Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#401 PostWysłany: 18 Cze 2017 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 541
Loty: 375
Kilometry: 696 445
Krajów: 47 / 22.0%
niebieski
Kiepsko to wygląda z przydziałem miejsc...Niedługo lecimy do NRT, w 4 osoby na 3 rezerwacjach;) i zeleży nam na siedzeniu 'w kupie'. Czy w tym wypadku warto olać checkin online i atakować na lotnisku?
I jeszcze jedno, po powrocie z NRT mam na osobnym bilecie lot do RZE (planowo 2 godz na przesiadkę), istnieje jakaś szansa, żeby w NRT zechcieli mi nadać bagaż do RZE, chociaż jest kupiony osobno?
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#402 PostWysłany: 18 Cze 2017 13:50 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10318
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Najpierw spróbuj online i zobacz, co się da pozmieniać. Jak nie, to warto uderzyć do czynnika ludzkiego na lotnisku.
Jeżeli chodzi o bagaż, to wszystko zależy od obsługi na lotnisku wylotowym - ich kompetencji i dobrej woli, ale szansa jest, choć bez gwarancji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kasica88 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#403 PostWysłany: 18 Cze 2017 16:12 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1819
niebieski
@Kasica88 miej przy nadawaniu bagażu pod ręką potwierdzenie rezerwacji WAW-RZE, powiedz, że dwie godziny na przesiadkę, więc spokojnie zdążysz. Dużo zależy od konkretnego pracownika, ale szanse spore ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kasica88 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#404 PostWysłany: 19 Cze 2017 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2433
Loty: 204
Kilometry: 251 203
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
i na powrót juz mogą kogoś Ci dodać na twój rząd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#405 PostWysłany: 08 Lip 2017 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8100
platynowy
Przepraszam, jeśli piszę w złym dziale, ale mam pilną sprawę dot. Lotu i przesiadki w WAW.

Żona leci właśnie sporo opóźnionym LOTem FRA-WAW, po którym powinna lecieć do GDN. Wiele wskazuje na to, że może nie zdążyć.
Czy jest w WAW jakiś numer, gdzie możnaby ustalić, czy lot do GDN poczeka (bo być może z FRA leci sporo pasażerów do GDN)?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#406 PostWysłany: 08 Lip 2017 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2433
Loty: 204
Kilometry: 251 203
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Jeśli ma na jednym bilecie to niech się nie martwi. Jeśli ma na oddzielnych to słabo.
Niech idzie prosto na tranzyt LO i tam się dowie... chyba se zdąży do gate GDN
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#407 PostWysłany: 08 Lip 2017 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8100
platynowy
Tak, bilet jest jeden, więc z dotarciem do GDN ostatecznie nie będzie problemu. Zależy nam jednak, by było to jeszcze dziś. Mam nadzieję, że z FRA leci do GDN dostatecznie dużo ludzi, by chwilę wstrzymali lot do GDN...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#408 PostWysłany: 08 Lip 2017 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6427
HON fly4free
Ostatnie krajówki (fala o 22:30) z reguły czekają na nazwijmy to umiarkowane opóźnienia z Europy bo po lądowaniu w regionie samolot i tak idzie spać do rana więc nie sypie się rozkład, tutaj widze planowane lądowanie o 22:20 i rozkładowy odlot 22:40 to daję jakieś 99%, że spokojnie złapie tą przesiadkę.
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Online
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#409 PostWysłany: 08 Lip 2017 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8100
platynowy
Dzięki za pocieszającą informację :-)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#410 PostWysłany: 08 Lip 2017 22:13 

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 165
Loty: 202
Kilometry: 281 717
Krajów: 33 / 15.4%
Ja bym był optymistą. Za każdym razem gdy leciałem opóźnionym LO380 z FRA, to ostatnie krajówki LOTu zawsze czekały.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Online
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#411 PostWysłany: 08 Lip 2017 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8100
platynowy
OK, dostałem wiadomość, że czekali, więc żona leci normalnie :-)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
dormozg lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#412 PostWysłany: 08 Lip 2017 22:41 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1819
niebieski
Na przyszłość polecam przejrzeć historię danego lotu z poprzednich dni na FR24. Można z niej wyczytać (po ilości i długości opóźnień w poprzednich dniach), że ostatni lot do Gdańska niemal zawsze czeka na opóźnienia i często wylatuje ok. godziny po planowanym czasie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Online
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#413 PostWysłany: 11 Lip 2017 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8100
platynowy
Cześć,
mam kolejne pytanie:
Ze statusem gold w UA odprawiłem nas i zarezerwowałem miejsca w exit row. Mamy już wydrukowane karty pokładowe. Sęk w tym, że mile za lot wolałbym jednak wrzucić do M&M, a nie do programu UA. Czy nie będzie problemu, jeśli teraz, już po odprawie online zmienię w moich danych program UA na M&M?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#414 PostWysłany: 11 Lip 2017 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2433
Loty: 204
Kilometry: 251 203
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
możesz to nawet zrobić w gate w dniu wylotu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#415 PostWysłany: 03 Sie 2017 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1803
Loty: 271
Kilometry: 578 945
Krajów: 48 / 22.4%
srebrny
Możecie coś poradzić? Dawno temu (przed super dealem) kupiłem bilety to TLV z Wrocławia przez supersaver.nl. Przyszło co miało przyjść - PNR, numery etix. Na checkmytrip widzi rezerwację, na saudi też - ale w LOT.COM nic nie mogę zrobić - dostaję komunikat "sesja wygasła". O co idzie?
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#416 PostWysłany: 03 Sie 2017 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12596
HON fly4free
@zawiert w którym momencie masz komunikat "sesja wygasła"? Gdy próbujesz się zalogować przy użyciu pnr i nazwiska? Spróbuj po nr biletu zamiast PNR. Zobacz też na innej przeglądarce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#417 PostWysłany: 03 Sie 2017 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 2343
Loty: 418
Kilometry: 752 722
Krajów: 77 / 36.0%
HON fly4free
Ja tak miałem ostatnio i okazało się, że podczas zakupu zamieniłem imię z nazwiskiem. ;) Może masz podobny przypadek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#418 PostWysłany: 03 Sie 2017 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1803
Loty: 271
Kilometry: 578 945
Krajów: 48 / 22.4%
srebrny
@igore - nie, nazwisko jest ok, bo tak mi saudi bilet znalazło

Załączniki:
Capture2.PNG
Capture2.PNG [ 11.92 KiB | Obejrzany 1547 razy ]
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#419 PostWysłany: 03 Sie 2017 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1330
srebrny
Mam to samo, może chodzi o overbooking ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#420 PostWysłany: 03 Sie 2017 12:25 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1366
srebrny
U mnie ta sama sytuacja - rezerwacja była widoczna a teraz jakieś dziwne info o błędzie.
A w zasadzie dla 2 rezerwacji bo kupowałem jeszcze dla znajomych.
Napisałem do LOTu i cierpliwie czekam bo do lotu jeszcze mi sporo czasu zostało.
Ale nie ukrywam że widząć ten sam problem u innych jest mi lżej ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 44  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group