Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://www.krk.flights/

sprawdź czy jest mgła i jaka jest szansa na wylot z KRK


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#361 PostWysłany: 18 Paź 2023 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
niebieski
Lecisz już po wczesnoporannym wysypie 6-7 a przed późniejszym, więc ja bym powiedziała od wejścia do terminala do bycia po drugiej stronie nie dłużej niż 15 minut, ale jak masz PP bez limitu i chęć na salonik to ja bym poszła ciut wcześniej. Nadszedł już czas mgieł i nie wiesz jak to będzie wyglądać (np. Ci z wcześniejszych mają opóźnione loty i przechodzą później na drugą stronę). Wiem - za dużo nie wniosłam. I niech Krakusi lepiej potwierdzą to co piszę.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#362 PostWysłany: 02 Lis 2023 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5206
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
o ktorej godzinie chlopaki biora sie za robote i zaczynaja kontrole bezpieczenstwa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#363 PostWysłany: 02 Lis 2023 22:27 

Rejestracja: 27 Kwi 2019
Posty: 540
Loty: 79
Kilometry: 112 764
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Pytałem któregoś z SOLowców chyba jakoś w sierpniu i z tego co pamiętam, to startują od 3:00
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#364 PostWysłany: 05 Lis 2023 14:01 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 5733
złoty
O 3 zapomnij, co najwyżej o tej godzinie zaczynają tj robią sobie poranną kawę.

Wczoraj w Modlinie otwarli kontrolę bezpieczeństwa o 3:30, tu stawiam że jest tak samo czy 3:30-4:00.

@KamcioPL być może w wakacje przez czartery startują wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#365 PostWysłany: 08 Lis 2023 11:50 

Rejestracja: 27 Kwi 2019
Posty: 540
Loty: 79
Kilometry: 112 764
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Oficjalne przypomnienie i potwierdzenie informacji nt. Fast Tracka, którego nie można wykupić na krakowskim lotnisku

Załączniki:
20231108_104937.jpg
20231108_104937.jpg [ 198.7 KiB | Obejrzany 1850 razy ]
20231108_104957.jpg
20231108_104957.jpg [ 297.97 KiB | Obejrzany 1850 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#366 PostWysłany: 17 Lis 2023 06:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Czy przylatując spoza Schengen da się od razu przejść do hali odlotów (z Schengen działa przejście) czy może trzeba przejść na nowo kontrolę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#367 PostWysłany: 17 Lis 2023 06:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
Nie. Ponowne security na górze.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#368 PostWysłany: 23 Lis 2023 00:25 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 100
Ostatnio miała miejsce znaczna podwyżka opłat za parkingi zarządzane przez MPL w tym również zmiana cenników dla KAL i KALP na P1.
Obecnie posiadanie KAL uprawnia od 20% zniżki na parking jeśli postój trwa od 6-15dni, a KALP do 40% zniżki od 1 godziny.

Przykładowo przed zmianami postój 8 dniowy na P1 kosztował dla KAL 109zł i dla KALP 89zł.
Obecnie jest to odpowiednio: 370zł bez karty, 296zł dla KAL i 222zł dla KALP.
Pierwsza doba postoju dla KALP przed zmianami - 40zł po zmianach 96zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#369 PostWysłany: 23 Lis 2023 09:04 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2243
Loty: 163
Kilometry: 153 421
Krajów: 27 / 12.6%
srebrny
@igore już o tym pisał prawie miesiąc temu w wątku dotyczącym KAL
karta-lojalnosciowa-krakow-balice,1500,89530?start=20#p1652998
Góra
 Profil Relacje PM off
man4business lubi ten post.
 
      
Offline
#370 PostWysłany: 30 Lis 2023 13:07 

Rejestracja: 27 Kwi 2019
Posty: 540
Loty: 79
Kilometry: 112 764
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Jako ciekawostka - kolejka do paszportówki w zeszły piątek z godzin okołopołudniowych przy kumulacji rejsów spoza Schengen (foto oczywiście z rękawa).
Od znajomej słyszałem, że niektórzy czekali > 2h :shock:. Także jak ktoś kombinuje z jakimiś nieautoryzowanymi przesiadkami po rejsie spoza Schengen w KRK, to radzę dobrze przeanalizować rozkład lotów na daną porę dnia

