Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 958 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#561 PostWysłany: 02 Cze 2021 10:47 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26060
Loty: 695
Kilometry: 923 016
Krajów: 86 / 40.2%
Takie tam z Ryanaira

Na początku myslałem ze do nowe połączenie do SAW z FR, ale jednak nie

Załączniki:
FR_IST.png
FR_IST.png [ 451.3 KiB | Obejrzany 2008 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#562 PostWysłany: 02 Cze 2021 15:12 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Nie jestem przekonany czy to do końca prawda ale czytałem wywiad w El Pais z Markiem Kondratem (obecnie zamieszkuje w Hiszpanii) i potwierdzał pogłoski jakoby na krótko wraca do Polski i kręci wraz z Koterskim drugą część filmu ,,Dzień Świra" tym razem pod roboczym tytułem...,,Rok Świra" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#563 PostWysłany: 02 Cze 2021 15:33 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 1067
Loty: 31
Kilometry: 89 760
Krajów: 14 / 6.5%
niebieski
@HandSome

To prawda, zaszczepieni będą mogli obejrzeć ten film w kinie już w maju przyszłego roku.
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#564 PostWysłany: 02 Cze 2021 19:34 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1376
Loty: 517
Kilometry: 980 895
Krajów: 73 / 34.1%
srebrny
Zeus napisał(a):
Takie tam z Ryanaira
Na początku myslałem ze do nowe połączenie do SAW z FR, ale jednak nie

Sofia, (Hagia) Sophia jedno i to samo imię, o co tu się czepiać. Równie dobrze mogli dać takie zdjęcie.

Załączniki:
s.loren.jpg
s.loren.jpg [ 225.44 KiB | Obejrzany 1910 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#565 PostWysłany: 03 Cze 2021 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4975
srebrny
Cytuj:
Zaświadczenie z Invicta jest podpisane cyfrowo -
czyli jak? u mnie na wydruku tylko pieczątka laboratorium w lewym górnym rogu

No normalnie: 1 2 3 4 5 6 7 8 ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#566 PostWysłany: 22 Cze 2021 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2314
Loty: 625
Kilometry: 983 931
Krajów: 33 / 15.4%
niebieski
Dryblas napisał(a):
paniusia z okienka linii na WAW udupiła

Osoba wykonuje swoja prace, w dodatku odpuszczajac ci 2kg nadwagi bagazu, a ty o niej "paniusia udupila"? Srednio :roll:
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#567 PostWysłany: 01 Lip 2021 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 5942
Loty: 777
Kilometry: 1 143 782
Krajów: 85 / 39.7%
HON fly4free
Cytuj:
Wracałam 01.07 do Krakowa. I co? Nikt nie skanuje paszportów covidowych.
Certyfikaty sprawdzane są jako wydruk czy też w wersji elektronicznej jedynie wzrokowo.
A miało być tak pięknie;-)


Obsługa pewnie zaczipowana, wystarczy im włączyć funkcję skanera. Tobie tylko wydaje, że oni tak sobie patrzą.
Góra
 Profil Relacje PM off
j_a lubi ten post.
 
      
Offline
#568 PostWysłany: 01 Lip 2021 17:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 3256
Loty: 588
Kilometry: 1 152 117
Krajów: 97 / 45.3%
srebrny
Ha! Nie tylko patrzą. Mają przed sobą kartki i rysują znaczki. Ja dostałam kreskę pionową, mój stary poziomą. Obydwie kreski dorysowano do 2 już istniejących. Powstał kwadracik;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#569 PostWysłany: 01 Lip 2021 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Wrz 2020
Posty: 458
niebieski
Czyli co ?
przed kontrolą trzeba zapieprzać do ryanair czy gdzie oni są umiejscowieni na na lotnisku ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#570 PostWysłany: 04 Lip 2021 20:34 

