Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do rejestracji: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 851585206C


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#721 PostWysłany: 18 Gru 2016 12:10 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5664
srebrny
na jednym koncie nastukales 6k punktow w tydzien ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#722 PostWysłany: 18 Gru 2016 12:20 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9540
srebrny
Wykonalne bez problemu. Czasami nawet w 3, 4 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#723 PostWysłany: 18 Gru 2016 12:22 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Oczywiście

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#724 PostWysłany: 18 Gru 2016 12:42 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2292
Loty: 44
Kilometry: 65 890
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
Tak na jednym koncie. Sam byłem zdziwiony. Od roku nie uzywalem e-revards
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#725 PostWysłany: 18 Gru 2016 12:49 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 280
Loty: 2
Kilometry: 3 632
Krajów: 3 / 1.4%
niebieski
wczoraj nastukałam 1100 więc mysle ze sie da
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#726 PostWysłany: 18 Gru 2016 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1174
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Krajów: 29 / 13.6%
niebieski
Oczywiście, że się da - w szczególności na amerykańskich kontach. Przy sprzyjających wiatrach 4-5 dni.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#727 PostWysłany: 18 Gru 2016 22:39 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
niebieski
Czy moze ktos pomoc nowicjuszowi w e-rewards? Jak lub jaki oprogramowaniem uzyskac amerykanskie ip ktorego nie zbanuja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#728 PostWysłany: 19 Gru 2016 00:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 745
niebieski
Nie kombinuj w ogóle z ip. Z powodzeniem można wypełniać ankiety z polskiego IP

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#729 PostWysłany: 19 Gru 2016 02:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Z naszego ip amerykański nie działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#730 PostWysłany: 19 Gru 2016 03:33 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Z polskiego IP da radę tylko na e-rewards.co.uk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#731 PostWysłany: 19 Gru 2016 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
Polecam cyberghost obecnie jest jakieś promo na wersje płatną, choć ta darmowa też da radę. Co do banowania obstawiam że nie chodzi o IP. Poczytaj na FT ten wątek amerykanom co nie wyjeżdżali z kraju też banowali.
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa1 lubi ten post.
martaa1 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#732 PostWysłany: 21 Gru 2016 16:16 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1904
Loty: 816
Kilometry: 1 452 160
Krajów: 86 / 40.2%
srebrny
Do tej pory nie miałem żadnych problemów z lokalizacją w wersji UK, ale dziś pojawia się mi komunikat o złej lokalizacji, będąc w PL. W międzyczasie byłem poza PL, ale nauczony własnym doświadczeniem nie rozwiązywałem ankiet bo zawsze wywalało błąd. Mieliście taką sytuację?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#733 PostWysłany: 22 Gru 2016 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1712
srebrny
Kilka dni temu mi też przyblokowało konto, z którego korzystałem prawie dwa lata bez żadnych przeszkód (bez VPN).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#734 PostWysłany: 22 Gru 2016 14:05 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1904
Loty: 816
Kilometry: 1 452 160
Krajów: 86 / 40.2%
srebrny
coś się zmieniło od tego czasu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#735 PostWysłany: 22 Gru 2016 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1712
srebrny
@‌OSK‌
O co konkretnie pytasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#736 PostWysłany: 22 Gru 2016 14:47 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1904
Loty: 816
Kilometry: 1 452 160
Krajów: 86 / 40.2%
srebrny
Czy znalazłeś jakich sposób na odblokowanie, ewentualnie czy zaczęło wszystko działać? Zdarzały się tu podobno takie przypadki. U mnie nawet płatny Cyberghost nie działa. Dziwne bo mam tylko jedno konto na UK i ban?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#737 PostWysłany: 22 Gru 2016 14:58 

Rejestracja: 22 Kwi 2014
Posty: 52
Loty: 115
Kilometry: 113 271
Krajów: 19 / 8.9%
U mnie sytuacja taka - konto używane od około 1,5 roku, bez żadnych VPN ani innych takich rzeczy, średnio miesięcznie robiłem 12 000 pkt E-rewards. Około 3 tygodnie temu ankiety przestały działać, ciągle ładowało się wyszukiwanie po kliknięciu w link z maila, a przycisk na stronie głównej wygaszony (szary). Od kilku dni znowu ankiety działają bez problemu, po staremu. Nie robiłem nic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#738 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5206
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
zalozylem konto logowanie GB ip zylo mniej wiecej tyle ile mucha owocowka i zablokowane
zalozylem kolejne konto logowanie z dowolnego ip zylo patrz wyzej

obecnie na kazde z nich ponownie moge sie logowac na jak dlugo nie wiem
zabawa dla cierpliwych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#739 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1712
srebrny
OSK napisał(a):
Czy znalazłeś jakich sposób na odblokowanie, ewentualnie czy zaczęło wszystko działać? Zdarzały się tu podobno takie przypadki. U mnie nawet płatny Cyberghost nie działa. Dziwne bo mam tylko jedno konto na UK i ban?


Jak już dostaniesz bana to chyba przepadło i nawet z poprawnym IP już nie zadziała. Trzeba zakładać nowe konto. Mnie akurat zablokowali po przelaniu punktów do Accora, więc na straty poszło tylko 1000 pkt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#740 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:47 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Przelać punkty po banie idzie jeszcze zrobić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group