Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Beskid Sądecki
#1 PostWysłany: 11 Maj 2022 16:54 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
Cześć, nie znalazłem tematu na forum.

Jaką miejscowość polecacie jako bazę wypadową do zwiedzania?

Pytanie ogólne, bo może ktoś kiedyś skorzysta. Sam szukam miejsca gdzie będzie przyjemnie wraz z możliwością przemieszczania się wózkiem i jakiś wybór lokali gastronomicznych.

Rozważam póki co:
Krynicę-Zdrój
Muszynę
Nowy Sącz

Muszyna i Krynica wydaje mi się zapewniają przyjemny chill nie będąc przy tym zabite dechami ;) Dojazd do innych miejscowosci to ~30 minut.

Polecacie jakieś ciekawe miejsce?
Poza kolejką na Jaworzynę Krynicką oraz asfaltowym szlakiem na Przehybę jakaś inna góra jest podobnie łatwo dostępna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#2 PostWysłany: 11 Maj 2022 17:17 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2555
Loty: 273
Kilometry: 473 820
Krajów: 40 / 18.7%
Asfalt na Obidzę z Kosarzysk albo nie asfalt, ale solidna szutrówka z Wierchomli do Bacówki nad Wierchomlą
Góra
 Profil Relacje PM off
Undertone lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#3 PostWysłany: 12 Maj 2022 09:08 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
Szutrówki odpadają, próbowałem ostatnio, ale widząc jak skacze w wózku głowka dziecka uznałem, że póki co muszę odpuścić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#4 PostWysłany: 13 Maj 2022 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 1165
Loty: 252
Kilometry: 357 872
Krajów: 65 / 30.4%
platynowy
Undertone napisał(a):
Poza kolejką na Jaworzynę Krynicką oraz asfaltowym szlakiem na Przehybę jakaś inna góra jest podobnie łatwo dostępna?


Gora Parkowa w Krynicy :D tylko pytanie co to znaczy "przyjemnie" - bo w ogolnosci ta miejscowka jest dosc zatloczona. W ogole sama Krynica niewiele ustepuje Zakopanemu jak chodzi o ilosc ludzi - no chyba ze poza sezonem, to wtedy mozna tam znalezc calkiem przyjemny chill
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#5 PostWysłany: 13 Maj 2022 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1869
srebrny
Undertone napisał(a):
Szutrówki odpadają, próbowałem ostatnio, ale widząc jak skacze w wózku głowka dziecka uznałem, że póki co muszę odpuścić.

Nosik?
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus571 lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#6 PostWysłany: 13 Maj 2022 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1045
srebrny
Sama Wierchomla i spacerkiem do Bacówki, nawet z wózkiem da radę. Szlak przedeptany i szeroki. A drogie nie szutrowa, a polna.

Ja bym unikał wymienionych przez Ciebie miejscowości, moim faworytem jest Piwniczna-Zdrój.

Co do wycieczki to niedawno jeszcze pod Niemcową działało prywatne schronisko do którego można było dojść normalnym szlakiem z Rogacza (żółty) ale od Kosarzysk była droga z płyt.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Undertone lubi ten post.
Undertone uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#7 PostWysłany: 16 Maj 2022 09:13 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
    LonDynia napisał(a):
    Undertone napisał(a):
    Szutrówki odpadają, próbowałem ostatnio, ale widząc jak skacze w wózku głowka dziecka uznałem, że póki co muszę odpuścić.

    Nosik?

    Jestem na kupnie, natomiast nie chcialbym za dluzo nosic, bo dziecko ma tylko 2 miesiace z hakiem, nie siedzi.
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    Offline
     Temat postu: Re: Beskid Sądecki
    #8 PostWysłany: 16 Maj 2022 09:30 
    Awatar użytkownika

    Rejestracja: 31 Maj 2018
    Posty: 1869
    srebrny
    @Undertone, ale to ze nie siedzi to nie przeskadza w niczym? W tych lepszych nosikach ergobaby, baby Bjorn itp. Mozna nosic od dnia 1 - jedyny wymog wagi jest chyba od 3kg. My nasze (juz 7mcy) od pierwszego miesiaca nosilismy, wozka nie uzywajac prawie nigdy.
    Ale nic twoja decyzja, udanej wyprawy! :!:
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    Offline
     Temat postu: Re: Beskid Sądecki
    #9 PostWysłany: 16 Maj 2022 09:58 

    Rejestracja: 03 Paź 2011
    Posty: 150
    Kupuję Babybjorn, bo już mamy ich bujaczek i jest super, ale to, że piszą o tym, że można od 1 dnia nie oznacza, że rzeczywiście tak jest, specjaliści twierdzą, że jednak nie i lepiej jeśli siedzi. Mam zamiar używać mimo wszystko, ale maksymalnie ograniczyć, za duże ryzyko, nie chcę stawiać własnej wygody ponad dobro dziecka.
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    Offline
     Temat postu: Re: Beskid Sądecki
    #10 PostWysłany: 16 Maj 2022 10:31 
    Awatar użytkownika

    Rejestracja: 31 Maj 2018
    Posty: 1869
    srebrny
    Undertone napisał(a):
    specjaliści twierdzą, że jednak nie i lepiej jeśli siedzi

    Zbyt ogolnikowe podejscie, jak siedzi to mozna nosic tak ze patrzy do przodu badz tez uzywac wiekszosc typów, mlodsze mozna bezpiecznie nosic w odpowiednich dla ich wieku
    https://www.healthline.com/health/paren ... ing#how-to
    https://www.mp.pl/pacjent/pediatria/lis ... a-co-dzien
    Tez przechodzilem przez ten etap rozeznawania co i jak i nawet lekarze mówili ze smialo mozna jedynie miec na uwadze typowe elementy bezpieczenstwa - odpowiedni wiekowo sprzet, zeby sie nie przegrzalo itd.
    Tyle, odpuszczam offtop :lol:
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    Offline
     Temat postu: Re: Beskid Sądecki
    #11 PostWysłany: 16 Maj 2022 21:27 

    Rejestracja: 03 Paź 2011
    Posty: 150
    Ja go jeszcze pociągnę :lol:

    Ogółem też planuje z nosika korzystać, ale z umiarem. Z lekarzami jest tak, że jeden powie jedno, kolejny drugie, a i na tym się często nie kończy, wszystko trzeba głową ;) pozdrawiam!
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
    Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

    Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
    Nie możesz dodawać załączników na tym forum

    Przeszukaj temat:
      
    phpBB® Forum Software © phpBB Group