Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#21 PostWysłany: 16 Mar 2017 13:29 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
niebieski
W głównym wątku o Accor pojawiał się temat karty ibis. Podobno kosztuje 60 euro i nie ma jak tej ceny zbić, chyba, że będzie jakieś promo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
#22 PostWysłany: 19 Mar 2017 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2904
Loty: 582
Kilometry: 1 028 969
Krajów: 86 / 40.2%
platynowy
Nie wiem dlaczego, ale jak rok temu zapłaciłem za nią 50 EUR.
Tyle poprostu mnie obciążyło, pomimo tego, że cena na stronie była 60 EUR.

W Ibisach bez problemu mi naliczają 10% rabatu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#23 PostWysłany: 20 Mar 2017 00:03 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Krajów: 15 / 7.0%
Pewnie wpisałeś swój NIP. Nie sprawdzałem czy sprawdza, że jesteś płatnikiem VAT EU.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#24 PostWysłany: 20 Mar 2017 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2904
Loty: 582
Kilometry: 1 028 969
Krajów: 86 / 40.2%
platynowy
Może i racja. Jak ktoś będzie próbował to można wpisać swój NIP i wtedy się okaże.

Pytanie czy VAT mają 20% ? Tak mi teraz przyszło do głowy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#25 PostWysłany: 20 Mar 2017 08:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
Ja podałem NIP i mam europejski, bo kupuję często towar poza PL i policzyło mi mimo to 60 euro.
Co do rabatów to na noclegi nalicza, ale już np na śniadania niekoniecznie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#26 PostWysłany: 20 Mar 2017 09:36 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Krajów: 15 / 7.0%
Hmm. Sprawdziłem, że na czynnym płatniku VAT UE cena jest obniżona na 50 EUR. W innym wypadku jest komunikat: "Numer VAT wewnątrzwspólnotowego nieprawidłowy lub nieistniejący. Wprowadzić go ponownie."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#27 PostWysłany: 20 Mar 2017 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
Też tak miałem, ze obniżyło, ale... ostatecznie FV wystawili na 60 euro, i tyle też zabrało z karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#28 PostWysłany: 12 Kwi 2017 23:54 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 383
niebieski
Accor wprowadza promocję na kartę Ibis Business. Do 30 czerwca br za zakup tej karty dostaje się status GOLD i 500 punktów. Informacja z brytyjskiego rynku. Cena karty to 65 funtów. Nie sprawdzałem jak to jest w przypadku Polski. Ja w tamtym roku płaciłem 60 Euro za tę kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#29 PostWysłany: 13 Kwi 2017 00:17 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
linkowałem w głównym
Image
dają 500 pktów (równowartość 10 euro) ale życzą sobie 90 euro za kartę, według załączonej oferty :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#30 PostWysłany: 23 Maj 2017 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 3036
Loty: 554
Kilometry: 1 342 494
Krajów: 47 / 22.0%
niebieski
Kupilam wczoraj te karte na firme, po wpisaniu numeru VAT wyszlo 54 funty. Gold pojawil sie na moim koncie Accor natychmiast i zaraz potem zarezerwowalam dwa hotele. O karcie dowiedzialam sie od kolegi z pracy, on czesto uzywa. Ja ostatnio rzadko nocuje w Accorach, bo mniej wlocze sie po Europie. Karta wazna na rok, status Gold do konca 2018.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#31 PostWysłany: 31 Paź 2017 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1686
niebieski
Jak wygląda w praktyce podawanie nazwiska gościa, kiedy karta jest zakupiona na firmę? Czy z jedną karta mogą nocować różni pracownicy? Pytał mnie o to znajomy, który rozważa od nowego roku kupienie karty, ale jest ich w ramach działalności dwójka (nie zawsze jeżdżą razem) + zdarza się pracownik wysyłany na umowę-zlecenie, któremu firma opłaca nocleg.
@dziabulek?
@Aga_podrozniczka?
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#32 PostWysłany: 31 Paź 2017 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
Ja kupiłem na firmę ale zawsze to ja śpię w hotelu, także trudno mi odpowiedzieć. Ale raczej nie powinno być z tym problemu. Swoją drogą to jeśli chodzi o zniżki na nocleg system często ich nie wyłapuje, nie mówiąc o zniżkach na śniadania itd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
metia uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#33 PostWysłany: 31 Paź 2017 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 3036
Loty: 554
Kilometry: 1 342 494
Krajów: 47 / 22.0%
niebieski
metia napisał(a):
Jak wygląda w praktyce podawanie nazwiska gościa, kiedy karta jest zakupiona na firmę? Czy z jedną karta mogą nocować różni pracownicy? Pytał mnie o to znajomy, który rozważa od nowego roku kupienie karty, ale jest ich w ramach działalności dwójka (nie zawsze jeżdżą razem) + zdarza się pracownik wysyłany na umowę-zlecenie, któremu firma opłaca nocleg.

Jak kupujesz te karte, to podajesz swoj numer w programie lojalnosciowym i to konto dostaje Golda i znizki przy rezerwacji.

Z warunkow karty: "The card is strictly personal and cannot be sold, lent or transferred. The ibis BUSINESS card bears the Member’s name, individual identification number and its expiry date. The card may only be used by the Member whose name features on the card."

https://businesstravel.accorhotels.com/ ... v/ibis.pdf
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#34 PostWysłany: 31 Paź 2017 18:22 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 847
niebieski
Czy ta karta daje profity tylko dla marki ibis czy również dla np. mercure, novotel?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#35 PostWysłany: 31 Paź 2017 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1709
Loty: 101
Kilometry: 94 804
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
dyzio1 napisał(a):
Czy ta karta daje profity tylko dla marki ibis czy również dla np. mercure, novotel?


Ta karta daje Golda, więc poniekąd wszędzie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dyzio1 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#36 PostWysłany: 31 Paź 2017 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
ale zniżki wyłącznie Ibis
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#37 PostWysłany: 26 Gru 2017 14:38 

Rejestracja: 11 Kwi 2017
Posty: 39
Ta płatność 50 Euro to jest przeliczana wg kursu Accora i płacimy ostatecznie w PLN czy w Euro? Bo wtedy to najtaniej wyjdzie mi zapłacić kartą Revolut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#38 PostWysłany: 26 Gru 2017 15:42 

Rejestracja: 25 Lip 2015
Posty: 45
Płatność jest w euro :)


Ostatnio edytowany przez michzak, 27 Gru 2017 08:31, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
Skywalker11 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#39 PostWysłany: 26 Gru 2017 17:48 

Rejestracja: 11 Kwi 2017
Posty: 39
Ok
Dzięki.
A jak jest liczony ten rok Golda? Jeżeli np kupię kartę 15 stycznia to do końca 2018 czy do 15 stycznia 2019? Kiedy najbardziej opłaca się kupić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#40 PostWysłany: 26 Gru 2017 18:16 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2390
złoty
@Skywalker11
Karta kupiona w październiku 2017 dała golda do końca 2018.
Być może kupiona w styczniu 2018 da golda do końca 2019.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group