Rejestracja: 01 Lip 2017
Posty: 332
niebieski
Ludziska, sorry jeśli to mimo "luźnego" tytułu nie ten temat ale kliknąłem podlinkowaną gdzieś tu na forum mapę z zaznaczonymi przez kogoś atrakcjami, knajpami itd. Wczytało mi się to na moją aplikację G Maps i teraz nie mogę się tego pozbyć. Jak to usunąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#571 PostWysłany: 04 Lip 2021 20:38 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3729
Loty: 40
Kilometry: 97 863
Krajów: 11 / 5.1%
srebrny
Kliknij zapisane i potem twoje listy
Potem ... i usuń
Góra
 Profil Relacje PM off
kbk uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#572 PostWysłany: 10 Lip 2021 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 241
Loty: 117
Kilometry: 210 281
Krajów: 33 / 15.4%
Anonymous napisał(a):
Jednak większa połowa to ludzie nie zaszczepieni

Ujęła mnie Twoja perspektywa postrzegania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#573 PostWysłany: 10 Lip 2021 19:10 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1934
Loty: 688
Kilometry: 1 366 499
Krajów: 64 / 29.9%
niebieski
Chupacabra napisał(a):
Niby miałem już rozgryzione, ale Finlandia po Hiszpanii zniszczyła mój logarytm.


No jak zniszczyla logarytm to masakra... :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#574 PostWysłany: 13 Lip 2021 15:21 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2240
Loty: 163
Kilometry: 153 421
Krajów: 27 / 12.6%
srebrny
Celnicy nakładają cło a nie kwarantannę, więc nic dziwnego, że nie dostałeś. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#575 PostWysłany: 13 Lip 2021 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 503
Jezu, jacy biedni ci celnicy, ciągle ktoś ich oczernia, dyskutuje, pomawia! A oni zwyczajnie kontrolują czy nie przewozicie zakazanej żywności i gotówki powyżej 10tys euro...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#576 PostWysłany: 13 Lip 2021 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3822
Loty: 687
Kilometry: 1 310 707
Krajów: 117 / 54.7%
platynowy
remineus napisał(a):
dla tych bardziej na lewo Strażniczka Graniczna.


strażniczku granicznu :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
remineus lubi ten post.
 
      
Offline
#577 PostWysłany: 18 Lip 2021 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 5942
Loty: 777
Kilometry: 1 143 782
Krajów: 85 / 39.7%
HON fly4free
sanchopan napisał(a):
czyli ergo jesteś KŁAMCĄ.[/b]
...

Ale trzeba CHCIEĆ się uczyć i umieć się uczyć.


Czyli ergo

a przypadkiem nie

Chili ergo?

Edit

Zdecydowanie chili


Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#578 PostWysłany: 28 Lip 2021 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 3227
złoty
dpiescikowski2 napisał(a):
Lecę 16 sierpnia do LAX w interesie narodowym NIE (mam zgodę).

Mam tutaj pytanie jak wygląda procedura testu? Kupuję sobie sam w Lidlu test antygenowy czy idę do laboratorium typu Diagnostyka 2-3 dni przed wylotem czy to raczej linie lotnicze zapewniają test?

No i mam przesiadkę we Frankfurcie - więc jak to wygląda? Lecę z Warszawy. Dziękuję z góry.



Jakimi liniami lecisz? bo niektore nie akceptuja tych z Lidla i wtedy trzeba np. do Rossmana pojechac.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#579 PostWysłany: 29 Lip 2021 23:17 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 638
Kilometry: 1 410 728
Krajów: 76 / 35.5%
Cytuj:
Czyli spokojnie w: sprzedam drobna waluta można oferować 2 MDL po 2 PLNy
@pabien jak ktos chce z odbiorem w WAW te 2 leje to 4.40pln :D
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Italia post-covid
#580 PostWysłany: 15 Sie 2021 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 3256
Loty: 588
Kilometry: 1 152 117
Krajów: 97 / 45.3%
srebrny
kanapa napisał(a):
Raczej wyrywkowo kolegę na benben wrzucili


Co to jest benben?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 20 Sie 2021 10:23, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 958 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: pawel_92 oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group