Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
Offline
#301 PostWysłany: 30 Kwi 2023 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1686
niebieski
Chyba nie wiemy jeszcze, jak dokładnie będzie działał ALL PLUS (ciekawe, czy sam Accor to wie;)), ale mogę z doświadczenia powiedzieć coś o karcie Ibis Business. Zdarzyło mi się zaliczyć przy kupowaniu jej błąd w płatności i oficjalnie karty nie kupiłam. Ale w systemie przez ponad dwa miesiące wyświetlały mi się ceny ze zniżką dla Ibis Business, zrobiłam kilka takich rezerwacji, również z płatnością na miejscu i nikt mnie nigdy w hotelu o kartę nie zapytał i nie kazał nic dopłacać.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#302 PostWysłany: 30 Kwi 2023 22:56 

Rejestracja: 18 Sie 2019
Posty: 25
Z oczywistego powodu nikt jeszcze w takiej sytuacji z tą kartą się nie znalazł :D
Natomiast miałam tą kartę kilka lat temu przed zmianą nazwy i pod koniec stycznia kupiłam znowu. Faktycznie ceny bywają troszkę niższe niż bez niej, ale niestety nie zawsze różnica jest odczuwalna. Szczerze powiedziawszy nie do końca rozumiem od czego to zależy.

Nigdy nikt nie prosił mnie o pokazanie tej karty, jak chodzi o zniżkę to jestem pewna, że liczy się moment zrobienia rezerwacji. Uprzednio reklamowali tą kartę jako "opcja późnego wymeldowania" co w przypadku kiedy ktoś miał tylko ją i brak istotnego statusu pewnie było sensowne. Zakładam, że taki benefit faktycznie wymagał posiadania ważnej karty w terminie pobytu - tak samo jak 10% zniżki na gastronomię przy karcie ibis (co też już zniknęło).

Wyobrażając sobie fikcyjną sytuację ze zwykłym statusem - jeżeli w grudniu masz status który uprawnia Cię do zrobienia rezerwacji w ramach gwarancji dostępności pokoju i robisz rezerwację np. na luty. Następnie w styczniu spadasz na niższy status - nie wyobrażam sobie żeby hotel to zweryfikował i uznał, że rezerwacja jest do anulacji, bo przecież już nie masz dostępu do takich pokoi.
Z tego co kojarzę to jak ktoś zrobi rezerwację na wyższym statusie, a później spadnie to i tak hotelom zdarza się uznawać status z momentu rezerwacji (na szczęście jak komuś status wzrośnie od momentu rezerwacji to działa to na korzyść klienta :))

Mi się zakup tej karty zwrócił w 3-4 miesiące także polecam ;)
Jedna rezerwacja w ibis styles to było 331,50 vs. 391,50 (a innym razem novotel 596 vs 612)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#303 PostWysłany: 03 Maj 2023 15:35 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 781
niebieski
@metia Wydaje się, że błąd płatności nie działa dla tej nowej karty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#304 PostWysłany: 03 Maj 2023 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1686
niebieski
@egg, i nie o tym była moja odpowiedź :) Więc jeszcze raz: chodzi mi o to, że z powodu tego błędu płatności nie kupiłam karty, a mimo to w systemie przez jakiś czas widziałam stawki Ibis Business. Rezerwowałam pokoje z tymi stawkami (bo w sumie inaczej się nie dało, zniżka była automatyczna, nic z tym nie mogłam zrobić), odbywałam noclegi i nikt mnie nigdy o okazanie karty IB nie poprosił. I podejrzewam, że z Accor Plus będzie tak samo.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#305 PostWysłany: 07 Maj 2023 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2022
Posty: 29
kolejna ciekawostka dotycząca ALL PLUS Voyageur
po zakupieniu subskrypcji ceny rosłą zamiast maleć :D

podaje przykład w zrzutach ekranach: ten sam hotel, ten sam okres, ten sam pokój tylko jedno okno zalogowany jako "anonimowy" a drugie jak członek ALL PLUS.

napisałem do Accora i taką otrzymałem odpowiedź:
"Szanowny Panie,
Dziękujemy za kontakt z działem obsługi klienta ALL - Accor Live Limitless.
Kontaktujemy się z Panem w odpowiedzi na zapytanie dotyczące stawek w ALL Plus Voyageur.
Przykro nam, ale nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć bezpośrednio, więc pozwoliliśmy sobie na przesłanie Pana sprawy do odpowiedniego działu, który się tym zajmie."
i już tak czekam czekam i czekam
To nawet ciężko nazwać komedią :D

