Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#241 PostWysłany: 03 Sty 2023 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 2462
złoty
@jotr mnie troszkę przestraszył, że moje wczorajsze lenistwo będzie kosztowało 30 euro - ale właśnie kupiłem nową kartę po cenie którą pokazywałem wczoraj.
Może "promocyjna" cena jest dla osób, które już ją kiedyś posiadały? (moja poprzednia była do stycznia 2022)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#242 PostWysłany: 03 Sty 2023 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Być może. Ja miałem ale kilka ładnych lat temu ostatni raz, a od tego roku spadłem na najniższy poziom w All.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#243 PostWysłany: 03 Sty 2023 18:56 

Rejestracja: 31 Maj 2022
Posty: 48
jotr napisał(a):
Chyba od wczoraj juz podrozalo, bo mi wlasnie teraz wyskoczyla taka cena przy probie zakupu:


Jednak udalo sie rowniez i mi dokonac zakupu za 60 Euro, a nie 90 :)
Wskazowka, moze komus sie przyda - na koncie Accora mam zapamietany dunski adres zamieszkania i taki wskakiwal mi automatycznie przy probie zakupu karty Ibis co skutkowalo cena 90 Euro.
Po zmianie adresu na polski, cena "magicznie" spada do 60 Euro :D
Góra
 Profil Relacje PM off
abelincoln uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#244 PostWysłany: 03 Sty 2023 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 1008
Loty: 377
Kilometry: 634 505
Krajów: 71 / 33.2%
niebieski
@tropikey
Nic nie zassie, ale z punktu widzenia US to NIP ma się zgadzać. Nawet jak ktoś za parę lat się pojawi i będzie roztrząsał papiery a nie pliki jpk, czego prawdopodobieństwo oceniam na 0, 00001% to możesz powiedzieć przepraszam i wysłać im note korygującą do nazwy. Bez konsekwencji.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#245 PostWysłany: 03 Sty 2023 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8098
platynowy
Śmieszna rzecz - zapłaciłem, pieniądze z karty zeszły, na koncie znowu gold (do 31.12.24), podczas gdy po transakcji na stronie pojawił się komunikat, że im przykro, ale płatność została odrzucona i mam się z nimi skontaktować.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
Offline
#246 PostWysłany: 03 Sty 2023 20:17 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 4288
platynowy
Tobie nie powinno być przykro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#247 PostWysłany: 03 Sty 2023 20:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8098
platynowy
Bym był nawet ukontentowany, gdyby faktycznie było tak, jak napisali, no ale jednak te 50 € pobrali :) Cóż, najwyraźniej i u Francuzów bałagan w rachunkowości :D

Edit: reszta przyszła już bez problemu, nawet faktura wygląda znośnie pod względem nazwy firmy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
Offline
#248 PostWysłany: 03 Sty 2023 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 2462
złoty
@tropikey też tak miałem, więc raczej to ficzer :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#249 PostWysłany: 03 Sty 2023 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1686
niebieski
@tropikey
U mnie wczoraj identyczny komunikat i mimo to transakcja również zakończona sukcesem. Czyli typowy accor ;)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
Offline
#250 PostWysłany: 03 Sty 2023 20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
tropikey napisał(a):
Śmieszna rzecz - zapłaciłem, pieniądze z karty zeszły, na koncie znowu gold (do 31.12.24), podczas gdy po transakcji na stronie pojawił się komunikat, że im przykro, ale płatność została odrzucona i mam się z nimi skontaktować.
Mialem to samo. Kupowałem z telefonu i myślałem że to przez to, bo różne cuda się zdarzają ale kasa zeszła z konta :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#251 PostWysłany: 03 Sty 2023 21:18 

Rejestracja: 31 Maj 2022
Posty: 48
U mnie bylo dokladnie tak samo, komunikat o niepowodzeniu transakcji, ale pieniadze oczywiscie i tak pobrane z karty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#252 PostWysłany: 03 Sty 2023 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8098
platynowy
Z tego wynika, że odezwać powinien się taki ktoś, komu transakcja przebiegła normalnie i to dopiero będzie zaskoczenie :D
Góra
 Profil Relacje PM off
jotr lubi ten post.
 
      
Offline
#253 PostWysłany: 03 Sty 2023 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2147
srebrny
Z ciekawości, kupujecie IB żeby mieć z niego jakieś korzyści (stawki IB)? Status każdy chyba sobie przedłużył pobytami więc zakup wydaje się zbędny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#254 PostWysłany: 03 Sty 2023 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8098
platynowy
@Andi: w moim przypadku post #114 wszystko tłumaczy :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
jaco027 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#255 PostWysłany: 03 Sty 2023 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
@tropikey Dobrze, ze sie przyznales, bo juz myslalem, ze cos przgapilem... :-)
Z ponizszeggo wynika, ze ciezko nawet te 50EUR odzyskac w...drinack powitalnych. Ciekawie robi sie dopiero od Platinum. Chyba ze cos przegapilem...
https://all.accor.com/loyalty-program/c ... x.en.shtml

Załączniki:
Accor benefit.png
Accor benefit.png [ 238.34 KiB | Obejrzany 789 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image


Ostatnio edytowany przez jaco027, 03 Sty 2023 23:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#256 PostWysłany: 03 Sty 2023 23:56 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10218
HON fly4free
Ten status zasadniczo kompletnie nic nie wnosi do sprawy ; opłacać się to może w zasadzie jedynie osobom regularnie sypiającym w Ibisach, bo stawki są generalnie trochę niższe w IB.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#257 PostWysłany: 03 Sty 2023 23:57 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9541
srebrny
Dla mnie istotny jest room upgrade.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#258 PostWysłany: 03 Sty 2023 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
A jest relanie dawany? W miare zawsze? Bo on juz nie jest gwarantwany w przeciwienstwie do dostepnosci pokoju.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#259 PostWysłany: 04 Sty 2023 00:04 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9541
srebrny
Nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło, żebym nie dostał w Azji.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#260 PostWysłany: 04 Sty 2023 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
:-) no tak w Azji... a jak sprawa wyglada w PL/EU?
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group