Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 10%, min 20zł
- BNP Paribas od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8772 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 439  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8041 PostWysłany: 25 Sty 2024 18:40 

Rejestracja: 10 Wrz 2019
Posty: 647
niebieski
Millenium
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8042 PostWysłany: 25 Sty 2024 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 401
niebieski
Santander Consumer Bank, mBank, PKO BP, Santander
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8043 PostWysłany: 25 Sty 2024 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 674
Loty: 336
Kilometry: 849 602
Krajów: 42 / 19.6%
niebieski
Jeszcze BNP Paribas
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8044 PostWysłany: 25 Sty 2024 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12594
HON fly4free
@kb_poland
viewtopic.php?p=1672484#p1672484
Góra
 Profil Relacje PM off
kb_poland uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8045 PostWysłany: 25 Sty 2024 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 674
Loty: 336
Kilometry: 849 602
Krajów: 42 / 19.6%
niebieski
@skrzat ja mam CC BNP Visa Platinum. Doładowuję cyklicznie via Apple Pay , ostatni raz w tym tygodniu. Nigdy żadnej prowizji. Ale dzięki za info bo widzę to od kwietnia ma wejść dopiero , sprawdzę wtedy Aion/R i dam znać bo w necie krąży info , że te zmiany wchodzą dla debetówek podpiętych do kont osobistych , ale znając życie może objąć wszystkie ich produkty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8046 PostWysłany: 26 Sty 2024 10:27 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 144
Każdą inną, ja używam kk aliora, millenium i santander
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8047 PostWysłany: 26 Sty 2024 10:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26061
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Czyli w skrócie na 1/2024

Można doładować za darmo każdą polską kartą oprócz

Citibank prowizja 10%
BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8048 PostWysłany: 26 Sty 2024 10:50 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9540
srebrny
I oprócz Ikano Bank.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8049 PostWysłany: 26 Sty 2024 15:59 

Rejestracja: 18 Lis 2019
Posty: 137
Loty: 217
Kilometry: 515 797
Krajów: 72 / 33.6%
niebieski
Pekao Karta Kredytowa z Żubrem też ma prowizję (dawne karty kredytowe silver/gold dalej są bezprowizyjne). Wynosi 7% (pakiet standard) 5% (pakiet złoty) 3% (pakiet platynowy).
W taryfie opłat opisane jest to jako: Prowizja za transakcje szczególne - Transakcja bezgotówkowa dokonana w punktach akceptujących kartę, oznaczonych jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory oraz zasilenia portfeli elektronicznych i transfery pieniężne.
_________________
zdjęcia i relacje z moich podróży: (USA, Australia, Nowa Zelandia, Uzbekistan, Turkmenistan, Wietnam, Sri Lanka, Peru, Spitsbergen, Kenia, Tanzania, Indie i wiele innych)
instagram.com/kierunek.koniec.swiata
facebook.com/kierunek.koniec.swiata
68/193 krajów ONZ
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8050 PostWysłany: 01 Lut 2024 02:04 

Rejestracja: 01 Lut 2024
Posty: 1
Ktoś z planem Metal/Ultra nie korzysta z Tindera i podesłałby na priv kod do Tinder Gold, który jest w ramach pakietu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8051 PostWysłany: 01 Lut 2024 02:08 

Rejestracja: 24 Maj 2013
Posty: 781
Loty: 186
Kilometry: 411 877
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
Mistrzowski post :-))))))
Zmien sobie przez tubo VPNa IP'ka na wietnamskiego.
Zaplacisz 9zł za miesiąc :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8052 PostWysłany: 02 Lut 2024 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
@bonkolski nic Ci sam kod nie da. Dałem koleżance i nie mogła go użyć. Dopiero logowanie na tindera z mojego tel pozwoliło jej miec pakiet gold.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8053 PostWysłany: 02 Lut 2024 11:10 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26061
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
bonkolski napisał(a):
Ktoś z planem Metal/Ultra nie korzysta z Tindera i podesłałby na priv kod do Tinder Gold, który jest w ramach pakietu?


Zgłaszam post, jako najlepszy post 2024 roku w plebiscycie forum!
Góra
 Profil Relacje PM off
14 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8054 PostWysłany: 12 Lut 2024 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12594
HON fly4free
Revolut zaproponuje klientom karty eSIM i własne telefoniczne plany taryfowe z roamingiem.
https://www.cashless.pl/14920-revolut-z ... roamingiem

---
W Polsce jest już dostępny Revolut Reader - kieszonkowy czytnik kart płatniczych:
https://prnews.pl/revolut-udostepnia-ki ... der-475418
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8055 PostWysłany: 15 Lut 2024 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 401
niebieski
Doładowania Revoluta z jakiejkolwiek karty Santander Banku (nawet debetowej) są traktowane jak przelew z karty i nie liczą się nawet do warunków bezpłatności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8056 PostWysłany: 16 Lut 2024 10:14 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 219
to prawda, ale jak doładowuje się Revoluta kartą debetową santandera poprzez Curve , to jest zaliczony warunek bezpłatności

zaznaczam ,że mam kartę debetową santandera - mastercard

w przypadku visy nie testowałem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8057 PostWysłany: 22 Lut 2024 21:22 

Rejestracja: 22 Lut 2024
Posty: 1
-- 22 Lut 2024 21:21 --

Jakby co to na Krupówkach w Zakopanym mozna wypłacić mozna tylko bez prowizji w PKO Zubr.
Na ta chwile
Pozdrawiam

-- 22 Lut 2024 21:22 --

Jakby co to na Krupówkach w Zakopanym mozna wypłacić mozna tylko bez prowizji w PKO Zubr.
Na ta chwile
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8058 PostWysłany: 23 Lut 2024 08:22 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 219
Pekao SA - z zubrem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8059 PostWysłany: 23 Lut 2024 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 1261
Loty: 202
Kilometry: 404 129
Krajów: 80 / 37.4%
złoty
Jakiś czas temu do standardowego konta z kartą Visa dodali mi wirtualną kartę MC. Ostatnio jak płaciłem Visą to na wyciągu transakcji widnieją numery MC. To niezrozumiałe dla mnie. Weszła mi zniżka przy płatności Visą (taki był warunek promocji), a rozliczyło mi transakcje MC. Też tak macie/ mieliście?

A co gdybym robił transakcje z przewalutowaniem płacąc numerami Visy, a ostatecznie zaksięguje jako MC. W takim przypadku przewalutowanie będzie po kursie Visa czy MC?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
 Temat postu: Re: Revolut
#8060 PostWysłany: 23 Lut 2024 12:05 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2776
Loty: 291
Kilometry: 621 848
Krajów: 46 / 21.5%
złoty
@bim-bam: revo ma swoje kursy i nie ważne czy płacisz visa czy mc. Myślę że to błąd u nich w wyświetlaniu bo nie mgło pójść niewłaściwym systemem ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
wz111 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8772 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 439  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group