilometry: 512 052
Krajów: 34 / 15.9%
Ja byłem tydzień temu. Głównie pytali się o moja pracę, czym się zajmuję, co produkuje firma itp. W każdym razie wiza na 10 lat jest.
Czas oczekiwania na rozmowę to 8 dni kalendarzowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#459 PostWysłany: 25 Lut 2014 18:05 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 86
To jeszcze jedno pytanie ode mnie - ile średnio czeka się na odbiór paszportu po przyznaniu wizy? Rozmowa w Warszawie, odbiór w Warszawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza - USA
#460 PostWysłany: 25 Lut 2014 18:12 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Nie wiem czy to średnia, ale ja czekałem 2 dni.Podziwiam ludzi , którzy najpierw kupują bilety , a póżniej idą po wizę. Ciekawa kolejność ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3269 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 164  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group