Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://www.krk.flights/

sprawdź czy jest mgła i jaka jest szansa na wylot z KRK


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#381 PostWysłany: 17 Sty 2024 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4976
srebrny
Tak, przepraszam, faktycznie nie da się w KRK wykupić tej usługi. Pomyliłem z jakimś innym airportem.
Warto przypomnieć, że częstolatający stąd mogą postarać się w ramach KRK Loyality o prawo do FT
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#382 PostWysłany: 22 Sty 2024 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Wrz 2020
Posty: 458
niebieski
Ktoś wie kiedy faktycznie będą uruchomione skanery CT na Balicach ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#383 PostWysłany: 22 Sty 2024 23:15 

Rejestracja: 27 Kwi 2019
Posty: 540
Loty: 79
Kilometry: 112 764
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Z tego co się orientuję, to na razie nie ma jeszcze podanej oficjalnej daty, było jedynie info o tym, że mają w planach je zakupić i wdrożyć do końca roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#384 PostWysłany: 07 Lut 2024 05:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 1168
Loty: 252
Kilometry: 357 872
Krajów: 65 / 30.4%
platynowy
Dzisiaj w KRK rekord - wejście na lotnisko 3.51, security 3.53, na airside o 3.59 :D (edit: bez fast tracka)
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej


Ostatnio edytowany przez Szymon2020, 07 Lut 2024 17:51, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
arti88 lubi ten post.
 
      
Offline
#385 PostWysłany: 07 Lut 2024 08:22 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2555
HON fly4free
Fast trackiem to norma, a właściwie szybciej, po takim czasie w saloniku się siedzi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#386 PostWysłany: 09 Maj 2024 20:52 

Rejestracja: 27 Kwi 2024
Posty: 28
Jak się korzysta z fast tracka z kartą KALP? Najpierw do czytnika KALP, potem boarding pass?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#387 PostWysłany: 09 Maj 2024 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 880
Loty: 177
Kilometry: 260 908
Krajów: 35 / 16.4%
srebrny
Najpierw boarding pass, pokazuje się odmowa, potem skanujemy KALP.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mobilek lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#388 PostWysłany: 26 Maj 2024 21:08 

Rejestracja: 12 Wrz 2017
Posty: 26
Jak obecnie wyglądają kolejki do security w porannej fali odlotów? Czy lecąc w najbliższy długi weekend o 6:15, wystarczy być na lotnisku około 1,5 godziny przed lotem, czy jednak 2 h lub nawet więcej? Mam tylko bagaż podręczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#389 PostWysłany: 26 Maj 2024 21:19 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10221
HON fly4free
Kolejki rano są zawsze spore bo ok. 6 jest pierwsza duża fala odlotów. Jak nie masz bagażu rejestrowanego to 1,5 godz powinno jednak spokojnie wystarczyć, bo z tego będziesz mieć ok. godziny na przejście security - nawet przy bardzo dużym natężeniu ruchu to wystarczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
KamcioPL lubi ten post.
 
      
Offline
#390 PostWysłany: 27 Cze 2024 05:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 1168
Loty: 252
Kilometry: 357 872
Krajów: 65 / 30.4%
platynowy
Wejście do kolejki do security 4 46, przekroczenie granicy 5 05. Do automatycznych bramek niby brak kolejki, ale chyba z 7-8 min czekania w obrębie samej bramki na to, aż poprawnie sczyta
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#391 PostWysłany: 30 Cze 2024 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2314
Loty: 625
Kilometry: 983 931
Krajów: 33 / 15.4%
niebieski
Zeus napisał(a):
Jeszcze w tym roku lotnisko w Balicach ma stać się pierwszym polskim portem bez konieczności wyciągania elektroniki i płynów podczas kontroli bezpieczeństwa.

Lotnisko oferuje także brak konieczności wyciągania z bagażu podręcznego takiej oto składanej piły o długości ok. 45 cm.
Piła nieniepokojona przeszła przez kontrolę KRK-WAW, wpadła dopiero na powrocie z GDN.
I śmieszno, i straszno.

Załączniki:
20240614_173553.jpg
20240614_173553.jpg [ 382.11 KiB | Obejrzany 1927 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#392 PostWysłany: 30 Cze 2024 16:53 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 654
Loty: 18
Kilometry: 27 839
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
A była rozłożona? bo jeśli tak to rzeczywiście bardzo straszno.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
#393 PostWysłany: 01 Lip 2024 13:00 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
O, to jak korkociąg. Wielokrtotnie przywoziłem z Budapesztu i tam zawsze oglądali i przepuszczali. Ale z WAW nigdzie dalej polecieć się z nim nie dało.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
#394 PostWysłany: 26 Lip 2024 02:29 

Rejestracja: 27 Kwi 2019
Posty: 540
Loty: 79
Kilometry: 112 764
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
W hali przylotów ruszyła budowa dwóch dodatkowych taśm bagażowych o numerach 3 i 6. Będą równoległe do taśm nr 4 i 5 (czyli tych krótszych) i chyba ciut większe. Poniżej zdjęcie schematu (sory za jego jakość)

Załączniki:
20240726_015042.jpg
20240726_015042.jpg [ 276.3 KiB | Obejrzany 1500 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#395 PostWysłany: 08 Sie 2024 23:55 

Rejestracja: 27 Lip 2024
Posty: 4
Czy i gdzie Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice ma rozstawione dyspensery darmowych kwaśnych cukierków dla pasażerów? Chodzi mi o cukierki, które zapobiegają zatykaniu uszów przez ciśnienie startującego aeroplanu. Jeśli to lotnisko akurat nie ma dyspenserów, to czy takie cukierki rozdają stewardessy Polskie Linie Lotnicze „LOT” S.A.?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#396 PostWysłany: 09 Sie 2024 09:16 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26090
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Nie kojarzę ze gdzieś w Europie takie dyspensery istniały
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
Offline
#397 PostWysłany: 10 Sie 2024 11:55 

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 223
niebieski
A poza Europą kojarzysz? Ja kojarzę rozdawanie cukierków tylko z filmów sprzed 30+ lat ...
_________________
--
Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#398 PostWysłany: 10 Sie 2024 11:59 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26090
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Filmów
30 lat temu
aha...

W moich 600 lotów, nigdzie nie widziałem dyspensery.

PS Jedynie w salonkach VIP ale trzeba mieć wejscie.

Kupże worek Zozoli i po sprawie
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#399 PostWysłany: 11 Sie 2024 22:57 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1925
srebrny
A to o takie cukierki chodzi ?



Miś pod każdym względem jest ponadczasowy :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#400 PostWysłany: 27 Sie 2024 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2024
Posty: 22
Czy orientuje się ktoś z Was jakich kolejek do kontroli bezpieczeństwa można oczekiwać około 19:30-20:30, w poniedziałki?

O 19:10 będę w Krakowie Głównym i mam dwie opcje dostania się na lotnisko, droższą i tańszą: droższa to Uber czyli dojazd na 19:40 i tańsza to pociąg czyli dojazd na 19:55. Niewątpliwie pociąg wychodzi taniej ale 15 minut plus ewentualne opóźnienie może skomplikować sprawę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: abelincoln oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group