Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 20 Cze 2014 19:05 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3629
Loty: 793
Kilometry: 1 017 721
Krajów: 72 / 33.6%
platynowy
HH GOLD do marca 2017 roku za 30 $.
Nie potwierdzam jedynie informuję, że jest taka możliwość:

http://www.ebay.com/itm/Upgrade-your-Hilton-Membership-to-HHonors-Gold-Status-Expiry-Date-March-2017-/161316545117?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item258f37225d

a wszystko związane z promocją dla pracowników HP:
http://loyaltylobby.com/2014/06/20/extended-hilton-hhonors-complimentary-gold-status-until-032016-or-2017-requires-hp-email-address/

może nie dla samych pracowników co do ludzi mających dostęp do maila firmowego HP:>
Pewnie informatycy z HP (i nie tylko) zwietrzyli niezły interes:)

Co o tym sądzicie i jak się to może potoczyć??:>

EDIT: Teraz przeszukalem ebay-a i tam są lepsze kwiatki:>
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XHHonors+Gold&_nkw=HHonors+Gold&_sacat=0&_from=R40

EDIT:
potwierdzam, zakup na ebay-u działa bez problemu,
w kilka godzin dziewczyna dostała upgrade do złotego statusu (ze srebnego) ważny do 03/2017,
zobaczymy czy faktycznie tak będzie, jak nagle przybędzie goldów a co drugi bedzie pracownikiem HP :>

Załącznik:
hhg.jpg
hhg.jpg [ 82.33 KiB | Obejrzany 8565 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
#2 PostWysłany: 23 Cze 2014 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1709
Loty: 101
Kilometry: 94 804
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
Nieźle. Nawet oferują Goldy do 2021 roku :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#3 PostWysłany: 23 Cze 2014 21:03 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 906
niebieski
To może wypowie się osoba która golda posiada? Jakie są realne przywileje?
Oferta ciekawa pod warunkiem, że Hilton "przyzwoicie" traktuje złotka. Pare dolców zalega na koncie więc może bym się na to skusił.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#4 PostWysłany: 23 Cze 2014 21:11 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
Ja mam golda i ostatnio spalem w hiltonie Manchester airport.
Pokoj mialem najtanszy, dostalem upgrade do delux, 2 vouchery na sniadanie, 2 vouchery na drinka barowego. W Pokoju były 4 butelki wody, słoiczek pysznych orzeszków i 2 czekoladki. Nie potrzebowalem wczesnego i poznego check-inu.
Jak masz golda to sniadanie jest normą do 2 osob na pokoj.

Edit: jest watek gdzie podawane sa przywileje wynikajace ze statusu w konkretnych hotelach.
Góra
 Profil Relacje PM off
07_Zgłoś.Się lubi ten post.
 
      
Offline
#5 PostWysłany: 23 Cze 2014 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12594
HON fly4free
pawi napisał(a):
Nieźle. Nawet oferują Goldy do 2021 roku :)


Może to studenci, którzy chcą dorobić :)
Wystarczy, że masz znajomego w którejś z uczelni pod poniższym linkiem, który użyczy ci na chwilę adres email w domenie uczelni i masz golda np. do 2020 roku

http://loyaltylobby.com/2014/06/23/last ... -targeted/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#6 PostWysłany: 23 Cze 2014 22:24 

Rejestracja: 15 Paź 2011
Posty: 518
niebieski
Jakiś czas temu można było taki status zrobić bez problemu w sieci anonimowej ;) bez posiadania jakiegokolwiek statusu, widać że biznes przeniósł się na ebay :)
_________________
Nikt nie wierzy w kapitał ludzki bardziej niż handlarze żywym towarem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#7 PostWysłany: 23 Cze 2014 22:27 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3629
Loty: 793
Kilometry: 1 017 721
Krajów: 72 / 33.6%
platynowy
He, ciekawe co z tym zrobi HH, nie chce mi się wierzyć, że nie wiedzą, że ich złotem handluje się na ebay-u:>
Żeby tylko nie było jakiejś dewaluacji przywilei, wskutek przypływu wiecznych studentów, pracowników HP i innych tym podobnych:>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8 PostWysłany: 25 Cze 2014 11:25 

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 19
Potwierdzam, że działa chociaż po wykupieniu opcji do 2021 widnieje mi karta do 2020. Zobaczymy co będzie na karcie, która przyjdzie.

