Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 162 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 22 Sie 2016 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 3020
Loty: 119
Kilometry: 174 534
Krajów: 20 / 9.4%
srebrny
ze wstępnego kalendarza CEV wynika, że mistrzostwa odbędę się we lipcu wrześniu lub październiku 2017,
myślę, że nasz nowy reprezentant Wilfredo Leon znacznie zwiększa szansę Polaków,
na turnieju jest przewidziane 16 drużyn w 4 miastach, no i może finał na Narodowym ?

temat warto już teraz założyć aby nie przegapić biletów
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 22 Sie 2016 19:39, edytowano w sumie 1 raz
aktualizacja
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#2 PostWysłany: 22 Sie 2016 19:35 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
http://www.cev.lu/Competition-Area/Comp ... 840&PID=-1
Troszkę się pomyliłeś. Zawody odbędą się we wrześniu albo październiku :) Przypuszczam,że najpóźniej w listopadzie sprawa się wyjaśni :) Prezes został wybrany,ochłoniemy trochę po Rio i związek z CEV będzie ustalać szczegóły. Dodatkowo pewnie poznamy gospodarzy ME w 2019. Prawdopodobnie turniej kobiecy odbędzie się w naszym kraju za 3 lata :)

Finał na pewno nie odbędzie się na Narodowym.
Co do Leona trudno wróżyć z fusów,czy wystąpi w naszych barwach już w 2017 roku. Jestem pewny,że działaczom bardzo zależy,ale kilka czynników musi się nałożyć. Brakuje pewnych podpisów z Kuby,


Ostatnio edytowany przez luck1991, 22 Sie 2016 19:40, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
Offline
#3 PostWysłany: 22 Sie 2016 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 3020
Loty: 119
Kilometry: 174 534
Krajów: 20 / 9.4%
srebrny
rzeczywiście, źle zerknąłem!
w lipcu to jest U17,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#4 PostWysłany: 22 Sie 2016 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 2256
Loty: 369
Kilometry: 708 029
Krajów: 59 / 27.6%
srebrny
@lahcimmm2 co jest u 17? w lipcu i gdzie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5 PostWysłany: 22 Sie 2016 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2839
Loty: 231
Kilometry: 630 656
Krajów: 54 / 25.2%
złoty
U-17 czyli under 17, Mistrzostwa - w danej dyscyplinie - zawodników do lat 17 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#6 PostWysłany: 22 Sie 2016 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 2256
Loty: 369
Kilometry: 708 029
Krajów: 59 / 27.6%
srebrny
źle się wyraziłem, wiem co to u17, ale nie byłem w ogole swiadomy, że w Polsce będę ME u17. czyli w zasadzie dwie imprezy siatkarskie, plus jedna pilkarska u21. Ciekawy kwartał się nam szykuje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#7 PostWysłany: 23 Sie 2016 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 600
niebieski
Przytoczę mój post z innego wątku, mówiący gdzie będzie Finał
student napisał(a):
Łódź przez trzy lata będzie pełnić niekwestionowaną rolę stolicy wielkiej siatkówki.
To w Atlas Arenie odbędą się turnieje Ligi Swiatowej 2016, 2017, 2018 oraz decydujące mecze, czyli druga runda i faza medalowa włącznie z finałem mistrzostw Europy 2017.
więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/sport/a/wi ... l,9888938/
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8 PostWysłany: 23 Sie 2016 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Lódź - nie jest źle ;)

Polacy mają grać w Gdańsku , więc zostają 2 wolne miejsca. Czai się Szczecin ale bardziej stawiałbym na Krak i Wrocław.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#9 PostWysłany: 23 Sie 2016 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 3020
Loty: 119
Kilometry: 174 534
Krajów: 20 / 9.4%
srebrny
Katowice podobno z kasy mają wyskoczyć
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#10 PostWysłany: 21 Wrz 2016 08:43 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Sam nie pisałem wcześniej o fazie finałowej w Łodzi,bo PZPS często potrafi zmienić zdanie ;) I tak się tym razem stało :evil: Szkoda,liczy się kasa,a przy okazji Kraków ma ostatnio lepsze stosunki z PZPS :evil: W ramach rekompensaty otrzymają prawdopodobnie Klubowe MŚ,ale to tak naprawdę dopiero melodia przyszłości ;)

