Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 459 62 00
DE +49 69 209 777 777
+49 69 86799555
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9584 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432 ... 480  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#8561 PostWysłany: 02 Paź 2024 21:18 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5671
srebrny
tak, ma. FTL jest przypisany do biletu wystawionego, a nie do konta miles and more.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#8562 PostWysłany: 02 Paź 2024 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1678
Loty: 379
Kilometry: 804 269
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
Tylko dla drugiej osoby nie było miejsca na wpisanie numeru mm.
Linie Lot + Lh więc powinno zadziałać w takim razie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8563 PostWysłany: 02 Paź 2024 22:59 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2555
HON fly4free
Miejsce na wpisanie FFP jest zawsze, każdy pasażer ma osobne. Natomiast jeśli masz bilet wystawiony przez LH (początek 220-...) to nie będzie bezpłatnego dodatkowego bagażu. Takie bonusy tylko w LOT-owskich biletach. Salonik tak. Można nawet pokazać przy wejściu kartę FTL jeśli się nie wpisało na BP.
Góra
 Profil Relacje PM off
Akna lubi ten post.
Akna uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#8564 PostWysłany: 03 Paź 2024 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1678
Loty: 379
Kilometry: 804 269
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
Mam niestety 220 ale w samej taryfie mam już bagaż, więc chyba na wszelki wypadek zadzwonię dopytać czy mam też bagaż dodatkowy. Co ciekawiej jest napisane, że linią wiodącą jest właśnie LOT.
W mojej rezerwacji podpiętej pod konto mm póki co widzę nr mm mojego męża.Skomplikowane to wszystko ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8565 PostWysłany: 03 Paź 2024 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 585
niebieski
Taryfa z bagażem i karta M&M srebrna i wyższa dają łącznie 2 sztuki bagażu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8566 PostWysłany: 03 Paź 2024 00:16 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2555
HON fly4free
Akna napisał(a):
W mojej rezerwacji podpiętej pod konto mm póki co widzę nr mm mojego męża.Skomplikowane to wszystko ;-)
A na jakiej stronie sprawdzasz rezerwację? Strona LOT ma nadal nieobecne pole dostępu do wpisywania numeru FFP, więc możesz mieć tutaj racji, że tego nie widzisz, bo w ogóle tego nie ma. Idź na stronę austrian.com tam wyszukaj swoją rezerwacje. Bez logowania, menu na górze: Zarządzaj rezerwacjami > Moje rezerwacje > Kod rezerwacji (wprowadź kod rezerwacji). Idziesz do części "Pasażer" wybierasz ZMIEŃ no i odpowiednio, pasażerowi wybierasz i wpisujesz numery FTL. Zachowujesz. Od tego momentu będzie ok i będzie widać nawet na stronie LOT. Uwaga: zdarza się, że strona Austrian (po wpisaniu poprawnych danych) mimo wszystko pokazuje komunikat:
Załącznik:
_n1.png
_n1.png [ 9.05 KiB | Obejrzany 1848 razy ]

co jest całkowicie absurdalne. U mnie ponowne kliknięcie (bez zmieniania czegokolwiek) "POTWIERDŹ" pomaga. Numer FTL musi pasować oczywiście do imienia i nazwiska, jest to sprawdzane w bazie danych.


Ostatnio edytowany przez man4business, 03 Paź 2024 00:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Maciek737 lubi ten post.
 
      
Offline
#8567 PostWysłany: 03 Paź 2024 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1678
Loty: 379
Kilometry: 804 269
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
-- 03 Paź 2024 00:23 --

Maciek737 napisał(a):
Taryfa z bagażem i karta M&M srebrna i wyższa dają łącznie 2 sztuki bagażu

Wydawało mi się, że w LH powyżej taryfy light również jest.

-- 03 Paź 2024 00:24 --

man4business napisał(a):
Akna napisał(a):
W mojej rezerwacji podpiętej pod konto mm póki co widzę nr mm mojego męża.Skomplikowane to wszystko ;-)
A na jakiej stronie sprawdzasz rezerwację? Strona LOT ma nadal nieobecne pole dostępu do wpisywania numeru FFP, więc możesz mieć tutaj racji, że tego nie widzisz, bo w ogóle tego nie ma. Idź na stronę austrian.com tam wyszukaj swoją rezerwacje. Bez logowania, menu na górze: Zarządzaj rezerwacjami > Moje rezerwacje > Kod rezerwacji (wprowadź kod rezerwacji). Idziesz do części "Pasażer" wybierasz ZMIEŃ no i odpowiednio, pasażerowi wybierasz i wpisujesz numery FTL. Zachowujesz. Od tego momentu będzie ok i będzie widać nawet na stronie LOT.

Dzięki, jutro to zobaczę na komputerze. Pewnie też przy samej odprawie będzie miejsce na podanie numeru karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8568 PostWysłany: 03 Paź 2024 13:30 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2142
złoty
Wczoraj dopisywałem numer M&M do istniejącej rezerwacji w LOT.