Załączniki:
Zrzut ekranu 2023-05-7 o 21.54.51.png
Zrzut ekranu 2023-05-7 o 21.54.51.png [ 404.89 KiB | Obejrzany 2969 razy ]
Zrzut ekranu 2023-05-7 o 21.55.18.png
Zrzut ekranu 2023-05-7 o 21.55.18.png [ 619.18 KiB | Obejrzany 2969 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#306 PostWysłany: 07 Maj 2023 22:17 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9541
srebrny
Warunki anulowania są inne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#307 PostWysłany: 07 Maj 2023 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2022
Posty: 29
a w stawce bezwrotnej? takie same zasady są

Załączniki:
Zrzut ekranu 2023-05-7 o 22.17.04.png
Zrzut ekranu 2023-05-7 o 22.17.04.png [ 605.78 KiB | Obejrzany 2953 razy ]
Zrzut ekranu 2023-05-7 o 22.16.56.png
Zrzut ekranu 2023-05-7 o 22.16.56.png [ 569.27 KiB | Obejrzany 2953 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#308 PostWysłany: 07 Maj 2023 22:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9541
srebrny
A dlaczego w Twoich dwóch postach ceny tego samego różnią się?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#309 PostWysłany: 30 Maj 2023 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2022
Posty: 29
-- 07 Maj 2023 22:37 --

dałem dla przykładu też inny pokój bo już tamten nie jest dostępny
czekając na odpowiedź Accor wyprzedał się... bardzo im mogę podziękować

-- 30 Maj 2023 21:27 --

Update: po 28 dniach ???!!! otrzymałem taką oto odpowiedź:

Szanowny Panie,

Kontaktujemy się ponownie w sprawie stawki dla ALL Plus Voyageur.

Zgodnie z informacjami, które otrzymaliśmy od naszego działu technicznego różnice w stawkach mogą wynikać ze względu na wprowadzenie ich do systemu i hotel musi otworzyć sprawę w celu poprawienia stawek, które są niezgodne.

Chcielibyśmy podziękować Panu za zgłoszenie nam tego problemu, ponieważ możemy się skontaktować z hotelem Mercure Larnaca Beach Resort, aby otworzyli sprawę w celu sprawdzenia i poprawienia tych stawek.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacje i dziękujemy za cierpliwość.

Dziękujemy za bycie jednym z naszych najbardziej lojalnych klientów o statusie Diamond i życzymy wyjątkowego przyszłego pobytu.

W przypadku dalszych pytań pozostajemy do Pańskiej dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,
Katarzyna
ALL - Accor Live Limitless
Customer Service

Coraz bardziej przekonuje się, że Accor to stan umysłu…
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#310 PostWysłany: 20 Cze 2023 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
Dostał ktoś też taki list od Accor?

Nowa karta Accor Plus + 10 noclegów do statusu dodali 8-)

Załączniki:
List Accor Plus.jpg
List Accor Plus.jpg [ 151.7 KiB | Obejrzany 2480 razy ]
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
skrzat lubi ten post.
 
      
Offline
#311 PostWysłany: 20 Cze 2023 23:14 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 537
niebieski
Kupiłem chyba w maju taką kartę i dostałem taki list. 10 noclegów dodali po pierwszym pobycie z użyciem tej karty. Tak więc do golda jeszcze tylko 5 noclegów, bo w ubiegłym roku raczej korzystałem z IHG i nie przedłużyłem golda.
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#312 PostWysłany: 03 Sty 2024 21:06 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9541
srebrny
Może to spersonalizowana oferta, ale proponują 1000 punktów za odnowienie karty (teraz to All Plus Ibis Card)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#313 PostWysłany: 03 Sty 2024 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 2462
złoty
Też tyle dostałem, więc raczej to mało spersonalizowana oferta...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#314 PostWysłany: 04 Sty 2024 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1686
niebieski
Też dostałam i nawet rozważałam zakup, ale się nie da. Blokuje się na 3 kroku. Cały accor :lol:
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#315 PostWysłany: 02 Lut 2024 18:47 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
niebieski
Dostałem dzisiaj maila z propozycją odnowienia subskrypcji oraz informacją o wzroście opłaty za kartę. Jeśli ktoś się zastanawia, jest jeszcze czas, aby podjąć decyzję o odnowieniu karty na kolejny rok.

Cytuj:
Od 7 lutego 2024 r. cena Twojej karty będzie wynosić 99€.
Góra
 Profil Relacje PM off
szmer lubi ten post.
 
      
Offline
#316 PostWysłany: 02 Lut 2024 19:00 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9541
srebrny
A to jeszcze ta karta istnieje???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#317 PostWysłany: 27 Paź 2025 20:09 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2390
złoty
Mam nadzieję, że to właściwy wątek.
Czy da się zakupić kartę ALL Accor+ Explorer tak żeby dostać fakturę na firmę jak w przypadku ALL PLUS Voyageur card?
Dla Explorera wyświetla mi się cena w USD i brak możliwości wpisania danych. Dla Voyageur jest cena w EUR, a podanie NIP UE obniża ją o podatek VAT. Nie da się czy ja nie umiem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group