Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 958 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#601 PostWysłany: 16 Paź 2021 13:38 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 5733
złoty
Cytuj:
Zadko, ale niekiedy na piekne oczy sie udaje :-)


Wiem i szybko się tą wiedzą tu na forum podzielę

Rzadko kiedy pośpiech jest wskazany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
#602 PostWysłany: 21 Paź 2021 18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1723
Loty: 187
Kilometry: 328 067
Krajów: 37 / 17.3%
platynowy
Garmond napisał(a):
Ale ze jak: noc w pokoju dyrektora hotelu? Na jego fotelu?

Może Ojciec Dyrektor tam kiedyś spał :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#603 PostWysłany: 21 Paź 2021 21:01 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1336
Loty: 724
Kilometry: 938 929
Krajów: 59 / 27.6%
niebieski
A może pokój za... 6 043 748 zł od osoby na 11 nocy w New Blue Rose Hotel Doha ?
https://www.eccotravel.eu/l,,,2021-10-2 ... ,,,d;price
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#604 PostWysłany: 09 Lis 2021 14:07 

Rejestracja: 13 Maj 2013
Posty: 88
Jutro lecę Norwegianem z Oslo do Tromso. Mam bilet na godz. 17, kumpel 19:30. Jest szansa by go wpuścili na wcześniejszy lot, jeśli będą mieli wolne miejsca w samolocie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#605 PostWysłany: 09 Lis 2021 14:41 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 638
Kilometry: 1 410 728
Krajów: 76 / 35.5%
Nie
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
Japonka76 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#606 PostWysłany: 09 Lis 2021 16:18 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Nie ma też szansy, że Ciebie @oneway wpuszczą na jego , tzn inny niż twój, lot -
a ściślej , o ile ktoś z Was nie kupi nowego biletu na odpowiedni lot :)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#607 PostWysłany: 09 Lis 2021 16:33 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2740
Loty: 283
Kilometry: 354 948
Krajów: 46 / 21.5%
Norwegian to LCC więc jest tak jak napisali poprzednicy ale mnie np. na takiej zasadzie wpuścili na wcześniejszą krajówkę w Izraelu liniami Arkia :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#608 PostWysłany: 09 Lis 2021 16:35 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 638
Kilometry: 1 410 728
Krajów: 76 / 35.5%
@klapio ale wiesz mogli mieć overbooking na Twoim locie więc pozbyli się kłopotu :D
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
klapio lubi ten post.
 
      
Offline
#609 PostWysłany: 13 Lis 2021 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1677
Loty: 70
Kilometry: 138 694
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
A może taki sposób?
- Proszę nam powiedzieć, jak się Pan czuje po szczepionce?
- Super!!!
- To pierwsza dawka, czy już druga?
- Szósta!

https://joemonster.org/filmy/114160/Dar ... pienie_sie
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Adventure95 lubi ten post.
Adventure95 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#610 PostWysłany: 16 Lis 2021 18:52 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 638
Kilometry: 1 410 728
Krajów: 76 / 35.5%
Cytuj:
Leciałem Tap Portugal we wrześniu Lisboa - Berlin za darmo była tylko woda niegazowana i absolutnie nic poza tym. Skandaliczne, żeby na 3 godzinnym locie nie dać nawet kubka kawy czy herbaty.

xyrxis napisał(a):
Troszkę nabijając się ze strony głównej f4f:
Popatrz jak wygląda catering na pokładzie pięciogwiazdkowej linii lotniczej!

Luksusowy serwis w economy na lotach europejskich w LH obecnie:
Załącznik:
żałość.jpg


Czekoladek można oczywiście wziąć więcej jakby ktoś chciał. Nie sądziłem że lecąc w LH będę tęsknił za Prince Polo i Grześkami w LO.

