Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 459 62 00
DE +49 69 209 777 777
+49 69 86799555
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9584 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 480  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#881 PostWysłany: 28 Kwi 2014 13:17 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 4350
złoty
A z GUM do HNL będzie YQ czy nie? Bo starczy mi mil z UA na NRT-GUM i wtedy GUM-HNL bym wziął z M&M...
_________________
Life is short and the world is wide.


Ostatnio edytowany przez mucha, 28 Kwi 2014 13:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#882 PostWysłany: 28 Kwi 2014 13:20 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
mucha napisał(a):
A z GUM do HNL będzie YQ czy nie? Bo starczy mi mil z UA na NRT-GUA i wtedy GUA-HNL bym wziął z M&M...


Niestety będzie. Jak Ci zależy na niskich dopłatach, a mil masz dużo i jest dostępność to leć przez Nową Zelandię :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#883 PostWysłany: 28 Kwi 2014 13:22 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 4350
złoty
blasto napisał(a):
Jak Ci zależy na niskich dopłatach, a mil masz dużo i jest dostępność to leć przez Nową Zelandię :)

Przez NZ? ZAWSZE! :D
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#884 PostWysłany: 28 Kwi 2014 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 517
Loty: 250
Kilometry: 590 205
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
Fakt, United lata na trasie NRT - HNL sorry :)
Bilet nagroda: One way to 25 000 mil + 43 $ podatki (20.11)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#885 PostWysłany: 28 Kwi 2014 15:10 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
ZFR napisał(a):
Fakt, United lata na trasie NRT - HNL sorry :)
Bilet nagroda: One way to 25 000 mil + 43 $ podatki (20.11)


Ale tylko jeśli płacisz milami UA, jeśli płacisz M&M cena skacze do ponad 600 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#886 PostWysłany: 28 Kwi 2014 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 517
Loty: 250
Kilometry: 590 205
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
blasto napisał(a):
ZFR napisał(a):
Fakt, United lata na trasie NRT - HNL sorry :)
Bilet nagroda: One way to 25 000 mil + 43 $ podatki (20.11)


Ale tylko jeśli płacisz milami UA, jeśli płacisz M&M cena skacze do ponad 600 PLN.


Dokładnie tak. M&M sucks :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#887 PostWysłany: 29 Kwi 2014 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 517
Loty: 250
Kilometry: 590 205
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
ZFR napisał(a):
Derelor napisał(a):
...czy ktos z Was wyrabial juz moze karte Diners Club LOT w nowej prmocji ?


Czy orientujesz się jak wysokie należy mieć wynagrodzenie, aby otrzymać kartę ?


Odpowiadam na własne pytanie :)

"...Kryterium dochodowe, jakie należy spełnić, aby ubiegać się o wydanie karty DC LOT to 5 000 PLN netto miesięcznie...."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#888 PostWysłany: 29 Kwi 2014 17:49 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 10
ZFR napisał(a):
ZFR napisał(a):
Derelor napisał(a):
...czy ktos z Was wyrabial juz moze karte Diners Club LOT w nowej prmocji ?


Czy orientujesz się jak wysokie należy mieć wynagrodzenie, aby otrzymać kartę ?


Odpowiadam na własne pytanie :)

"...Kryterium dochodowe, jakie należy spełnić, aby ubiegać się o wydanie karty DC LOT to 5 000 PLN netto miesięcznie...."



To ja dodam, że powyższego warunku nie spełniłem - zadzwoniła do mnie konsultantka z informacją, że moje dochody są niewystarczające, poza tym mam 2 karty kredytowe, ale może mi obniżyć limit do 10tys - oczywiście się zgodziłem i kartę dostałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#889 PostWysłany: 01 Maj 2014 17:21 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 467
Loty: 527
Kilometry: 603 687
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
Mile za zakupy u partnera AELIA DUTY FREE po jakim czasie Wam się naliczają ?
Zawsze były już następnego dnia, a teraz 5 dni i cisza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#890 PostWysłany: 01 Maj 2014 20:43 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10318
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
W M&M mają chyba ostatnio jakieś problemy z naliczaniem mil.

Np. za recenzje w Holidaycheck zwykle były na koncie po góra 2-3 dniach, a za ostatnią recenzję wpłynęły dopiero po 3 tygodniach.

Na 13 lotów w tym roku, aż na 4 musiałem wnioskować o mile, bo z automatu nie weszły.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#891 PostWysłany: 01 Maj 2014 21:15 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3564
srebrny
Sudoku napisał(a):
W M&M mają chyba ostatnio jakieś problemy z naliczaniem mil.