Załączniki:
KRK płyta.jpg
KRK płyta.jpg [ 177.08 KiB | Obejrzany 1564 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#371 PostWysłany: 02 Gru 2023 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1678
Loty: 379
Kilometry: 804 269
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
▶️ W związku z warunkami pogodowymi, loty zostają wstrzymane do godziny 18.00
▶️ Due to weather conditions, flights are suspended till 6 p.m
#KrakowAirport | #flyKRK✈️
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#372 PostWysłany: 15 Gru 2023 12:35 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 4288
platynowy
Z profilu FB lotniska:

Cytuj:
9-milionowy pasażer #PROSTOzKRAKOWA

15 grudnia 2023 r. na długo zapisze się w historii naszego lotniska. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, jako pierwszy port regionalny w Polsce, osiągnęliśmy historyczny wynik – dzisiaj obsłużyliśmy 9-milionowego pasażera. To znakomita okazja by złożyć podziękowania wszystkim, którzy do tego sukcesu się przyczynili: przede wszystkim drużynie Kraków Airport oraz całej branży turystycznej Krakowa i Małopolski, która po pandemii wytrwale pracowała nad odbudową potencjału polskiej awiacji. Cały czas pracujemy nad siatką połączeń na przyszły rok, dzięki której – jak pokazują prognozy - przekroczymy barierę 10 milionów pasażerów. - Radosław Włoszek, prezes zarządu #KrakowAirport

Nasza 9-milionowa pasażerka - pani Edyta wraz z synem Mikołajem leci do Abu Dhabi z Wizz Air, jednym z bazowych przewoźników Kraków Airport.
Pani Edyta otrzymał okolicznościowe prezenty: od Kraków Airport walizkę, czytnik kindle, voucher do Bussines Lounge, a także – voucher na weekendowy pobyt w hotelu HGI Kraków Airport oraz zestaw upominkowy od Lagardère Travel Retail Polska
Na krakowskim lotnisku witali naszą pasażerkę: Łukasz Smółka, wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Ryszard Pagacz, wicewojewoda Małopolski, Grzegorz Biedroń, prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Rada Nadzorcza MPL na czele z Wandą Kułaj, Grzegorz Gogola, prezes Hilton Garden Inn Kraków Airport oraz Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Online
#373 PostWysłany: 26 Gru 2023 15:41 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 339
Obiecane, polewej od torów nie ma szans na dojście do Olszanicy. Po prawej nie próbowałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#374 PostWysłany: 09 Sty 2024 18:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Jeszcze w tym roku lotnisko w Balicach ma stać się pierwszym polskim portem bez konieczności wyciągania elektroniki i płynów podczas kontroli bezpieczeństwa.

https://www.pasazer.com/news/464661/kra ... e_vignette
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#375 PostWysłany: 17 Sty 2024 10:43 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1231
Loty: 155
Kilometry: 370 915
Krajów: 33 / 15.4%
srebrny
Czy ktoś się orientuje jakie są teraz kolejki do security w piątki przy porannej fali wylotów (dla wylotów ok 6.00)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#376 PostWysłany: 17 Sty 2024 11:09 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10218
HON fly4free
Załóż, że spore. Wcześnie rano w KRK jest codziennie młyn.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
rattaman uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#377 PostWysłany: 17 Sty 2024 13:26 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1231
Loty: 155
Kilometry: 370 915
Krajów: 33 / 15.4%
srebrny
@marek2011 - jak oceniasz, na ile przed planowanym odlotem pojawić się w terminalu, przy założeniu że jestem po odprawie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#378 PostWysłany: 17 Sty 2024 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4975
srebrny
Rankiem, bez bagażu? Bezpiecznie 1:45 przed wylotem. Albo kupić (mieć) fast tracka i wtedy 40min przed lotem ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rattaman lubi ten post.
rattaman uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#379 PostWysłany: 17 Sty 2024 13:44 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1231
Loty: 155
Kilometry: 370 915
Krajów: 33 / 15.4%
srebrny
Z tym że wg strony KRK, fast tracka kupić nie można...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mobilek lubi ten post.
 
      
Offline
#380 PostWysłany: 17 Sty 2024 14:43 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10218
HON fly4free
FT kupić nie można w KRK (o ile od nowego roku coś się nie zmieniło).
Jeśli lecisz LCC to tak 1h30-45 przed odlotem będzie bezpiecznie, jeśli sieciówką spokojnie wystarczy IMO 1h15-30. Przy b. dużej kolejce przejście security może zająć 30-45 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off
rattaman lubi ten post.
rattaman uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group