Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 24 Wrz 2025 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 452
Loty: 67
Kilometry: 138 255
Krajów: 19 / 8.9%
niebieski
Krótka relacja z wyprawy po portach Norweskich Costa Diadema dla potomnych

Wypłynięcie KIEL - zaokrętowanie bardzo przyjemne , wykupiłem wraz z rejsem parking który kosztował 99 eur ( jak patrzyłem inne to było + 150 eur) Park and meer via ta strona (https://www.seereisedienst.de/) i generalnie jeszcze dostaliśmy jakiś rabat 82 euro nie do końca wiedziałem za co .
Napiwki etc wszystko wliczone w cene więc opłaty podstawowe to 1412 euro , kupione na około miesiąc przed zaokrętowaniem.

Kopenhaga - w Porcie trzy statki Britania MSC poesia i my. bilet 90 min w jedna strone 25 DKK , całodzienne 100 DKK , do centrum autobus na stacje metra i potem metrem jakies 15/20 minut , to najlepsza moimz daniem i najtańsza droga . ze statku chcieli 31 eur za Syrenka vs port :) , same miasto jak to stolica, jest pięknie można wypożyczyć łódkę pozwiedzać . w 7 eleven woda przeginka 20 zł, ale kawałek obok zawsze jest jakieś neto i tam już znośne 3/4 zł

FLAM - 2 dni później i jestesmy we flam. zabookowałem kolejkę w one way , https://www.norwaysbest.com/en ale mam wrazenie ze ciut taniej można w zależnośći od godziny na yv.no . można zjechać zipline + rower to jakiś tam dodatkowy koszt albo 20 km trekkingu :) polecam ale też od razu mówie ze nie ma sklepów itd więc raczej z wodą itd . Widoki cudowne i to jest jak dobrze czytałem drugi najdłuższy fiord. Mega klimat :) na miejscu w porcie mały sklep coop ( woda tańsza niz na statku ) + sklepy z pamiątkami.

Bergen tu mi ciężko coś powiedzieć ale generalnie od centrum do statku jest takie 20/25 min spacerem , ja odwiedziłem znajomego i trochę pospacerowaliśmy , odpaliliśmy grilla i tak zleciało.

Stavanger https://gofjords.com/experiences/hiking ... ound-trip/ busik jakies 15 min od statku . wyjazd o 10:00 powrót o 16:00 statek odpływał 17:30 , więc ze spokojem zdąrzyliśmy, bardzo wygodny nowy autokar elektryk . widziałem jeszcze jedna firme , ciut taniej , ale jakieś starsze busy i jechały z wielu innych przystanków. Wycieczka ze statku 169 eur osoba a my daliśmy za 2 osoby około 400 zł.


sama Costa Diadema dla mnie ok. wiadomo ze jedzenie po 2/3 dniach robi się monotonna. Rozrywka ok i szacun dla występujących. Kasyno jak kasyno chwile mozna się pobawić, nawet jakis bonus dali na zachęte. Lody smakowały ale dość szybko się rozpuszczały.

Byliśmy 5-12 Wrzesień i lekki szok bo nie sadziłem ze będe sobie latałw krótkich spodenkach i się opalał na statku na morzy północnym.

Jakoś mocno nie bujało i generalnie polecam , zwłaszcza jak trafi się VALUE :)
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#2 PostWysłany: 07 Maj 2026 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 2343
Loty: 418
Kilometry: 752 722
Krajów: 77 / 36.0%
HON fly4free
Info ze znanego portalu z promocjami. Nie jestem "rejsowy", więc nie wiem czy to dobra cena, choć dla laika wydaje się okazyjna.

Załączniki:
costa.png
costa.png [ 355.25 KiB | Obejrzany 279 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
bruce09lili lubi ten post.
 
      
Offline
#3 PostWysłany: 07 Maj 2026 11:17 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 995
Loty: 106
Kilometry: 218 640
Krajów: 25 / 11.7%
srebrny
To jest dobra cena, bo w rejsach 2 tygodnie to jest realny last minute. Zresztą jak widać - zostały tylko kabiny wewnętrzne i to pewnie w minimalnej ilości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group