Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Najtańsze ubezpieczenie COVID, honorowane niezależnie od linii lotniczej, którą się przylatuje:

https://flyuia.eurotravelins.com.ua/

Link do strony źródłowej ukraińskiego ministerstwa zdrowia dotyczący krajów "czerwonych" i "zielonych":
https://moz.gov.ua/article/news/informa ... stanom-na-


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1112 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#261 PostWysłany: 18 Sie 2020 16:16 

Rejestracja: 14 Lut 2010
Posty: 128
Loty: 234
Kilometry: 316 182
Krajów: 37 / 17.3%
Cześć,

Z Waszych wypowiedzi wynika że testy na Ukrainie są tanie, Czy dostajemy jakiś międzynarodowy papier z wynikiem?
Tak sobie pomyślałem żeby wyskoczyć do Dubaju przez Kijów i tam test zrobił
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#262 PostWysłany: 18 Sie 2020 17:09 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 587
niebieski
Skoro "wypadlismy" z czerwonej listy, to na ta chwile nie obowiazuja nas testy, aplikacje itd...?
Ktos juz przekraczal ukrainska granice w tym tygodniu i podzieli sie wiedza praktyczna?
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#263 PostWysłany: 18 Sie 2020 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1465
Loty: 470
Kilometry: 496 855
Krajów: 55 / 25.7%
niebieski
@Visitor a to nie było tak, że jeśli przepisy zobowiązywały Cię do wykonania takiego testu, to instalowałeś apkę w której co chwilę krzyczało o konieczności wykonania testu, a po jego wykonaniu i pojawieniu się wyniku po prostu w apce wszystko się pojawiało, że jesteś "czysty"? Tak wywnioskowałem z kontekstu wypowiedzi. Poza tym nawet gdyby dali Ci wynik w języku ukraińskim, wątpię, żeby w Dubaju zrozumieli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#264 PostWysłany: 18 Sie 2020 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2448
Loty: 191
Kilometry: 627 645
Krajów: 32 / 15.0%
niebieski
Tom jed-poprzednia strona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#265 PostWysłany: 18 Sie 2020 20:00 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 587
niebieski
@Kian widzialem, tyle, ze szukam potwierdzenia, bo kol @Szczecin lecial z Berlina...
Wole 3 razy sie zapytac, niz raz niemilo zdziwic...
Wczesniej niby testy byly obowiazkowe, a czesc ludzi sie przeslizgnela bez, czy aby teraz nie jest odwrotnie...:)
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#266 PostWysłany: 18 Sie 2020 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2448
Loty: 191
Kilometry: 627 645
Krajów: 32 / 15.0%
niebieski
Nie ma testow.Jestesmy w zielonej strefie. Potrzebne tylko ubezpieczenie .Nic wiecej.
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#267 PostWysłany: 18 Sie 2020 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1174
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Krajów: 29 / 13.6%
niebieski
1. https://visitukraine.today/
2. https://www.gov.pl/web/dyplomacja/ukraina

Dwa źródła, które niezależnie potwierdzają, że nie trzeba robić testów, lecz wykupić ubezpieczenie COVID-19. To dla niedowiarków.
A w piątek Wam napiszę, czy wjechałem do Lwowa :D
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#268 PostWysłany: 18 Sie 2020 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2448
Loty: 191
Kilometry: 627 645
Krajów: 32 / 15.0%
niebieski
Wjechac wjedziesz,ale na jakich warunkach... :D
Tez lece w piatek i nie spodziewam sie klopotow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#269 PostWysłany: 19 Sie 2020 01:53 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 587
niebieski
Panowie - w razie gdybyscie sie w tym Lwowie spotkali (nieprzetestowani), to pamietajcie, zeby dla wlasnego bezpieczenstwa stuknac sie co najwyzej szklem i dobrze zdezynfekowac :)
Tak sie zastanawiam jak wyglada teraz wejscie do Kryjowki - czy przeszli na jednorazowe kielonki, czy skrocili ceremonie..?
Bawcie sie dobrze - czekamy na info :)
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#270 PostWysłany: 19 Sie 2020 07:53 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
Ta Kryjówka to druga liga pod wzgledem jakości jedzenia tle restauracji lwowskich w kategorii umiarkowane ceny. Podchmielony gościu na wejściu częstujacy kieliszkiem napitku (ciekawe ile osób wcześniej pilo z tego kieliszka) oraz jakieś inscenizacje na siłę nie nadrobią braku jakości podanych potraw ..
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#271 PostWysłany: 19 Sie 2020 08:48 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 587
niebieski
Odnosnie samego jedzenia w pelni sie zgodze - wg mnie jest to pub, a nie restauracja, wiec i jedzenie tez pubowe.
Jak wyzej napisalem zastanawia mnie wlasnie jak ten "podchmielony gosciu na wejsciu" serwuje powitalny poczestunek - bo chyba raczej nie tak, jak przed Covidem...
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#272 PostWysłany: 19 Sie 2020 13:21 

Rejestracja: 19 Sie 2020
Posty: 4
Gdyby ktoś kupował ubezpieczenie AXA daleko od domu poprzez rankomat

Na polisie, która ma 3 strony niestety nie ma wzmianki o covid. Dopiero po napisaniu maila do ubezpieczalni w sprawie wystawienia takiego zaświadczenia o kosztach leczenia, otrzymalem po 2 dniach zeskanowanego PDFa z podpisami oraz numerem mojej polisy.

