Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://www.krk.flights/

sprawdź czy jest mgła i jaka jest szansa na wylot z KRK


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#421 PostWysłany: 17 Lut 2025 20:12 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1586
srebrny
Zobaczę jutro czy coś lepiej, a niestety wypada, że bedziemy na styk
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#422 PostWysłany: 18 Lut 2025 07:12 

Rejestracja: 27 Kwi 2019
Posty: 540
Loty: 79
Kilometry: 112 764
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Według ichniejszego fanpage utrudnienia miały być 16 i 17 luty, także powinno już wracać do normalności
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#423 PostWysłany: 18 Lut 2025 07:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1355
Loty: 257
Kilometry: 524 823
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Info z teraz.
Jest już drożnie, wszystkie skanery działają.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#424 PostWysłany: 27 Lut 2025 13:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2555
Loty: 273
Kilometry: 473 820
Krajów: 40 / 18.7%
Przyjazd pociągiem 4:54 na lot 6:10 jest obecnie dobrym rozwiązaniem? Czy zbyt ryzykownym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#425 PostWysłany: 27 Lut 2025 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4975
srebrny
"To cholerne rezyko", chyba że masz KRK Loyality i fast track.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
dmirstek uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#426 PostWysłany: 27 Lut 2025 14:05 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
Bez fasttracka bym nie zaryzykował.
https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/krakow-airport-mglista-przyszlosc-inwestycji--23451.html
Kolejne pòł roku w plecy :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#427 PostWysłany: 27 Lut 2025 15:02 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 1185
srebrny
@dmirstek Nie ryzykowałbym. Ostatnio przyjechałem na to lotnisko około godziny 18. Czas od przekroczenia progu terminala do dotarcia do skanowania kart pokładowych zajął mi....30 minut. Naprawdę miałem już realną wizję spóźnienia się na lot i zrujnowanego weekendu. Na tym lotnisku cyklicznie robi się coraz gorzej jeśli chodzi o czas przejścia kontroli bezpieczeństwa.
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#428 PostWysłany: 03 Mar 2025 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 843
Loty: 58
Kilometry: 80 607
Krajów: 15 / 7.0%
srebrny
Na pewno KRK wymaga jak najszybszej rozbudowy, terminala jak i budowy nowej drogi startowej.
Ja myślę, że bardzo duże znaczenie ma porą odlotu jak i dzień tygodnia. Ostatnio brałem pod uwagę kolejki do kontroli bezpieczenstwa jak i pozostałe kontrolęe ale byłem bardzo pozytywnie zaskoczony nigdzie nie było kolejek. Kontrola bezpieczenstwa przebiegała bardzo sprawnie, było dużo otwartych stanowisk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#429 PostWysłany: 07 Mar 2025 06:48 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1448
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
O 4:30 brak kolejek. Dojście do czytników kart bez zatrzymywania. Kolejka do kontroli bagażowej niby jest i zawija kilka razy, ale porusza się płynnie, dojście do skanerów w kilka minut, na ostatnich stanowiskach najmniej ludzi (około 5 osób na stanowisko). Google maps też pokazuje, że o 5, 6 ruch jest mały.

Większa kolejka (10 osób, woda wolno się leje) była do poidełka, więc jak ktoś leci poza UE, to polecam poidełko za kontrolą paszportową.
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#430 PostWysłany: 07 Mar 2025 09:19 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 5733
złoty
A w ten wtorek 4-4:20 przy działających chyba 5 skanerach i otwartych wszystkich stanowiskach przejście kontroli bezpieczeństwa trwało ok 10-15 minut.
Fast track chyba niewidoczny, gdyż stoi chyba ścianka i trwa remont
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#431 PostWysłany: 07 Mar 2025 18:56 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 237
niebieski
Hej,
Czy mógłby ktoś potwierdzić czy aktualnie jest dostępny fast track w KRK?
Dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#432 PostWysłany: 07 Mar 2025 21:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Jest.