Zakazali sprzedaży?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#611 PostWysłany: 16 Lis 2021 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2021
Posty: 119
Mówie o sytuacji gdzie na 3 godzinnym locie tradycyjną linią (nie tani przewoźnik) nie dali nawet kawy czy herbaty w cenie przelotu. Ale wiem oczywiście powinnem przeczytać regulamin a wogóle tak cieszę się bardzo, że miałem miejsce siedzące i to nawet przy oknie WOW LUKSUS

oskiboski napisał(a):
@Adventure95 Zakazali sprzedaży?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#612 PostWysłany: 16 Lis 2021 23:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26060
Loty: 695
Kilometry: 923 016
Krajów: 86 / 40.2%
Albo wrócić do czasów kiedy bilety lotnicze kosztowały parę setki USD i mieć pełny serwis.

O tempora, o mores...
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#613 PostWysłany: 17 Lis 2021 00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 2457
złoty
@Adventure95 ja w zeszłym tygodniu na dłuższym locie - CPH-LIS nie dostałem nawet tej wody, więc powinieneś się czuć uprzywilejowany... :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
Offline
#614 PostWysłany: 17 Lis 2021 01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2021
Posty: 119
Ludzie ja nie wymagam ragout z dziczyzny czy kanapki z łososiem ale kubeczek herbaty lub kawy i paczuszka herbatników to są koszty rzędu 80 eurocentów więc nie mów Zeus o setkach dolarów, Poprostu linie lotnicze skąpią na czym się tylko da - przed covidem było znacznie lepiej - mówie tu o catteringu w liniach tradycyjnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#615 PostWysłany: 17 Lis 2021 01:48 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26060
Loty: 695
Kilometry: 923 016
Krajów: 86 / 40.2%
No, słynne kanapki lufy z terminem ważności +1/2 lata.

Niestety, taka proza życiowa i raczej nie widzę żeby powróciło.

I koszt kanapki nie ma nic do tego. Bardziej im chodzi o pracę personelu w trakcie lotu przy rozdawaniu
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#616 PostWysłany: 17 Lis 2021 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2021
Posty: 119
nie wiem nie znam się ale czy stewki zarabiały więcej jak roznosiły jedzenie w czasie lotu versus lot bez catteringu??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#617 PostWysłany: 18 Lis 2021 00:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 2457
złoty
Dawno temu czytałem, że skrócenie sznurka w torebkach do herbaty Lipton dało im rocznie 2 mln dolarów. Jak na korpo światowe niewiele, ale..
Więc nic dziwnego że linie lotnicze oszczędzają na kazdych 80 eurocentach. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#618 PostWysłany: 18 Lis 2021 03:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2021
Posty: 119
Ale my nie musimy się z tym godzić ze spuszczoną głową tylko trzeba jasno i dobitnie wyrażać swoje niezadowolenie gdzie tylko się da - wystawiać negatywną opinie linii lotniczej w każdym możliwym miejscu na każdym portalu wśród znajomych przyjaciół itd.
Najgorzej jest nic nie robić bo to daje przyzwolenie na coraz śmielsze i zuchwalsze zachowania. To działa na zasadzie klasowego ofermy który dostaje kuksańce jest popychany i nie reaguje tylko schodzi na bok - rozzuchwala tym tylko agresorów do dalszej bezkarności. Ktoś może być mały ale jak się odezwie i dużemu przyp... to choć w starciu nie wygra to inni widzą, że lepiej nie zaczynać bo choć mały to może przywalić.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
miriam uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#619 PostWysłany: 18 Lis 2021 12:57 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10310
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
@Adventure95 Trzeba było kupić w biznesie, wtedy nie nadążyłbyś z jedzeniem :lol: :
Załącznik:
WAW-FAO.png
WAW-FAO.png [ 76.17 KiB | Obejrzany 1462 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#620 PostWysłany: 18 Lis 2021 12:59 

Tyle posiłków? To pewnie drugi samolot z cateringiem obok leci...
Góra
 PM off
j_a lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 958 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group