Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do rejestracji: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 851585206C


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1341 PostWysłany: 07 Sty 2018 15:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
U mnie również, jest ze 2-3 razy mniej ankiet niż wcześniej
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1342 PostWysłany: 07 Sty 2018 15:34 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1904
Loty: 816
Kilometry: 1 452 160
Krajów: 86 / 40.2%
srebrny
a ja mam odpowiednią ilość ale większość się 'wywala' w trakcie :evil:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1343 PostWysłany: 08 Sty 2018 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1436
Loty: 430
Kilometry: 519 314
Krajów: 48 / 22.4%
niebieski
27.12 przyszła do mnie ostatnia ankieta. Klikając we wcześniejsze maile czasami coś się trafi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1344 PostWysłany: 08 Sty 2018 07:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 92
Kilometry: 166 669
Krajów: 21 / 9.8%
niebieski
U mnie jest całkiem nieźle ;)
Załącznik:
e-R.jpg
e-R.jpg [ 55.86 KiB | Obejrzany 1872 razy ]
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1345 PostWysłany: 08 Sty 2018 18:11 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 428
niebieski
A czy ktoś z Was wymieniał punkty rewards na voucher NationalExpress.? Za ok 7700 punktów jest voucher na 20 funtów. A ja akurat będę jechać z Luton do Londynu i tak kombinuję... Cwiczyliście to w praktyce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1346 PostWysłany: 08 Sty 2018 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
@asiasz jak przećwiczysz to daj znać, może też spróbowałbym bo w marcu będę robił kurs na Luton :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1347 PostWysłany: 08 Sty 2018 18:26 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 428
niebieski
Jeśli przećwiczę to dam znać oczywiście, ale ja też dopiero w marcu lecę :-) Może ktoś, coś tutaj? :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1348 PostWysłany: 08 Sty 2018 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
kamo375 napisał(a):
@asiasz jak przećwiczysz to daj znać, może też spróbowałbym bo w marcu będę robił kurs na Luton :)


Jest sens przy easybusach od 4GBT rt gdzie jedziesz właśnie NE ?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
kamo375 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1349 PostWysłany: 08 Sty 2018 18:46 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 428
niebieski
Jakbym miała taką cenę, to by było bez sensu :-). Ale ja też w 4 osoby i już ceny też się robią wyższe. W tych datach i godzinach, które sprawdzałam to dla mnie było coś koło 40 funtów RT więc jakbym mogła zbić połowę, to bym była zadowolona :-).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1350 PostWysłany: 08 Sty 2018 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
Ja wymieniałem w zeszłym roku dostajesz nr vouchera oraz security number ( dobrze jest sobie zrobić print screen) i wpisujesz je przy zakupie biletów przez stronę (ja kupowałem LHR-LTN bezpośredni) one są ważne do 31.12.2020r.
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa1 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1351 PostWysłany: 08 Sty 2018 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 1039
Loty: 26
Kilometry: 70 255
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Trochę nie w temacie ale właśnie ruszyła sprzedaż biletów na national express
1 million krzesełek po £5

https://beta.nationalexpress.com/en/off ... ch-tickets

Więc punkciki erewards może nie będą wam potrzebne ?!
Góra
 Profil Relacje PM off
gdanszczanka76 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1352 PostWysłany: 10 Sty 2018 08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1722
Loty: 119
Kilometry: 173 776
Krajów: 29 / 13.6%
srebrny
Wpadły dzisiaj punkty z accora?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1353 PostWysłany: 10 Sty 2018 08:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
epikie uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1354 PostWysłany: 10 Sty 2018 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1174
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Krajów: 29 / 13.6%
niebieski
Czy w tej chwili jest jeszcze jakaś opcja na rejestrację konta z opcją na Accor?

Założyłem e-rewards z linka Aviosa, ale przy wymianie widzę tylko opcję Avios. Ktoś coś?
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1355 PostWysłany: 10 Sty 2018 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
Obecnie raczej tylko Avios/BA. Nic innego nie widziałem od kilku miesięcy
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1356 PostWysłany: 10 Sty 2018 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Nie ma nic od końca wakacji. Na HH nie liczyłbym już w ogóle z uwagi na restrykcje jakie nałożyli na obecne konta. Accorowych nie ma już do maja/czerwca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1357 PostWysłany: 15 Sty 2018 11:08 

Rejestracja: 11 Kwi 2017
Posty: 39
Zmienił mi się dzisiaj nr karty Accor w związku z przejściem z Silver na Gold (karta Ibis Business).
W czwartek przelałem punkty z E-rewards na konto Silver. Dzisiaj mi się zmienił numer karty. Czy dojdą na tą nową kartę? Miał ktoś taką sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1358 PostWysłany: 15 Sty 2018 11:09 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Dojdą
Góra
 Profil Relacje PM off
Skywalker11 lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1359 PostWysłany: 16 Sty 2018 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1242
Loty: 42
Kilometry: 72 437
Krajów: 14 / 6.5%
srebrny
Dziś 1250 punktów do wyrwania na kontach brytyjskich jeśli ktoś jest executive firmy IT zatrudniającej około 1000 osób i zajmuje się nadzorowaniem spraw związanych z chmurami i wirtualizacją (AWS, VMWare, te klimaty). Jak nie to popytajcie kogoś z domostwa, może akurat mieszkacie z kimś takim, naawet o tym nie wiedząc :D
_________________
Zawsze odkupię zbędne JPY.
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1360 PostWysłany: 16 Sty 2018 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 1039
Loty: 26
Kilometry: 70 255
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Akurat mieszkam sam ale przyznam że najlepiej idą mi ankiety takie w których nie mam zielonego pojęcia o co chodzi ???
Góra
 Profil Relacje PM off
gdanszczanka76 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group