Jest to dedykowane pasażerom odlatującym, priorytetowe przejście do Punktu Kontroli Bezpieczeństwa przeznaczone dla:

pasażerów klasy First i Business,
posiadaczy kart: Star Alliance HON Circle & Gold Senator / One World Emerald & Sapphire / Sky Team Elite Plus (dotyczy rejsów przewoźników zrzeszonych w powyższych aliansach)
uczestników Kraków Airport Loyalty Prestige
pasażerowie linii Finnair, posiadający kart Finnair Plus Platinum Lumo, Platinum, Gold, Silver
pasażerowie linii Ryanair, którzy wykupili lot w taryfie Flexi Plus.
pasażerowie linii EasyJet, którzy posiadają kartę easyJet plus dodaną do karty pokładowej
pasażerowie linii Luxair, którzy posiadają usługę "Fast Lane Access" lub kartę HON Circle, Gold lub Senator programu Miles&More
pasażerowie linii FlyDubai, posiadający karty Skywards Gold/ Platinum
W Kraków Airport nie ma możliwości wykupienia przejścia przez Fast Track.
Góra
 Profil Relacje PM off
ted07 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#433 PostWysłany: 07 Mar 2025 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 2462
złoty
@Zeus to, że fast track jest, to oczywistość. OP raczej miał na myśli potwierdzenie obserwacji @dg72 o jego chwilowym zamknięciu z powodu remontu...
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
Offline
#434 PostWysłany: 08 Mar 2025 09:07 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1448
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
@Analsix (btw zmień sobie nicka proszę cię...)

Nie jest zamknięty (w piątek nie był) - jest oddzielony parawanem, ale widziałem, jak turyści przez niego przechodzili.
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
Offline
#435 PostWysłany: 08 Mar 2025 12:08 

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 223
niebieski
piotrkr napisał(a):
O 4:30 brak kolejek. Dojście do czytników kart bez zatrzymywania. Kolejka do kontroli bagażowej niby jest i zawija kilka razy, ale porusza się płynnie, dojście do skanerów w kilka minut, na ostatnich stanowiskach najmniej ludzi (około 5 osób na stanowisko). Google maps też pokazuje, że o 5, 6 ruch jest mały.

Większa kolejka (10 osób, woda wolno się leje) była do poidełka, więc jak ktoś leci poza UE, to polecam poidełko za kontrolą paszportową.

Dziś o 5:30 całkowicie płynne przejście przez security (kolejka do poidełka za to spora). To już po porannym szczycie, ale przede wszystkim po feriach - miesiąc temu o 4:30 była bardzo długa kolejka jeszcze przed czytnikami.
_________________
--
Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#436 PostWysłany: 13 Mar 2025 18:56 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1336
Loty: 724
Kilometry: 938 929
Krajów: 59 / 27.6%
niebieski
"Mgłowy" problem w Balicach :shock:
https://www.onet.pl/turystyka/onetpodro ... n,07640b54
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#437 PostWysłany: 13 Mar 2025 19:18 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2664
srebrny
Cytuj:
— Wpadłyśmy w panikę, bo koleżanka musiała dotrzeć do Rzymu ze względu na doktorat. Chciałyśmy dostać się do biura Ryanaira, ale ochrona nie chciała nas wypuścić i kazała czekać przy bramce – wspomina.
I już wiem że czytam Onet
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#438 PostWysłany: 19 Kwi 2025 18:46 

Rejestracja: 08 Lis 2023
Posty: 48
Loty: 14
Kilometry: 22 068
Krajów: 5 / 2.3%
Ktoś wie jak tam w KRK przed świętami? był ktoś może dziś? wczoraj? jutro wylatuję o 13:00 i się zastanawiam czy 2h wcześniej to nie będzie za mało...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#439 PostWysłany: 19 Kwi 2025 20:05 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 874
Zbanowany
niebieski
Nie bedzie
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#440 PostWysłany: 21 Kwi 2025 14:21 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 426
niebieski
Mały lifehack: jeżeli na lotnisku w Balicach kawa, napoje i jedzenie są dla Was za drogie to warto przejść się 200m na Orlen ? Sezonowo na parkingu koło Orlenu działa budka z kebabem (aktualnie nieczynna, ale może bliżej lata uruchomią)
_________________
Rate your travel destinations:
http://www.facebook.com/groups/ratetraveldestinations/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group