Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do rejestracji: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 851585206C


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#701 PostWysłany: 13 Gru 2016 19:36 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Z klikania w maile pozwala w zależności od dnia do 2-3 ankiet dziennie ( 800-1000 pkt łącznie) co daje te 6-8 tys w tydzień więc da radę ogarnąć spora pulę jak się dobrze zewrze poślady.

Co zauważylem to warto próbować machnąc ankietke z rana i wieczora.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
ane.wald uważa post za pomocny.
 
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#702 PostWysłany: 13 Gru 2016 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2402
Loty: 276
Kilometry: 521 456
Krajów: 64 / 29.9%
srebrny
Za sama rejestracje coś jest ? Jaki jest czas oczekiwania na punkty ? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#703 PostWysłany: 13 Gru 2016 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
Za zrobienie pierwszej ankiety jest 250 pkt powitalnych , można jej nawet nie robić byle się naliczyło te 25 czy 50 pkt e-rewards za próbe, jak tylko zobaczysz jakieś punkty wchodzisz w zakładkę rewards i tam w accor będzie możliwość przelania tych powitalnych - tak jak już pisano czas przesyłu to z reguły maks tydzień ( noc z wtorku na środę) ale zdarzają się poślizgi - kiedyś czekałem 3 tygodnie
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
martaa1 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#704 PostWysłany: 13 Gru 2016 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2402
Loty: 276
Kilometry: 521 456
Krajów: 64 / 29.9%
srebrny
Rozumiem, Automatycznie punkty są przesyłane ? Czy trzeba gdzieś klkac ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#705 PostWysłany: 13 Gru 2016 21:27 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2292
Loty: 44
Kilometry: 65 890
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
chester0 napisał(a):
wchodzisz w zakładkę rewards i tam w accor będzie możliwość przelania tych powitalnych - tak jak już pisano czas przesyłu to z reguły maks tydzień ( noc z wtorku na środę) ale zdarzają się poślizgi - kiedyś czekałem 3 tygodnie

Minimum zaangażowania w czytaniu
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#706 PostWysłany: 13 Gru 2016 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2402
Loty: 276
Kilometry: 521 456
Krajów: 64 / 29.9%
srebrny
Nie doczytałem. Ale dzięki !

-- 13 Gru 2016 21:29 --

Nie doczytałem. Ale dzięki !
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#707 PostWysłany: 13 Gru 2016 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
tak jak napisałem w zakładce rewards będziesz miał accor tam szukasz 250 points free i klikasz pojawia się pole na wpisanie nr karty accor i hasła do e-rewards, póżniej potwierdzasz dane i adres klikasz submit i sprawdzasz na koncie accor rano w najbliższą środę po zleceniu przelania czy już są ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
prrorok1 lubi ten post.
prrorok1 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#708 PostWysłany: 13 Gru 2016 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2402
Loty: 276
Kilometry: 521 456
Krajów: 64 / 29.9%
srebrny
Dobra mam... Ale gapa jestem :-D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#709 PostWysłany: 14 Gru 2016 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1154
Loty: 286
Kilometry: 546 066
Krajów: 46 / 21.5%
niebieski
Czy można w jakis sposób wymieniać punkty na różne nagrody, rejestrowałem się z avios, a odbierac je mogę raz na 30 dni. Można dopisać jeszcze accor do konta czy tylko na jedno można zbierać??
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#710 PostWysłany: 14 Gru 2016 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1324
Loty: 392
Kilometry: 539 554
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
@‌juggler5‌ Można z jednego konta e-rewards przelewać do różnych programów lojalnościowych. W teorii nie powinno się przelewać z różnych kont e-rewards na jedno konto np. accora.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#711 PostWysłany: 14 Gru 2016 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1154
Loty: 286
Kilometry: 546 066
Krajów: 46 / 21.5%
niebieski
@‌Szyn3k‌ w nagrodach mam tylko avios.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#712 PostWysłany: 14 Gru 2016 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1324
Loty: 392
Kilometry: 539 554
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
A to w takim wypadku nic nie zrobisz, możesz tylko avios. Zarejestruj się z innego linka, przy rejestracji w dolnej ramce masz pokazanych partnerów.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Szyn3k, 14 Gru 2016 15:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#713 PostWysłany: 14 Gru 2016 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
Jak się zarejestrowałeś z avios to na to konto nic innego nie możesz zamienić. Najlepiej rejestrować się z accora - wtedy jest spory wybór.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#714 PostWysłany: 14 Gru 2016 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1324
Loty: 392
Kilometry: 539 554
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
http://pointshogger.boardingarea.com/e- ... n-bonuses/

Nie wszystkie działają.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#715 PostWysłany: 14 Gru 2016 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1154
Loty: 286
Kilometry: 546 066
Krajów: 46 / 21.5%
niebieski
Czyli założyć nowe konto z linka z góry i wtedy bedzie możliwość przelewania na różne programy??
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#716 PostWysłany: 14 Gru 2016 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
Dokładnie tak , zobacz jeszcze jakie są możliwości wymiany punktów - accor ma sam siebie i praktycznie wszystkie linie lotnicze. Nie będziesz miał więc możliwości wymienić np. na Hilton czy IHG
Góra
 Profil Relacje PM off
prrorok1 lubi ten post.
prrorok1 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#717 PostWysłany: 15 Gru 2016 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 397
Loty: 372
Kilometry: 907 939
Krajów: 60 / 28.0%
niebieski
Jak sobie poradzić z tym komunikatem. Próbowałem w ustawieniach, ale ciągle zamiast ankiet dostaję taką informację. Image

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#718 PostWysłany: 15 Gru 2016 18:43 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 4349
złoty
Ja ostatnio dostaję szału z e-rewards (zbieram punkty Avios). Kiedyś odpadało się z ankiety w 2-3 pytaniu jeśli system nie zakwalifikował. Teraz można przejść i ponad 50% i system wywala że już mają określoną ilość osób z danymi cechami i się nie kwalifikuję. Czasami 15-20min w plecy.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#719 PostWysłany: 15 Gru 2016 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
U mnie od trzech dni na jedym koncie to samo :/

savoj napisał(a):
Jak sobie poradzić z tym komunikatem. Próbowałem w ustawieniach, ale ciągle zamiast ankiet dostaję taką informację. Image

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#720 PostWysłany: 17 Gru 2016 23:49 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2292
Loty: 44
Kilometry: 65 890
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
gruby_inversia napisał(a):
1 k pkt accor bardzo ciężkie do wykonania...

Zmieniam zdanie. Od środy do dzisiaj nastukalem 6k pkt wymiennych na 1k accor wiec jak najbardziej wykonalne
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group