Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do rejestracji: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 851585206C


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1401 PostWysłany: 09 Mar 2018 17:26 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 847
niebieski
2000 punktów Accor to 40 euro, więc trochę więcej niż 39 PLN. U mnie najmniejsza ilość punktów jaką można przelać z e-rewards na Accor to chyba 275 (odpowiada 2000 punktów e-rewards).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1402 PostWysłany: 09 Mar 2018 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
https://www.clubopinions.com/en

zapisz się tu naklep ze 3 ankiety i po sprawie ;)
na większe zdobycze jest to jednak bez sensu strasznie upierdliwe są ankiety ( wysypują się na samym końcu bez punktów itp)
Góra
 Profil Relacje PM off
liver87 lubi ten post.
liver87 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1403 PostWysłany: 09 Mar 2018 17:45 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
liver87 napisał(a):
Założyłem sobie konto na e-rewards przy pomocy british airways i łudziłem się, że wpadnie mi choć jedna ankieta i przeleje sobie punkty na accor ale z Waszych wpisów widzę, że to nie wypali. Czy dobrze rozumiem, że obecnie dostępny jest tylko Avios i BA i na accor nie ma co liczyć?

Moja sytuacja wygląda tak, że punkty przepadają mi 14 kwietnia 2018, mam ich 1927 i chciałem dozbierać do 2000 i przelać na Miles & More.
Na statusie w accor mi nie zależy, ponieważ od dłuższego czasu mają mały wybór i mało atrakcyjne ceny :(

Czy ma ktoś pomysł co jeszcze mogę zrobić aby zdobyć te powiedzmy 100 punktów? Oczywiście oprócz rezerwacji noclegu.
Rozważałem kupno noclegu ale te najtańsze noclegi nie dają punktów tylko przedłużają termin, więc za rok miałbym taki sam problem. No i te 2000 jest chyba mniej warte niż 39zł
A może ktoś byłby tak miły i odpalił mi 100 punktów z tych ankiet?


2000 punktów to 40euro więc więcej ni z 39zł, i ska ci się wzięło 39zł? bo jeśli z ibis budget to one nie uczestniczą w leclub
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1404 PostWysłany: 09 Mar 2018 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 661
Loty: 256
Kilometry: 586 467
Krajów: 51 / 23.8%
niebieski
@chester0 czy w tym przypadku w ClubOpinions trzeba mieć inne IP niż PL czy normalnie można się zpaisać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1405 PostWysłany: 09 Mar 2018 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
Zdecydowanie inne i do tego jakiś dobry VPN bo oni są bardzo wyczuleni w tej kwestii
Góra
 Profil Relacje PM off
travelerka uważa post za pomocny.
 
      
Online
 Temat postu: Re: E-rewards
#1406 PostWysłany: 09 Mar 2018 21:50 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5667
srebrny
Chester0 a jakiego vpn-a na Niemcy używasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1407 PostWysłany: 09 Mar 2018 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
@michcioj - ogólnie używam cyberghost - jak dotychczas mnie nie zawiódł
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
Online
 Temat postu: Re: E-rewards
#1408 PostWysłany: 10 Mar 2018 00:23 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5667
srebrny
Dzięki - ale wersji płatnej czy bezpłatnej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1409 PostWysłany: 12 Mar 2018 13:05 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 280
Loty: 2
Kilometry: 3 632
Krajów: 3 / 1.4%
niebieski
To become a member of ClubOpinions you must be a resident of United States of America.

i dziękuję
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1410 PostWysłany: 12 Mar 2018 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
@michcioj miałem w wersji płatnej licencja mi się skończyła i teraz jadę na zwykłej też jest ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1411 PostWysłany: 12 Mar 2018 19:44 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3790
srebrny
na stronie ponizej mozna kupic vpn na 3 lata, z kodem MMSAVE wychodzi za 12$. testowalem wczesniej wersje darmowa i dzialal.

https://stacksocial.com/sales/3-year-windscribe-vpn
Góra
 Profil Relacje PM off
J.1 lubi ten post.
J.1 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1412 PostWysłany: 14 Mar 2018 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1722
Loty: 119
Kilometry: 173 776
Krajów: 29 / 13.6%
srebrny
wpadły Wam dzisiaj punkty na accora?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1413 PostWysłany: 14 Mar 2018 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1169
Loty: 495
Kilometry: 511 304
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
Niestety nie :/
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1414 PostWysłany: 14 Mar 2018 11:55 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1382
Loty: 312
Kilometry: 554 974
Krajów: 54 / 25.2%
srebrny
Dla mnie z poprzedniej środy jeszcze nie wpadły mam nadzieje ze w tym tygodniu coś spłynie

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1415 PostWysłany: 14 Mar 2018 13:49 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 14
heniek napisał(a):
2000 punktów to 40euro więc więcej ni z 39zł, i ska ci się wzięło 39zł? bo jeśli z ibis budget to one nie uczestniczą w leclub


Cenę 39zł wziąłem z maila, którego dostałem od accor ale jak potem wszedłem na ich stronę i wybrałem wszystkie hotele w PL i sortowanie po cenie to najtańszy chyba był we Wrocławiu za 59zł ale nie pamiętam dla jakiej daty.
Teraz na 3 kwietnia znajduje mi 3 hotele za 59zł (2 we Wrocławiu i 1 w Katowicach) ale bez punktów accor.
Najtańszy z punktami to Częstochowa za 66zł.

Czy jak się kupi nocleg a fizycznie się tam nie zjawi to są z tego jakieś nieprzyjemności? Punkty accor doliczane są normalnie?

Dzięki chester0 :)
Póki co wypełniłem kilka ankiet na clubopinions i czekam aż wpadną punkty.

Jakby ktoś potrzebował podpowiedzi to testowałem cyberghosta ale aby zmienić serwer na US od razu prosił o zakup wersji premium, więc odpuściłem go sobie. W zasadzie to jak czytałem usługa VPN rzadko kiedy jest bezpłatna. Myślałem, że będę miał chociaż kilka dni darmowych.

Znalazłem fajny artykuł https://www.spidersweb.pl/2014/03/jak-k ... alnie.html

Skuteczny i darmowy okazał się dodatek do chroma "Hola". Nawet na moje-ip.eu pokazuje lokalizację gdzieś w arizonie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1416 PostWysłany: 14 Mar 2018 14:57 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1161
Loty: 72
Kilometry: 100 193
Krajów: 14 / 6.5%
niebieski
Nie chcę Ciebie zmartwić. To, że pokazuje daną lokalizację nie musi oznaczać, że to w serwisie przejdzie. Bardzo możliwe, że wykryją ;(

Ja od siebie mogę polecić Tunnel Bear - 500MB darmowego pakietu miesięcznie. Za puszczenie Tweeta o tym dodadzą dodatkowo 1GB (jak dobrze pamiętam). ;)
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1417 PostWysłany: 14 Mar 2018 15:22 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 14
Zobaczymy za jakiś czas, dam znać czy się udało. Póki co wszystko wygląda dobrze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1418 PostWysłany: 14 Mar 2018 15:44 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1161
Loty: 72
Kilometry: 100 193
Krajów: 14 / 6.5%
niebieski
W co teraz warto "inwestować"? Wcześniej cisnąłem do Accora, ale skoro już nie można statusu na tym ugrać to zastanawiam się czy nie zmienić czasem.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1419 PostWysłany: 14 Mar 2018 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
Najlepiej HH
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1420 PostWysłany: 14 Mar 2018 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2360
Loty: 129
Kilometry: 229 054
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Tylko pamiętać że przelew raz na 60 dni

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group