Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 14 Sty 2018 11:37 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 160
Jak obecnie pogoda i w jakiej części jesteś? Będę za tydzień. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#2 PostWysłany: 14 Sty 2018 12:05 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 791
niebieski
Od środy od kiedy jesteśmy do południa w miarę słonecznie popołudniu zachmurzenie słońca brak. Ciepło nie pada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#3 PostWysłany: 15 Sty 2018 13:31 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2665
srebrny
@nina104 tydzień temu na południu 27 stopni, na północy (Santa Cruz) 23-24, wieczorem/w nocy może popadać. W górach warunki mogą być zupełnie inne (deszcz, mgła i kilkanaście stopni). Przez ostatni tydzień na północy (poza górami) ładnie i ciepło, jedynie wczoraj w nocy w Santa Cruz popadało. Natomiast takich chmur burzowych jak wczoraj w okolicach lotniska południowego to chyba nigdy w tej części wyspy nie widziałem.

@Washington byłem kilka dniu temu w Taborno i to jedno z moich odkryć pierwszego tegorocznego pobytu na Teneryfie. Widoki faktycznie mega.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#4 PostWysłany: 15 Sty 2018 19:27 
Site Admin

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 8140
Loty: 537
Kilometry: 994 573
Krajów: 82 / 38.3%
@nina104 mam zdecydowanie odmienne odczucia odnośnie aktualnej pogody niż moi przedmówcy ;) To mój 3 raz na kanarach i ten jest pogodowo najsłabszy - jest chłodno i dość pochmurno.. Jasne, na samym wybrzeżu na południu da się opalać (aczkolwiek kremu do opalania nie użyłem ani razu, i raczej tylko opalać, woda dość chłodna jak na kąpiele), ale gdziekolwiek indziej już niezbyt letnio - zabrałem na wyjazd 2 pary krótkich spodni, nie miałem okazji ani razu założyć ;) W miejscowości gdzie mieszkam (Icod) jest zimno i codziennie wieczorem/w nocy pada, chodzę po mieszkaniu w bluzie. Na Teide (w kalderze, nie na szczycie) wiatr urywa głowę, długie spodnie, bluza, kurtka i czapka to minimum. W Anaga potrzebna bluza / kurtka, na przemian widoki w chmurach i coś da się zobaczyć. W Masca trafiłem na dobrą pogodę - bluza i długie spodnie wystarczyły, ale dziś, wczoraj i przedwczoraj nieźle tam mżyło.
Podsumowując - warto zabrać ubrania na różne warunki pogodowe i nie nastawiać się zbyt pozytywnie żeby się nie rozczarować.

Ale jako że nie pasuje to do wątku atrakcji na Teneryfie - wydzielam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#5 PostWysłany: 15 Sty 2018 22:51 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 160
Dziękuję bardzo!
Sorki, że umiesciłam pytanie nie w tym miejscu , co trzeba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#6 PostWysłany: 28 Lis 2018 18:21 

Rejestracja: 21 Cze 2017
Posty: 26
zna ktoś może jakąś dobrą stronę internetową z pogodą żeby podawano prognozy co do calima na Teneryfie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#7 PostWysłany: 28 Lis 2018 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Mar 2017
Posty: 257
Loty: 236
Kilometry: 486 146
Krajów: 45 / 21.0%
niebieski
eltiempo.es ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8 PostWysłany: 03 Kwi 2022 12:16 

Rejestracja: 02 Kwi 2022
Posty: 4
Styczeń jest jednym z najbardziej deszczowych miesięcy w roku, także na południu Teneryfy! Średnio występują tu 2 (słownie: dwa) deszczowe dni, a średnia opadów to 17 mm. To oznacza, że czasami trochę pokropi, ale nie ma co się martwić. Na południu Teneryfy deszcz to rzadkość. Większość deszczu spadnie za to na północy Teneryfy. Zdarza się tak, że nawet przed 2-3 tygodnie na północy wyspy nie ma suchych dni. Nie oznacza to, że ciągle pada deszcz, ale możemy spodziewać się go każdego dnia.


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 03 Kwi 2022 13:06, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#9 PostWysłany: 20 Paź 2022 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 332
Loty: 115
Kilometry: 222 460
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
To ja się podłącze z pytaniem :-)
Jakiej pogody można oczekiwać w marcu ?
Internet podaje sprzeczne informacje, od 17 do 26 stopni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#10 PostWysłany: 20 Paź 2022 14:23 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 5733
złoty
Bo też tak może kształtować się temperatura tam.
Ale też tylko pod kątem pobytu na południu wyspy, bo północ to raczej te +17 C i częsta mżawka.

8-) Ale nie zmarzniesz :)
Góra
 Profil Relacje PM off
idado uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#11 PostWysłany: 20 Paź 2022 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2571
Loty: 26
Kilometry: 45 127
Krajów: 12 / 5.6%
srebrny
@idado internet podaje właściwe temperatury ;)


Na południu wtedy palma i do 30 stopniu, a w górach Anaga 12 i często mżawka.


Załącznik:
tfs2.jpg
tfs2.jpg [ 37.72 KiB | Obejrzany 3590 razy ]


Załącznik:
tfs1.jpg
tfs1.jpg [ 214.66 KiB | Obejrzany 3590 razy ]


Załącznik:
tfs3.jpg
tfs3.jpg [ 92.6 KiB | Obejrzany 3590 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Antek12 20 Paź 2022 14:37, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#12 PostWysłany: 20 Paź 2022 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 332
Loty: 115
Kilometry: 222 460
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
pobyt ma być w San Eugenio Bajo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#13 PostWysłany: 20 Paź 2022 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2571
Loty: 26
Kilometry: 45 127
Krajów: 12 / 5.6%
srebrny
Nie masz się co martwić o pogodę w tym miejscu w marcu, będzie ciepło / gorąco
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
idado uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group