Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 644 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#201 PostWysłany: 21 Gru 2016 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2360
Loty: 129
Kilometry: 229 054
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Mój błąd. Faktycznie do Przemyśla dociera kolej szerokotorowa.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#202 PostWysłany: 22 Gru 2016 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Loty: 69
Kilometry: 71 075
Krajów: 22 / 10.3%
Zbanowany
OradeaOrbea napisał(a):
Moim zdaniem, to BARDZO fajna alternatywa (cenowo i jakościowo).


Zgadzam się w 100%. Samochód podczas wyjazdów na Ukrainę będzie stał teraz pod blokiem w Gdyni.
Odpocznie sobie, zasłuzył po 7 latach.
Teraz albo lot do Kijowa Wizzairem albo PKP. Tym bardziej, że pociąg jedzie przez Tarnopol co mi bardzo na rękę.

Edit: Jednak nie jedzie, dzięki @‌michzak‌
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#203 PostWysłany: 23 Gru 2016 13:21 

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 112
Faktycznie nie ma tematu. Cena jest ok i szkoda zachodu dla połączenia bus do medyki, pieszo przez przejście graniczne i marszrutka.

Czy ktoś wie czy można normalnie bez rezerwacji kupic bilet na pociąg przemyśl - lwów, ewentualnie w kasie na dworcu w przemyślu ? Czy tylko przez stronę internetową ukraińców ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#204 PostWysłany: 23 Gru 2016 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 615
Loty: 100
Kilometry: 152 765
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
W kasach międzynarodowych IC powinni sprzedać bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#205 PostWysłany: 23 Gru 2016 17:29 

Rejestracja: 25 Maj 2016
Posty: 53
Z tym, że rezerwacja jest obowiązkowa, więc teoretycznie może być szansa, że nie będzie miejsc, ale pociąg ma tyle miejsc, że chyba ne będzie z tym problemu. Chyba. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#206 PostWysłany: 27 Gru 2016 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Loty: 69
Kilometry: 71 075
Krajów: 22 / 10.3%
Zbanowany
barciur napisał(a):
...ale pociąg ma tyle miejsc, że chyba ne będzie z tym problemu.


Tak z czystej ciekawości, ile ma tych miejsc? Jak ktoś będzie jechał koniecznie dajcie znać jak to wygląda w rzeczywistości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#207 PostWysłany: 27 Gru 2016 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6426
HON fly4free
Zimą za dużo, a latem pewnie za mało ;)

A tak całkiem serio nie wiem ile dokładnie miejsc, natomiast na poniższym filmie można zobaczyć trochę ujęć z wnętrza pociągu (nietypowy układ foteli 2-3 w 2 kl.) oraz dowiedzieć się na temat przebiegu kontroli paszportowej, która odbywa się w trakcie jazdy pociągu ponoć już od Lwowa (jadąc w kerunku Przemyśla).

Góra
 Profil Relacje PM off
JarekGdynia lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#208 PostWysłany: 27 Gru 2016 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 615
Loty: 100
Kilometry: 152 765
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
dworkam napisał(a):
W kasach międzynarodowych IC powinni sprzedać bez problemu.


Niestety muszę sprostować. Z Warszawy Zachodniej zostałem odesłany do COKu na Dworcu Centralnym :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#209 PostWysłany: 27 Gru 2016 17:43 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 14
A jak wygląda kwestia kupna biletów online? Na stronie PKP wyświetlają się tylko godziny, a na stronie kolei ukraińskich nie mogę znaleźć Przemyśla.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#210 PostWysłany: 27 Gru 2016 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 615
Loty: 100
Kilometry: 152 765
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Online w PKP nie kupisz. Tylko w kasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#211 PostWysłany: 27 Gru 2016 20:05 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 14
Ok, dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#212 PostWysłany: 03 Sty 2017 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 615
Loty: 100
Kilometry: 152 765
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Z racji tego, że bilet do Lwowa można kupić jak na razie tylko w kasie w Przemyślu :roll:, to może znajdzie się ktoś, kto mógłby zakupić mi takowe bilety na 14.01? Jeżeli tak to proszę o kontakt na PW.

Informacja jest nieprawdziwa. Zostałem wprowadzony w błąd przez kasjera.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 11 Sty 2017 12:16, edytowano w sumie 1 raz
Nieaktualna lub błędna treść zawarta w poście - aktualizacja lub poprawa danych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#213 PostWysłany: 03 Sty 2017 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6426
HON fly4free
Skoro będziesz osobiście z tego Przemyśla jechał to jaki masz problem by kupić je osobiście tuż przed odjazdem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#214 PostWysłany: 03 Sty 2017 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 615
Loty: 100
Kilometry: 152 765
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Będę miał mało czasu na przesiadkę, i wolałbym mieć wcześniej bilet w ręku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#215 PostWysłany: 03 Sty 2017 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6426
HON fly4free
Zakłądam optymistycznie, choć nie wiem tego na pewno, że bilet można kupić również w pociągu od konduktora/kierownika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#216 PostWysłany: 03 Sty 2017 13:47 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 993
niebieski
W Przemyślu kontrola graniczna jest/była przed wejściem na peron i bilet należało okazać w trakcie odprawy. Podobnie jak na lotniskach. Może być więc problem z zakupem w pociągu.
Parę lat temu przerabiałem temat w ten sposób że dzwoniłem do kasy w Przemyslu i miła Pani trzymała dla mnie bilet do okreslonej godziny. Ale nie jest to standardem.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#217 PostWysłany: 03 Sty 2017 22:52 

Rejestracja: 23 Sie 2016
Posty: 7
Przed świętami pytalem w kasie IC we Wroclawiu i Pani nie widziala problemu w sprzedaży biletu na trase Przemysl -Lwow. W czwartek bede jechal na trasie (Wroclaw-Lwow) takze moge dac znac;).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#218 PostWysłany: 04 Sty 2017 17:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Rynek Kolejowy napisał(a):
Czas podróży Przemyśl-Kijów spada prawie o godzinę – do 6 godzin i 40 minut. Z każdym dniem rośnie zainteresowanie podróżnych tym połączeniem. 3 stycznia z pociągu skorzystało 360 pasażerów, a na 8 stycznia kupiono już 560 biletów!


http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 79722.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#219 PostWysłany: 05 Sty 2017 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Loty: 69
Kilometry: 71 075
Krajów: 22 / 10.3%
Zbanowany
Po świętach ludzie wracają do pracy to i obłożenie rekordowe. Dobrze się wsztelili z datami otwarcia tego połączenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#220 PostWysłany: 10 Sty 2017 06:44 

Rejestracja: 25 Maj 2016
Posty: 53
kemot napisał(a):
Zakłądam optymistycznie, choć nie wiem tego na pewno, że bilet można kupić również w pociągu od konduktora/kierownika.

Nie można. :(

I jak tam, ktoś już jechał w którąś stronę i zda relacje? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 644 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group