Załącznik:
Komentarz do pliku: Zalacznik do polisy Axa daleko od domu
IMG_20200819_131631.jpg
IMG_20200819_131631.jpg [ 149.62 KiB | Obejrzany 849 razy ]


Dla porównania mam tez polisę Signal Iduna również z rankomatu i tam już z automatu pojawia się taka informacja

Załącznik:
Komentarz do pliku: Polisa Signal Iduna
IMG_20200819_132050.jpg
IMG_20200819_132050.jpg [ 180.45 KiB | Obejrzany 849 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
kamillos13 lubi ten post.
ormo uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#273 PostWysłany: 19 Sie 2020 13:36 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
Na 11 września już wykupiłeś polisę? Do tego czasu jeszcze 3 razy nowelizacja listy krajów z zielonej strefy powinna być
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#274 PostWysłany: 19 Sie 2020 13:41 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 555
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Krajów: 20 / 9.4%
niebieski
emios napisał(a):
Gdyby ktoś kupował ubezpieczenie AXA daleko od domu poprzez rankomat

Na polisie, która ma 3 strony niestety nie ma wzmianki o covid. Dopiero po napisaniu maila do ubezpieczalni w sprawie wystawienia takiego zaświadczenia o kosztach leczenia, otrzymalem po 2 dniach zeskanowanego PDFa z podpisami oraz numerem

Na jaki adres email pisałeś do AXA ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#275 PostWysłany: 19 Sie 2020 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2020
Posty: 19
Visitor napisał(a):
Cześć,

Z Waszych wypowiedzi wynika że testy na Ukrainie są tanie, Czy dostajemy jakiś międzynarodowy papier z wynikiem?
Tak sobie pomyślałem żeby wyskoczyć do Dubaju przez Kijów i tam test zrobił


Dostajesz w języku Ukraińskim i Angielskim na maila.
Ubezpieczenie mieliśmy w SI za 8 dni wyszło ok 26zł od osoby.
Raporty stref co tydzień- u nich był wzrost u nas utrzymywało się w granicach 700os więc nie przekroczyło xx%.

Załączniki:
test.jpg
test.jpg [ 59.97 KiB | Obejrzany 788 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#276 PostWysłany: 19 Sie 2020 15:01 

Rejestracja: 14 Lut 2010
Posty: 128
Loty: 234
Kilometry: 316 182
Krajów: 37 / 17.3%
Dzięki Paweł,

Czy to jest ten międzynarodowy certifikat? Ciekawy jestem czy wersja angielska będzie honorowana przez ZEA czy nie.
W niektórych laboratoriach np w Niemczech jest dopłata 9 euro za wynik z certyfikatem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#277 PostWysłany: 19 Sie 2020 15:55 

Rejestracja: 19 Sie 2020
Posty: 4
-- 19 Sie 2020 15:53 --

@kamillos13

Odruchowo podczas zakupów biletów od razu kupowałem ubezpieczenie. Akurat przy AXA nigdy nie miałem problemu z odszkodowaniem gdy w tamtym roku słońce ostrzej przypiekło mnie w Chorwacji. Dodatkowo miała być majówka w tym roku zagranicą, po zakupie biletów w styczniu również kupiłem ubezpieczenie. Po odwołaniu lotów nie było ani jednego problemu z odwołaniem i pełnym zwrotem ubezpieczenia.

@jabollus

Maila z numerem polisy i nazwiskiem wysłałem na adres seriws@axaubezpieczenia.pl

-- 19 Sie 2020 15:55 --

Niestety nie mam możliwości edycji dlatego poproszę ew. moderatora o edycję poprzedniego mojego posta
Poprawny email to

serwis@axaubezpieczenia.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
jabollus lubi ten post.
jabollus uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#278 PostWysłany: 20 Sie 2020 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 148
Loty: 3
Kilometry: 2 732
Krajów: 3 / 1.4%
Visitor napisał(a):
Z Waszych wypowiedzi wynika że testy na Ukrainie są tanie, Czy dostajemy jakiś międzynarodowy papier z wynikiem?
Tak sobie pomyślałem żeby wyskoczyć do Dubaju przez Kijów i tam test zrobił


Zjednoczone Emiraty Arabskie jako kraj wyznaje ukraińskie testy tylko i wyłącznie zrobione w laboratorium Dila z tego co wiem.

https://screening.purehealth.ae/application

Koszt testu w labaratorium Dila to około 250 PLN

https://dila.ua/metody-laboratornoji-di ... id-19.html
_________________
Jestem z Ukrainy, mój polski nie jest bezbłędny
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#279 PostWysłany: 20 Sie 2020 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 2011
Loty: 123
Kilometry: 110 954
Krajów: 20 / 9.4%
niebieski
Czytam sobie RCL i znalazłem takie rozporządzenie z 13.08:
https://legislacja.rcl.gov.pl/docs//3/1 ... 459744.pdf
skierowane do podpisu ale jeszcze nie podpisane/ogłoszone chyba...a w nim niespodzianka: kwarantanna dla wracających z UA i BY

W sumie z treści rozporządzenia to całe gie można wyczytać ale z bipu wyczytałem że:
Cytuj:
Ponadto ww. regulacja, uwzględniając zagrożenie epidemiczne na terytorium Republiki Białorusi i Ukrainy, wprowadza obowiązek odbywania obowiązkowej kwarantanny również dla pasażerów statków powietrznych wykonujących loty międzynarodowe z terytorium ww. państw.
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#280 PostWysłany: 20 Sie 2020 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 148
Loty: 3
Kilometry: 2 732
Krajów: 3 / 1.4%
vivere napisał(a):
Czytam sobie RCL i znalazłem takie rozporządzenie z 13.08:
a w nim niespodzianka: kwarantanna dla wracających z UA i BY


To nie dotyczy obywatela Polski, tylko obywatela tych dwóch państw
_________________
Jestem z Ukrainy, mój polski nie jest bezbłędny
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1112 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 56  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group