Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5084 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#5041 PostWysłany: 03 Sty 2026 15:24 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10218
HON fly4free
Jeśli ktoś nie potrafi, z tych czy innych względów, przedłużyć D i co chwile korzysta z SC czy FT, to znaczy, że też zbyt dużo w praktyce nie zatrzymuje się w hotelach H, więc nie będzie robił tłoku w EL, które z resztą są tylko w wybranych hotelach i to raczej tych droższych niż tańszych. Przecież duża liczba D w Hamptonach, Tru czy HGI nie robi nikomu żadnej różnicy. To jest tak samo, jak z tymi SEN czy innymi statusami z S/M - żeby bywać w poczekalniach (i robić ten tłok) trzeba potem regularnie latać...
Góra
 Profil Relacje PM off
zosieeek lubi ten post.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#5042 PostWysłany: 03 Sty 2026 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
@zosieeek z tego co rozumiem to 80 lub 40 pobytow + 18 tys



Starting January 1, 2026, earn Diamond Reserve with 80 nights or 40 stays, plus $18,000 USD in eligible spend
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5043 PostWysłany: 03 Sty 2026 15:59 

Rejestracja: 05 Sty 2020
Posty: 60
Dokładnie o tym napisałem, dla Reserve oprócz progu ilości nocy/pobytów wymagany jest bezwględnie próg wydania k $. Tego nie ma przy aktualnie niższych statusach.


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 03 Sty 2026 16:03, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5044 PostWysłany: 03 Sty 2026 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
Ja to interpretowałem inaczej czyli
80 nocy lub 40 pobytów ale wtedy jest jeszcze kryterium finansowe. Czyli samymi pobytami nie można zrobić, ale samymi noclegami już owszem.
Ale może wypowie się ktoś kto o to walczy i mocniej się zagłębiał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MTalma lubi ten post.
 
      
Offline
#5045 PostWysłany: 03 Sty 2026 18:10 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10218
HON fly4free
@dziabulek: musisz zrobić wymagane noclegi / pobyty ORAZ wydać min. 18 k $ rocznie (i to licząc bez podatków).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5046 PostWysłany: 04 Sty 2026 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
No to biorac pod uwage ilosc wymagan ten najwyzszy D w Polsce czy nawet szerzej w Europie nie bedzie jakos czesto widywany. To atut dla standardowych D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Darek M. lubi ten post.
 
      
Offline
#5047 PostWysłany: 04 Sty 2026 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Owszem, natomiast zmniejszenie wymagań dla Diamonda spowoduje zwiększenie liczby posiadaczy tego statusu co już działa na minus :)

Nie mniej dla mnie to może i lepiej bo planuję więcej nocek spędzić w Accorze w tym roku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5048 PostWysłany: 04 Sty 2026 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
Udaje Ci sie miec wysoki status w obu programach?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5049 PostWysłany: 04 Sty 2026 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
Ale o czym tutaj.. przy ponad 100 nockach to mozna zrobić najwyższy status w 3-4 programach...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5050 PostWysłany: 04 Sty 2026 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Aż tylu nocy to ja nie mam. W Accor status mam dzięki All Signature i kilku płatnym pobytom, a w Hilton Honors męczę te 30 pobytów rocznie. Są tu na forum posiadacze statusów w większej liczbie sieci
Wcześniej przez 2-3 lata się udało przedłużać status bez spełniania warunku (czasy Covid).
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek lubi ten post.
 
      
Offline
#5051 PostWysłany: 04 Sty 2026 18:16 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 328
niebieski
Podobnie mam jak @Darek M. Udało mi się w 2025 zrobić Platynę w Accorze bo planuję Azję w tym roku, ale stało się to kosztem Hiltona, gdzie straciłem D
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek lubi ten post.
 
      
Offline
#5052 PostWysłany: 05 Sty 2026 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
Zmienili w apce wygląd. Czytelnie widać ile brakuje parametrów do wyższego statusu lub utrzymania obecnego. Zmiana na plus. I faktycznie potwierdza się, że nie tylko 80 nocy ale i limit 18 tys $
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#5053 PostWysłany: 05 Sty 2026 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8098
platynowy
A u mnie (Huawei z tych jeszcze na Androidzie) niespodzianka taka, że aplikacji HH już nie uruchomię :(

EDIT: choć - póki co - stara wersja jeszcze działa.


Ostatnio edytowany przez tropikey, 05 Sty 2026 17:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5054 PostWysłany: 05 Sty 2026 16:25 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2292
Loty: 44
Kilometry: 65 890
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
Jak ktoś jeździ służbowo to nie ma tragedii +/-200 euro za noc, jeśli wykona się ich 80 to i tak mniej więcej średnia europejska półka cenowa. Szkoda, że nie zrobili tego w zeszłym roku to mógłbym powalczyć.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
MTalma lubi ten post.
 
      
Offline
#5055 PostWysłany: 05 Sty 2026 18:53 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 328
niebieski
@gruby_inversia
Mówisz, że nie ma tragedii? Dwa pobyty mam w tym roku na łączną kwotę 179 USD. Słabo to wygląda w aplikacji :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5056 PostWysłany: 05 Sty 2026 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 3677
HON fly4free
gruby_inversia napisał(a):
Jak ktoś jeździ służbowo to nie ma tragedii +/-200 euro za noc, jeśli wykona się ich 80 to i tak mniej więcej średnia europejska półka cenowa. Szkoda, że nie zrobili tego w zeszłym roku to mógłbym powalczyć.
Gratuluję pracodawcy dla którego 800 PLN za noc i 80 noclegów w roku to standardowe stawki i ilości.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#5057 PostWysłany: 05 Sty 2026 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
Mi za to apka policzyła 2 noclegi extra w tym roku i mam na start 7 (powinno być 5).

@Garmond może sam sobie jest szefem więc nie musi się z nikim konsultować w sprawie wydanej kasy, a wyjazdy są nadal służbowe skoro załatwia sprawy firmy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5058 PostWysłany: 07 Sty 2026 10:13 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2292
Loty: 44
Kilometry: 65 890
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
Stawki są z rozporządzenia, a pracodawcą jest nasza cudowna Polska.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5059 PostWysłany: 07 Sty 2026 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
Obecnie po zmianach jest tak, że po 40 noclegach otrzymujemy 40 tys punktów. I potem co 10 nocy kolejne 10 tys, ale bez premii w postaci 40 tys pkt po 60 nocach ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5060 PostWysłany: 08 Sty 2026 07:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 3677
HON fly4free
Początek zmian za nami, teraz ciąg dalszy.
Za LL - pierwsze saloniki przekształcone w Hilton Premium Clubs dedykowane dla członków Hilton Reserve:

Egipt:
* Waldorf Astoria Cairo Heliopolis — Rosetta Club

Włochy:
* Rome Cavalieri, A Waldorf Astoria Hotel — Imperial Club

Jordania:
* Signia by Hilton Amman — Club Signia

Mejsyk:
* Conrad Tulum — Ceiba Club

Katar:
* Waldorf Astoria Doha West Bay — Executive Lounge

Eniraty:
* Conrad Abu Dhabi Etihad Towers — Executive Lounge
* Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah — Pearl Club Lounge

Stany:
* Arizona Biltmore LXR — Citrus Club Lounge
* Conrad Washington DC — Sakura Club Lounge
* Hotel del Coronado — Ocean Club Lounge
* Signia by Hilton Atlanta — Club Signia
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
pabien uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5084 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group