Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 958 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#521 PostWysłany: 10 Mar 2021 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3375
srebrny
HandSome napisał(a):
-- 05 Lut 2021 17:36 --

@rw30...rozumiem , że jako jedyny ,,znaffca" Hiszpanii masz prawo wszystkich i wszystko poprawiać :mrgreen: Pisałem za ,,El Pais" i było to bezpośrednie a zatem bez dalszego tłumaczenia przez Rzecznika Rządu . Połączenia są rozumiane nie tylko jako bezpośrednie ale także czartery czy insze połączenia np.morskie. Może w dalszej części konferencji było tego wytłumaczenie , już nie sledziłem.
A co do kolejnego kolegi z którego także się ,,nabijasz" to domniemywam , ze najzwyczajniej włączył Google translate i tak mu wyszło.
Fakt , ze nie wszyscy trochę pomieszkali w pięknej Hiszpanii i nie znają j.hiszpańskiego tak doskonale jak Ty, ale....no właśnie to ale :mrgreen: Przerośniete EGO czy tylko trochę brak klasy u ciebie?

-- 05 Lut 2021 18:01 --

BTW...nawet 2.02 o godz 15.47 Bankier.pl napisał..Hiszpania wstrzymuje połączenia lotnicze z RPA i Brazylią robiąc z tego nagłówek.
Także pewnie debile to redagują? :mrgreen:

-- 05 Lut 2021 18:08 --

2.02 o godz 15.50 pap.pl polska agencja prasowa) podała identyczne info
2.02 wnp.pl podało także
Dalej chyba już nie ma podawać przykładów
Pozdrawiam

-- 05 Lut 2021 18:11 --

Ostani przykład bo się...zakręcę :mrgreen:
chyba wiarygodny dla ciebie?
infoair...ten sam przekaz :P napisany 2.02



miałem odpisywać, ale w ostatniej chwili zobaczyłem, że 'zbanowany' . Dam zatem spokój biedakowi.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
 Temat postu: Re: Piwo w Polsce
#522 PostWysłany: 15 Mar 2021 21:59 

Rejestracja: 01 Lut 2018
Posty: 112
Beta0 napisał(a):
Dla mnie numerem jeden jest 14-dniowe Tyskie, lekkie, idealne dla osób, które lubią wypić więcej :p

Beta0 został zbanowany za lubienie Tyskiego?
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#523 PostWysłany: 16 Mar 2021 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 5606
złoty
Zeus napisał(a):
Brakuje jedynie SZY-SZZ ^^

Image

Zeus, miałeś na myśli gwiazdę Covida?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#524 PostWysłany: 23 Mar 2021 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 258
Loty: 23
Kilometry: 27 962
Krajów: 8 / 3.7%
niebieski
Ależ ładny pentagram :twisted:
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Online
#525 PostWysłany: 24 Mar 2021 15:10 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10310
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Cytuj:
Czy po powrocie do Polski i otrzymaniu kwarantanny mój pracodawca ma wgląd z jakiego powodu ją dostałem? (przy umowie o pracę)



Powód jest jasny dla wszystkich - za karę. ;)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 24 Mar 2021 17:24, edytowano w sumie 1 raz
Cytat
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#526 PostWysłany: 26 Mar 2021 12:43 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9540
srebrny
Bycie gwiazdą bywa stresujące. ;)

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#527 PostWysłany: 28 Mar 2021 01:51 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 638
Kilometry: 1 410 728
Krajów: 76 / 35.5%

:)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#528 PostWysłany: 30 Mar 2021 18:15 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9540
srebrny
@Julian.Wolf
Cytuj:
Nie jestem anty-szczepieniowcem ale odmowie czegokolwiek to mogło by być również placebo, bo ale wiem jak funkcjonuje wdrażanie leku na rynku przez koncerny farmaceutyczne