Turniej rozpocznie się 25 sierpnia ,a zakończy 3 września

http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35136,20 ... z_Wyborcza
http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/63 ... ow-w-lodzi
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#11 PostWysłany: 07 Paź 2016 18:18 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Katowice już podpisało umowę z PZPS na promocję miasta. Dostaną mecze I i II rundy ME i mecze LŚ w 2017 i 2018 roku.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/5- ... 2017-roku#

W poniedziałek ostateczna decyzja w sprawie Antigi
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... ra-antigi/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#12 PostWysłany: 14 Paź 2016 11:24 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Znamy już wszystkich uczestników Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w 2017 roku w Polsce.
Niby wszystko wiemy,ale brak informacji kiedy losowanie,kiedy zostanie rozegrany turniej (znamy datę), brak oficjalnej informacji w tej sprawie. To jest żenujące!
Poland volleyland hahahah! Naprawdę potrzeba trochę kompetentnych osób w tym związku, zobaczcie jak działa ZPRP. Przedpełski robił wałki,ale on dużo lepiej działał niż aktualna grupa.

W ME 2017 zagrają:
Polska - gospodarz
Francja, Słowenia, Włochy, Bułgaria, Rosja i Serbia - najlepsze zespoły ME 2015.
Niemcy, Finlandia, Belgia, Słowacja, Holandia i Czechy - zwycięzcy turniejów eliminacyjnych
Hiszpania, Estonia, Turcja - zwycięzcy baraży
http://www.pzps.pl/O-prawo-gry-w-EuroVo ... istow.html

Wywiad z prezesem PZPS, główny temat poszukiwanie nowego trenera.
http://audycje.tokfm.pl/odcinek/Trener- ... PZPS/42320
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
Offline
#13 PostWysłany: 16 Paź 2016 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 3020
Loty: 119
Kilometry: 174 534
Krajów: 20 / 9.4%
srebrny
plan co się da w Katowicach i na final four,
a Ty Luck1991 ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#14 PostWysłany: 17 Paź 2016 11:43 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
F4 i mecze pierwszej rundy w pierwszy weekend,ale jeszcze zobaczę jakie miasto wybiorę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#15 PostWysłany: 21 Paź 2016 09:48 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Info krakowskich mediów
ME siatkarzy 2017. Polacy mają grać w Krakowie!
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/m ... ,10759376/

Dziś o 12 odbędzie sie konferencja PZPS. Poznamy gospodarzy ME 2017.Transmisja na Polsat sport news i Polsatsport.pl
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... tsport-pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#16 PostWysłany: 21 Paź 2016 12:23 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Poznaliśmy oficjalnie miasta gospodarzy Euro 2017 w Polsce.
Kraków, Szczecin,Katowice i Gdańsk ugoszcza najlepsze ekipy siatkarskie w Europie w przyszłym roku.

Losowanie odbedzie się 15 listopada w Krakowie w Teatrze Słowackiego.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
 
      
Offline
#17 PostWysłany: 21 Paź 2016 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2924
Loty: 179
Kilometry: 458 354
Krajów: 44 / 20.6%
srebrny
A Reprezentacja Polski swoje grupowe spotkania będzie rozgrywać w Gdańsku. Mecze z udziałem biało-czerwonych zaplanowano w dniach 25-27 sierpnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#18 PostWysłany: 21 Paź 2016 12:42 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Tak mecze fazy grupowej zagramy w Trójmieście. Druga runda w Krakowie (Polska może rozegrać jeden lub dwa mecze) i Katowicach.
Oba półfinały,spotkanie o 3 miejsce i final w Krakowie.
http://m.krakow.sport.pl/sport-krakow/1 ... uropy.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#19 PostWysłany: 21 Paź 2016 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1377
Loty: 144
Kilometry: 194 250
Krajów: 29 / 13.6%
Zbanowany
niebieski
No i pięknie oby ceny przystępne, to i karnecik wleci na pewno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#20 PostWysłany: 23 Paź 2016 20:39 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
na ebilet.pl jest ticket alarm,przypuszczam,że bilety pojawią się niedługo po losowaniu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 162 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group