Po wybraniu opcji "Zarządzaj rezerwacją" i wybraniu "Szczegóły biletu" i wybraniu pasażera widoczne było pole:


Dodatkowe informacje
No loyalty program added

Po wpisaniu numeru karty, status był widoczny na stronie po ponownym zalogowaniu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8569 PostWysłany: 03 Paź 2024 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1678
Loty: 379
Kilometry: 804 269
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
Dobra, w końcu opanowane - na stronie LOT i pojawiło się to
Załącznik:
2024-10-03_17h44_06.png
2024-10-03_17h44_06.png [ 65.03 KiB | Obejrzany 1712 razy ]


Więc wychodzi, że mimo biletu z kodem od 220 mam dodatkowy bagaż w cenie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8570 PostWysłany: 03 Paź 2024 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Dodatkowy bagaż masz, jeśli operuje LO lub jeśli masz taryfę, w którym jest już jeden bagaż.

To czy wystawione na stocku LH (220) czy LO (080) nie ma tutaj znaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8571 PostWysłany: 06 Paź 2024 08:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
Hej pamiętam że kiedyś była opcja dołożenia dodatkowo krajówki typu WRO-WAW do nagrody za mile ponad ilość segmentów przewidzianych dla danego typu nagrody. Jest jeszcze taka opcja? rozumiem że najłatwiej to załatwić na infolinii PL?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8572 PostWysłany: 06 Paź 2024 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Jak próbowałem kilka miesięcy temu to wskakiwała wyższa stawka punktowa, więc nie wiem czy nadal to działa, ale jedynie na PL infolinii to załatwisz jak coś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8573 PostWysłany: 06 Paź 2024 12:50 

Rejestracja: 11 Lip 2017
Posty: 175
For the love of god - czy ktos wie jak do cholery dzialaja te Early Bird, Fly Smart i inne promocje milowe? Przysiegam ze albo jestem super idiotą albo M&M ma NAJGORSZY interfejs z mozliwych.

Absolutnie nie moge znalezc zadnych lotow ktore kwalifikuja sie na te regularne promocje. Wybieram dokladnie warunki ktore sa podane, nie dziala nic, pokazuje sie pelna pula punktow (czyli np 60k zamiast 30k)

Czy ktos wie o co chodzi? Co robie zle?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8574 PostWysłany: 06 Paź 2024 15:23 

Rejestracja: 15 Mar 2017
Posty: 71
Cześć. Takie pytanie - kupuję lot za mile plus podatki
Wybiera mi taryfę Economy Flex która zawiera 1 bagaż podręczny i 1 23kg do luku

Czy jako frequent flyer również tutaj mogę wziąć drugi 23kg bez dopłaty?
(lot Lufthansy z przesiadką, MAD-CLJ)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8575 PostWysłany: 06 Paź 2024 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2021
Posty: 253
Jako Frequent Traveller, tak
_________________
Tak że = a więc, i dlatego. Także = również. Tak, że (z przecinkiem) = do tego stopnia, że
Góra
 Profil Relacje PM off
Bodi lubi ten post.
Bodi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#8576 PostWysłany: 06 Paź 2024 15:57 

Rejestracja: 15 Mar 2017
Posty: 71
To jeszcze jedno pytanie - jako FTL mogę zaprosić dziecko 9 lat (na tym samym bilecie) do business lounge w MUC? Bez opłat / za opłatą / wcale?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8577 PostWysłany: 06 Paź 2024 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2021
Posty: 253
Wcale.
Let me google it for you: https://www.lufthansa.com/cn/en/admission-rules
_________________
Tak że = a więc, i dlatego. Także = również. Tak, że (z przecinkiem) = do tego stopnia, że
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8578 PostWysłany: 06 Paź 2024 16:27 

Rejestracja: 15 Mar 2017
Posty: 71
To widziałem. Złożyłem że dotyczy dorosłych, a dziecko być może jako bezpłatny dodatek :-)
Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8579 PostWysłany: 06 Paź 2024 22:15 

Rejestracja: 21 Lis 2019
Posty: 222
Ja wchodzę z dziećmi 9 i 3 lata i nikt nie prosi o skanowanie ich biletów. Sprawdzane w salonikach LH, LX , LO , OS
Góra
 Profil Relacje PM off
Bodi lubi ten post.
Bodi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#8580 PostWysłany: 07 Paź 2024 06:42 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 581
Zbanowany
niebieski
Ander napisał(a):
Ja wchodzę z dziećmi 9 i 3 lata i nikt nie prosi o skanowanie ich biletów.


@Ander

Oczywiście spoko ze statusem SEN, ale pytano o FT. ;)
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.


Ostatnio edytowany przez malawita, 07 Paź 2024 13:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Bodi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9584 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432 ... 480  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group