Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 10%, min 20zł
- BNP Paribas od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8777 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390 ... 439  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7721 PostWysłany: 20 Lip 2023 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1131
Loty: 14
Kilometry: 31 648
Krajów: 8 / 3.7%
srebrny
jakie bankomaty revolut ma w Polsce wypłaty bez prowizji, może ktoś pamięta ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7722 PostWysłany: 20 Lip 2023 10:47 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 919
Loty: 215
Kilometry: 506 510
Krajów: 32 / 15.0%
niebieski
Zerknij na wpis w wikiposcie.
...Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7723 PostWysłany: 20 Lip 2023 11:21 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 258
boots napisał(a):
Nie pogorszą się.
Od samej zmiany nazwy się nie pogorszą, ale zmiana nazwy ułatwi w przyszłości pogorszenie
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7724 PostWysłany: 20 Lip 2023 11:35 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9540
srebrny
A ułatwi niby w jaki sposób? I dlaczego do tej pory nie było łatwo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7725 PostWysłany: 28 Lip 2023 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
Też macie problem z doładowaniem Revoluta poprzez Apple Pay?
Próbuję doładować jak zawsze z KK (3 różne KK z różnych banków) poprzez Apple Pay i odrzuca, mam napisane "Płatność nieukończona" w miejscu gdzie zatwierdzam poprzez Face ID.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7726 PostWysłany: 28 Lip 2023 12:18 

Rejestracja: 29 Cze 2011
Posty: 188
Loty: 89
Kilometry: 190 775
Krajów: 25 / 11.7%
Coraz częściej odrzuca mi jednorazowe karty Revoluta u sprzedawców.
Czy jest jakaś inna usługa niż Revolut, które też je oferuje?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7727 PostWysłany: 28 Lip 2023 13:11 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 21
Loty: 125
Kilometry: 265 458
Krajów: 28 / 13.1%
@Martinuss

Ja miałem taką sytuację dwa dni temu, wczoraj wszystko poszło już bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7728 PostWysłany: 28 Lip 2023 13:24 

Rejestracja: 08 Paź 2017
Posty: 25
Panowie, czy macie możliwość dodania karty kredytowej do konta Revolut? Ja nie mogę jej dodać, ani nawet zasilić konta przez Apple Pay.
Karta kredytowa mBanku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7729 PostWysłany: 28 Lip 2023 13:30 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26066
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Beż problemu. Ba, przed chwilą doładowałem przy pomocy Visa Credit mBanku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7730 PostWysłany: 28 Lip 2023 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5206
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
@Van_Zant_
sprawdz ustawione limity na karcie kredytowej mBanku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7731 PostWysłany: 28 Lip 2023 13:38 

Rejestracja: 08 Paź 2017
Posty: 25
Ja wogóle nie mogę dodać karty do konta.Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7732 PostWysłany: 28 Lip 2023 13:46 

Rejestracja: 08 Paź 2017
Posty: 25
Przez Apple Pay też komunikat odmownyImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7733 PostWysłany: 28 Lip 2023 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
No właśnie jest jakiś dziwny problem jakby odrzucali KK. Santander, Millennium, mBank nie wchodzą wcale
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7734 PostWysłany: 28 Lip 2023 15:30 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 258
Z tym, że same doładowania z KK wchodzą.
Przed chwilą wpłacałem KK Santandera.

BTW coś mi się kołacze, że zapowiadali odejście od doładowań z KK, ale to miała być odległa przyszłość...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Revolut
#7735 PostWysłany: 28 Lip 2023 15:49 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 795
niebieski
Teraz doładowałm kk z bnp poprzez Apple Pay - bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7736 PostWysłany: 28 Lip 2023 19:45 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 581
Zbanowany
niebieski
U mnie doładowanie przez Apple Pay funkcjonuje, ale dolicza za transakcję.
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7737 PostWysłany: 29 Lip 2023 06:04 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 258
Kto dolicza?
Apple? Bank karty? Revolut?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7738 PostWysłany: 29 Lip 2023 12:24 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 581
Zbanowany
niebieski
Darmowe było między innymi zasilanie kart za pośrednictwem Google Pay czy Apple Pay - teraz ulegnie to zmianie. Aktualnie Revolut pobiera opłaty gdy zasilamy konto przy użyciu kart służbowych czy międzynarodowych, a także wybranych kart kredytowych
16 Jan 2023
https://superbiz.se.pl/wiadomosci/revol ... 5%84stwach.
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off
Slavekk lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7739 PostWysłany: 29 Lip 2023 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
@malawita

Ale to nie jest żadna nowość, już dawno CitiBank i IKANO zaczął pobiera opłaty za doładowanie z ich KK.
Pobieranie opłat od kart firmowych np. Visa Business tez nie jest nowością.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7740 PostWysłany: 29 Lip 2023 15:32 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9540
srebrny
Ale to nie Revolut pobiera te opłaty, tylko wystawcy kart. A rozmowa toczy się wokół opłat pobieranych przez fintech.


Ostatnio edytowany przez boots, 29 Lip 2023 15:33, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8777 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390 ... 439  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: pabien oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group