Np. za recenzje w Holidaycheck zwykle były na koncie po góra 2-3 dniach, a za ostatnią recenzję wpłynęły dopiero po 3 tygodniach.

Na 13 lotów w tym roku, aż na 4 musiałem wnioskować o mile, bo z automatu nie weszły.


Ja na mile z holidaycheck czekałem chyba ze 2 miesiące, ale za to loty LH i LO naliczają się błyskawicznie (< 24 h)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#892 PostWysłany: 02 Maj 2014 00:24 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
marek2011 napisał(a):
Poza tym nie czarujmy się, pasażerowie latający nawet 100 x rocznie ale tylko w najniższych taryfach nie są dla linii żadną wartością, bo do ich przewiezienia linia generalnie dopłaca zamiast zarabiać przy takich taryfach/kosztach jakie są obecnie, a do tego płaci za to co zjedzą/wypiją w salonikach itd.


Polemizowalbym. Nawet U czy V na trasach WRO i GDN do zarobek dla linii. A jeśli nie zarobek to przynajmniej wychodzą na czysto przy założeniu ze część leci dalej
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#893 PostWysłany: 02 Maj 2014 02:03 

Rejestracja: 19 Maj 2012
Posty: 68
Czesc,

Podrzuci ktos jaka jest teraz najlepsza wyszukiwarka online biletow nagrod w *A? By sie orzygotowac na rozmowe z biurem M&M. Chce zlozyc trase 3 regiony docelowo do SYD i/lub AKL.

Stronak Beta Award nie dziala juz jakis czas.

Z gory dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#894 PostWysłany: 02 Maj 2014 09:01 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10221
HON fly4free
bartek. napisał(a):
marek2011 napisał(a):
Poza tym nie czarujmy się, pasażerowie latający nawet 100 x rocznie ale tylko w najniższych taryfach nie są dla linii żadną wartością, bo do ich przewiezienia linia generalnie dopłaca zamiast zarabiać przy takich taryfach/kosztach jakie są obecnie, a do tego płaci za to co zjedzą/wypiją w salonikach itd.


Polemizowalbym. Nawet U czy V na trasach WRO i GDN do zarobek dla linii. A jeśli nie zarobek to przynajmniej wychodzą na czysto przy założeniu ze część leci dalej


Leci dalej LO w O/U? To zazwyczaj tym więcej trzeba dołożyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#895 PostWysłany: 02 Maj 2014 10:34 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
Ta. Zazwyczaj dostaje U lub V. O dawno nie widziałem. Ale nawet U to ok. 200 zł w jedna strone. Chceszi mi powiedziec ze to im sie nie opłaca?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#896 PostWysłany: 02 Maj 2014 16:14 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
Pytanie, ma ktoś pomysł jak tanio zakupić za mile bilet z La Paz do Santiago lub Limy? Mam wrażenie, ze to w ogóle jest niemożliwe. Mam nadzieję, że się mylę?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#897 PostWysłany: 02 Maj 2014 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 517
Loty: 250
Kilometry: 590 205
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
bartek. napisał(a):
Pytanie, ma ktoś pomysł jak tanio zakupić za mile bilet z La Paz do Santiago lub Limy? Mam wrażenie, ze to w ogóle jest niemożliwe. Mam nadzieję, że się mylę?


Aby kupić bilet za mile w Ameryce Południowej musisz przedzwonić na infolinię M&M
Nie jestem pewien czy z La Paz da radę.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez ZFR, 02 Maj 2014 16:41, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#898 PostWysłany: 02 Maj 2014 16:37 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
No dobrze, ale gdzieś mogę sprawdzić dostępność/rozkład?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#899 PostWysłany: 02 Maj 2014 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 517
Loty: 250
Kilometry: 590 205
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
bartek. napisał(a):
No dobrze, ale gdzieś mogę sprawdzić dostępność/rozkład?


Nieraz można sprawdzać na stronach United.
Niestety, w kalkulatorze M&M nie ma La Paz, więc prawdopodobnie będzie problem, aby otrzymać bilet w M&m. mam nadzieję, że się mylę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#900 PostWysłany: 02 Maj 2014 16:47 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
Ale na United nic nie znajduje. Dlatego pytanie czy w ogóle na tej trasie da się polecieć za mile w M&M? Głównym operatorem jest LAN..
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9584 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 480  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group