O co chodzi w tym zdaniu?
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
Offline
#529 PostWysłany: 02 Kwi 2021 12:49 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 2427
niebieski
Znajomy pracował kiedyś w Tesco i miał na BOK takiego kolegę-jajcarza. Ale całkiem konkretnego.
Pewnego dnia przyszedł klient, który oznajmił, że kupił wczoraj tamże żelazko - ale ono nie działa i taka rozmowa się wywiązała:
- Proszę mi wymienić to żelazko na sprawne.
- Dobrze...., Ojej, ale nie ma, skończyły się.
- Żelazko wymienić!
- Proszę Pana, bardzo chętnie - ale obecnie nie mamy ani 1 sztuki na stanie.
- Żądam wymiany!
- Niestety to niemożliwe. Ale możemy Panu albo zwrócić pieniądze albo przyjąć to żelazko do serwisu.
- ...&!%&"%&&$"!!! ....macie ŻELAZKO WYMIENIĆ!! JUŻ!!!!
- Niestety nie mamy jak tego zrobić.
Klient pomyślał chwilę, zaczerwienił się z nerwów i wykrzyknął z całej siły:
- A WSADŹ SE PAN W D.PĘ TO ŻELAZKO!!!!!!
Niezrażony kolega odparł ze stoickim spokojem:
- Proszę Pana, bardzo chętnie - ale tam już jest pralka z poprzedniej reklamacji. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#530 PostWysłany: 02 Kwi 2021 13:41 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1302
niebieski
Kurcze, jakie stare to forum ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#531 PostWysłany: 03 Kwi 2021 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 258
Loty: 23
Kilometry: 27 962
Krajów: 8 / 3.7%
niebieski
Lecz bardzo przyzwoite, jedno z lepszych w PL 8-)
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#532 PostWysłany: 11 Kwi 2021 16:49 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 187
niebieski
dg72 napisał(a):
Pomyśl, oczywiście tak

Na powrocie pełnoprawny dokument podróży nawet wracając np z Gwadelupy :)
Zły przykład - Gwadelupa to terytorium zamorskie Francji, więc i UE i Schengen
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#533 PostWysłany: 12 Kwi 2021 03:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1679
Loty: 275
Kilometry: 607 055
Krajów: 62 / 29.0%
srebrny
Cytuj:
Jeśli ktoś potrzebowałby adresu punktu, który w Krakowie wykonuje wszelkiego rodzaju testy na COVID, doczepia tam nr dowodu, paszportu i oczywiście PESEL oraz wpisuje wyniki negatywne do IKP, to piszcie na priv.

Załączniki:
4ac8d4f08cc41a85305172b048839733.jpg
4ac8d4f08cc41a85305172b048839733.jpg [ 86.72 KiB | Obejrzany 2010 razy ]


Ostatnio edytowany przez tunczaj 12 Kwi 2021 21:57, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#534 PostWysłany: 12 Kwi 2021 20:55 

Rejestracja: 12 Kwi 2021
Posty: 0
-- 12 Kwi 2021 20:33 --

@vincenz Witaj. Znalazłem twój stary post kiedy ktoś szukał informacji o locie sprzed paru lat. Czy byłbyś w stanie sprawdzić w obecnych czasach lot sprzed 1.5 roku?

-- 12 Kwi 2021 20:55 --

Przepraszam za post pod postem. Może ktoś wie czy są strony gdzie można sprawdzić loty z połowy 2019 roku lub ktoś mógłby mi sprawdzić pewien lot?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 12 Kwi 2021 21:26, edytowano w sumie 1 raz
https://www.fly4free.pl/forum/jak-sprawdzic-dokladna-godzine-wylotu-samolotu-lot-odbyty,226,38451 ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#535 PostWysłany: 13 Kwi 2021 13:37 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2923
Loty: 154
Kilometry: 151 837
Krajów: 25 / 11.7%
srebrny
@marekjantar sprawdź https://www.flightera.net/en/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
marekjantar uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#536 PostWysłany: 13 Kwi 2021 15:27 

Rejestracja: 12 Kwi 2021
Posty: 0
@vincenz Jesteś wielkim człowiekiem, dziękuje! tego szukałem.
Mam pytanie czy jest możliwe, że tego dnia którego szukam jakiś lot jest niezarejestrowany lub coś w tym stylu?
leciałem tego dnia z tego lotniska do Wrocławia, a jednak nie ma go na liście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#537 PostWysłany: 13 Kwi 2021 15:42 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2923
Loty: 154
Kilometry: 151 837
Krajów: 25 / 11.7%
srebrny
@marekjantar tak jest taka możliwość. To tylko amatorsko tworzona baza, a nie oficjalna dokumentacja.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
marekjantar uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#538 PostWysłany: 13 Kwi 2021 16:01 

Rejestracja: 12 Kwi 2021
Posty: 0
Jednak wszystko się zgadza! Wybierałem złe lotnisko i przypadkiem wpadłem na podpowiedź, jeszcze raz wielkie dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#539 PostWysłany: 14 Kwi 2021 07:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 3677
HON fly4free
@Zeus wszedłeś w deweloperkę?
W dodatku "pato"?

https://www.money.pl/gospodarka/budynek ... 4496a.html
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Turcja post-covid
#540 PostWysłany: 18 Kwi 2021 14:38 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 638
Kilometry: 1 410 728
Krajów: 76 / 35.5%
Cytuj:
Ziemia jest płaska


@p.wl no wiesz zależy jak na to spojrzeć


Image
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Kwi 2021 22:36, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 958 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group