Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
wyszukiwarka-najtanszych-biletow-w-pendolino-intercity,35,155015


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1629 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 82  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#141 PostWysłany: 05 Gru 2015 02:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 745
niebieski
Ma ktoś pomysł, dlaczego nie mogę kupić biletu na Chopina z Katowic do Warszawy na dziś?! Odjazd po 4:30, zapewne i tak będzie z pół godziny opóźniony, ale wyskakuje mi komunikat 'nie dotrzymany termin rezerwowania'. Ostatnio podobny problem miałam z pociągiem, który był w systemie, ale nie jechał tego dnia, aczkolwiek chyba nierealne, by Chopin nie jechał :cry:
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#142 PostWysłany: 05 Gru 2015 02:48 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 994
niebieski
Bo już jest zbyt mało czasu do odjazdu. To jest pociąg międzynarodowy, co pewnie ma wpływ. Pamiętam, że tez tak kiedyś miałem. Pociąg oczywiście dzisiaj jedzie i w kasie można kupić bilet, tylko prze internet "niedasię" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#143 PostWysłany: 05 Gru 2015 03:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 745
niebieski
Co za paranoja. Zapewne znowu wpadnę na ostatnią chwilę, mimo opóźnienia i będzie trzeba kupić bilet u konduktora :roll: W każdym razie dzięki za pomoc @p27
Edycja: dzwoniłam na infolinię za miliony monet, miła pani powiedziała, że to błąd techniczny, który został już zgłoszony. Do tego infopasażer wróży tylko 30 minut opóźnienia - nieźle.
Edycja 2: to był znak, żeby tym pociągiem nie jechać ;/ Tutaj incydent, który spowodował, że w Warszawie pociąg był opóźniony 3 godziny i z mojej 5-godzinnej podróży zrobiła się 8-godzinna męczarnia :( Ostatecznie zabrał nas dopiero pociąg po 9, mimo że wcześniej jechały co najmniej 3. :x
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#144 PostWysłany: 11 Gru 2015 00:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 315
Loty: 78
Kilometry: 177 605
Krajów: 27 / 12.6%
niebieski
http://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/d ... rtowo.html

Nowa odsłona 1. klasy w Pendolino ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#145 PostWysłany: 11 Gru 2015 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1436
Loty: 430
Kilometry: 519 314
Krajów: 48 / 22.4%
niebieski
niższe ceny w popularnych TLK i IC

http://intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial ... -i-ic.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#146 PostWysłany: 29 Gru 2015 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4656
Loty: 1
Kilometry: 282
Krajów: 1 / 0.5%
HON fly4free
Ludzka twarz PKP cd. :)

Dzisiejszy Pendolino KRK-GDY 17:46 ; kilka sekund po starcie jakis gosciu biegł przez srodek pociągu w poszukiwaniu obsługi .. pomagał żonie wsadzic walizkę i nie zdążył wysiąść. Wysadzili go na nierozkladowym przystanku Kraków-Batowice.. dzięki temu nie przejechał sie do stolicy za 650 zl. .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#147 PostWysłany: 30 Gru 2015 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 745
niebieski
Ja właśnie jadę Chopinem do Katowic i konduktorka nie kazała dopłacać zagranicznemu studentowi z ISIC, mimo że kupił studencki. Szok, nawet go długo nie broniliśmy :-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#148 PostWysłany: 31 Gru 2015 03:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4656
Loty: 1
Kilometry: 282
Krajów: 1 / 0.5%
HON fly4free
TLK Calipso Zakopane-Szczecin
Pewne rzeczy sie nie zmienią.. tylko skad snieg wytrzasneli ?

Załączniki:
20151231_024437.jpeg
20151231_024437.jpeg [ 50.56 KiB | Obejrzany 7766 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#149 PostWysłany: 31 Gru 2015 07:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1151
Loty: 48
Kilometry: 47 050
Krajów: 13 / 6.1%
niebieski
chyba to zdjęcie to nie z tego rozkładu jazdy 2015/16, bo niby skąd ten śnieg. Swoją drogą na niektórych trasach rzeczywiście jeżdzą stare szroty tj. stare 8 miejscowe przedziały , niemyte wagony od kilku lat. Oczywiście grupa PKP inwestuje i to widać ale ściana wschodnia Polski zostaje daleko w tyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#150 PostWysłany: 31 Gru 2015 08:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4656
Loty: 1
Kilometry: 282
Krajów: 1 / 0.5%
HON fly4free
Foto z dzisiejszej nocy.. pociag z z Zakopanego..
Ale raczej woda wyciekła ze zbiornika i zamarzla. Skutecznie zalepiajac drzwi. Wysiadalo sie z innego wagonu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#151 PostWysłany: 02 Sty 2016 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
Krajów: 22 / 10.3%
niebieski
@tom971

Sorry, taki mamy klimat :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
Offline
#152 PostWysłany: 02 Sty 2016 11:46 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7511
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
invasion napisał(a):
Ja właśnie jadę Chopinem do Katowic i konduktorka nie kazała dopłacać zagranicznemu studentowi z ISIC, mimo że kupił studencki. Szok, nawet go długo nie broniliśmy :-)

Zawsze jeźdzę na ISIC w PKP i nigdy nie było problemu. Mimo,że straciła ważność w Sylwestra nie kazali wczoraj sięgać do portfela po drugą
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#153 PostWysłany: 02 Sty 2016 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 745
niebieski
@oskiboski bo jesteś Polakiem? ;)
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#154 PostWysłany: 02 Sty 2016 13:11 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7511
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
No tak, ale jeśli chodzi o ulgi studenckie to chyba nie ma żadnego znaczenia.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#155 PostWysłany: 02 Sty 2016 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 745
niebieski
No właśnie ma. ISIC nie daje nam przecież zniżek na koleje w innych krajach, czy nie tak? (nie piszę tutaj o biletach specjalnych) Sprawdź sobie regulamin.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#156 PostWysłany: 02 Sty 2016 14:41 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7511
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
Korzystałem tylko w Norwegii i jak najbardziej zniżki przysługują na ISIC
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#157 PostWysłany: 02 Sty 2016 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 745
niebieski
To jest zniżka dedykowana dla posiadaczy ISIC, a -51% dla studentów w Polsce to jest zniżka ustawowa dotycząca Polaków. Poza tym większość europejskich krajów nie ma zniżek na nietanie dla Polaka bilety na połączenia kolejowe (vide: Europa Zachodnia).
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#158 PostWysłany: 02 Sty 2016 19:31 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 994
niebieski
ISIC daje prawo do zniżki obywatelom polskim do 26 r.ż. studiującym za granicą (wraz z dowodem osobistym albo innym dokumentem potwierdzającym tożsamość).
Obywatele UE muszą pokazać ISIC wraz z dokumentem potwierdzającym prawo pobytu w Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#159 PostWysłany: 02 Sty 2016 20:37 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 256
Z polską legitymacją studencką można kupić Bahncard 25 i 50 ze zniżką 40%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#160 PostWysłany: 04 Sty 2016 18:04 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
Krajów: 19 / 8.9%
niebieski
Znowu nie ma taryfy SuperPromo dla EIC, tak że EIP jest tańsze niż EIC? W systemie rezerwacyjnym pojawia mi się tylko "wcześniej" :C
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1629 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 82  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group