Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 10%, min 20zł
- BNP Paribas od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8777 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392 ... 439  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7761 PostWysłany: 24 Sie 2023 06:48 

Rejestracja: 07 Paź 2011
Posty: 183
Loty: 46
Kilometry: 97 019
Krajów: 18 / 8.4%
Szybkie pytanie czy znacie fintech podobny jak revolut gdzie mozna doladowac konto za darmo kk? Wszystkie ktore znam sa platne np 2% ewe subskrycja... Np zen doladowanie platne .... Dzieki za info
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7762 PostWysłany: 24 Sie 2023 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1723
Loty: 119
Kilometry: 173 776
Krajów: 29 / 13.6%
srebrny
Aion, ale on ma limit 20.000 na miesiąc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7763 PostWysłany: 24 Sie 2023 09:51 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 258
Aion to nie fintech tylko bank i on jest średnio do Revoluta podobny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7764 PostWysłany: 24 Sie 2023 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Revolut to tez już bank ;)
Aion można powiedzieć, że ma funkcjonalność Revoluta z początku działalności i przede wszystkim ma funkcjonalność, o która pytał przedmówca
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7765 PostWysłany: 24 Sie 2023 17:04 

Rejestracja: 07 Paź 2011
Posty: 183
Loty: 46
Kilometry: 97 019
Krajów: 18 / 8.4%
Aion ok tylko tam mamy subskrypcje ... ..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7766 PostWysłany: 24 Sie 2023 17:13 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 144
A DiPocket??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7767 PostWysłany: 24 Sie 2023 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12595
HON fly4free
@lolekanabolek tam jest limit 4000 zł/mc
Góra
 Profil Relacje PM off
lolekanabolek lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7768 PostWysłany: 25 Sie 2023 14:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 3677
HON fly4free
Revolut właśnie się pochwalił nawiązaniem współpracy z Amazon.
2% cashbacku od zakupów na platformie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7769 PostWysłany: 25 Sie 2023 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12595
HON fly4free
@Garmond teraz rozesłał maile o tym, ale Amazon był już od przynajmniej kilkunastu dni
Dodali też 3% zwrotu za TEMU
Za to usunął Allegro,
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7770 PostWysłany: 25 Sie 2023 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 3677
HON fly4free
Allegro wyleciało prawie u wszystkich - były wpisy że kończą współpracę z pośrednikami.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7771 PostWysłany: 25 Sie 2023 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2905
Loty: 582
Kilometry: 1 028 969
Krajów: 86 / 40.2%
platynowy
OT: Allegro jeszcze się trzyma np. w Zenku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7772 PostWysłany: 26 Sie 2023 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 401
niebieski
Na letyshops też jeszcze są.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7773 PostWysłany: 27 Sie 2023 14:07 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 258
Revolut podniósł oprocentowanie sejfu EUR - dla planu standard z 1,0% do 1,1%.
Oczywiście powiadomienie przyślą za parę dni, więc nie wiem od kiedy.
Zauważyłem wczoraj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
 Temat postu: Re: Revolut
#7774 PostWysłany: 27 Sie 2023 14:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2699
Analogicznie w planie metal, z 2 na 2,1
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
bepa22 lubi ten post.
bepa22 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7775 PostWysłany: 28 Sie 2023 08:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12595
HON fly4free
A w Ultra z 2,50% do 2,70%
Góra
 Profil Relacje PM off
kamo375 lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7776 PostWysłany: 29 Sie 2023 15:13 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 258
No i powiadomili...
Po 5 dniach, bo obowiązuje od 24.08.2023r.
A w przyszłości "Jeśli w przyszłości oprocentowanie ulegnie zmianie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy."
Taa... niezwłocznie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7777 PostWysłany: 31 Sie 2023 14:12 

Rejestracja: 14 Maj 2017
Posty: 591
złoty
Revolut zmienia ubezpieczyciela dla planu metal od 3 X.

Załączniki:
1.JPG
1.JPG [ 52.29 KiB | Obejrzany 1194 razy ]
2.JPG
2.JPG [ 118.53 KiB | Obejrzany 1194 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7778 PostWysłany: 31 Sie 2023 17:55 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 654
Loty: 18
Kilometry: 27 839
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
No to chyba ta sama firemka co robi ubezpieczenia dla Ryanair :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7779 PostWysłany: 31 Sie 2023 19:57 

Rejestracja: 23 Sie 2022
Posty: 334
Loty: 105
Kilometry: 231 322
Krajów: 30 / 14.0%
W planie ultra i ubezpieczeniu dentystycznym można po prostu sobie zrobić coś u dentysty i oni to zwrócą? Mieszkam zagranicą, do Polski będę jechał niedługo, jakąś wizytę bym zrobił i dostanę spowrotem pieniądze czy jak wygląda te emergency dental insurance? Nigdy nie miałem styczności ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7780 PostWysłany: 31 Sie 2023 20:16 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9544
srebrny
A czytałeś warunki tego ubezpieczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8777 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392 ... 439  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group