EDIT: Sprzedający napisał, że jest to normalne i na karcie plastikowej powinno być 3/2021. Zobaczymy za ok 5 tygodni...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#9 PostWysłany: 26 Cze 2014 18:03 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3629
Loty: 793
Kilometry: 1 017 721
Krajów: 72 / 33.6%
platynowy
Małe info od LL w sprawie zakupu złotych statusów na ebay-u:

http://loyaltylobby.com/2014/06/26/reader-question-buying-hilton-hhonors-gold-status-from-ebay/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#10 PostWysłany: 26 Cze 2014 18:15 

Artykuł jak artykuł, ale wpisy pod nim nie pozostawiają wątpliwości co do dalszego biegu spawy ze strony HH.
Góra
 PM off  
      
Offline
#11 PostWysłany: 27 Cze 2014 17:52 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 206
Loty: 96
Kilometry: 142 200
Krajów: 23 / 10.8%
niebieski
A jakby tak kupić i od razu zrobić Status Match na resztę ofert?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#12 PostWysłany: 27 Cze 2014 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3081
Loty: 249
Kilometry: 415 497
Krajów: 38 / 17.8%
srebrny
Status Match możesz zwykle robić tylko raz, więc nie wiem czy warto tak atakować inne programy goldem.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#13 PostWysłany: 27 Cze 2014 18:46 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 348
niebieski
A czy ktoś kupił i mu nie zdowngrade'owali?

Mam w sumie legalnie uzyskany silver, ale przywileje są nieporównywalnie mniejsze niż Golda...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#14 PostWysłany: 27 Cze 2014 19:03 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 206
Loty: 96
Kilometry: 142 200
Krajów: 23 / 10.8%
niebieski
@zbyhu, tylko Golda z HH się raczej nikt nie czepia i to jest dobry punkt wyjściowy IMHO jak ci zależy na innych klubach.

Ale jak się mylę, to mnie poprawcie. Bo zasadniczo to bardzo świeży jestem w tym wszystkim ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#15 PostWysłany: 27 Cze 2014 20:49 

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 19
mkdabr napisał(a):
A czy ktoś kupił i mu nie zdowngrade'owali?

Mam w sumie legalnie uzyskany silver, ale przywileje są nieporównywalnie mniejsze niż Golda...



Narazie wszystko działa.. Co prawda dopiero kilka dni. Też miałem silvera, ale gold już daje coś realnego...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#16 PostWysłany: 27 Cze 2014 21:33 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1723
niebieski
Maxis napisał(a):
mkdabr napisał(a):
A czy ktoś kupił i mu nie zdowngrade'owali?

Mam w sumie legalnie uzyskany silver, ale przywileje są nieporównywalnie mniejsze niż Golda...



Narazie wszystko działa.. Co prawda dopiero kilka dni. Też miałem silvera, ale gold już daje coś realnego...



ja jutro jadę na na noc na "kupinego" golda.. zobaczymy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#17 PostWysłany: 28 Cze 2014 15:32 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 535
niebieski
ja przetestuje za tydzien we Frankfurcie - w sumie to da mi tylko darmowy internet. Reszte mam w standardzie pokoju..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#18 PostWysłany: 28 Cze 2014 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1709
Loty: 101
Kilometry: 94 804
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
manio napisał(a):
ja przetestuje za tydzien we Frankfurcie - w sumie to da mi tylko darmowy internet. Reszte mam w standardzie pokoju..

Może jakiś upg do super apartamentu? Chyba, że taki masz zamówiony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#19 PostWysłany: 28 Cze 2014 16:08 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 535
niebieski
pawi napisał(a):
manio napisał(a):
ja przetestuje za tydzien we Frankfurcie - w sumie to da mi tylko darmowy internet. Reszte mam w standardzie pokoju..

Może jakiś upg do super apartamentu? Chyba, że taki masz zamówiony.



mam wlasnie z wczorajszej "promocji" suite apartament... wiec jedynie co gold moze mi dac bezplatne wifi w pokoju.

Ale w sierpniu mam w Gdansku Hilton oraz we wrzesniu Garden w Krakowie... tam moze uda sie cos ugrac.
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
 
      
Offline
#20 PostWysłany: 28 Cze 2014 16:43 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
niebieski
W krakowie pokoje takie samę, będzie śniadanie i snacks. Hilton w Gdańsku nie ma EL, pokój z widokiem będzie i powitanie:)
Góra
 Profil Relacje PM off
manio lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group